Takozvani radni "kolege"

poruka: 63
|
čitano: 14.299
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
RE: Takozvani radni "kolege"
macak kaže...
doxy kaže...

kaj da si ja sad protumačim????

 Netko ti želi poručiti da se ne zaje*avaš po forumu dok si na poslu, nego da radiš. Belji se
 lolara
AMD Athlon X2 7750BE 3.2Ghz, XFX HD4850, 4GB Crucial 800Mhz, Creative Labs Audigy4, ASRock 780GM, Tagan SuperRock 400W
16 godina
offline
Takozvani radni "kolege"

Ljudi moji, nitko od vas nije normalan. Prijeti, udri, ubij,...WTF?

 

Šta vi očekujete od drugih ljudi ako je vaš mentalitet takav?

Di je tu granica? Hoćete li se potući ako vas netko 'ružno' pogleda ili ćete samo ubijati zbog parking mjesta?

Morate biti načisto sa samim sobom, smireni, imat svoj život i ciljeve, jer problema će uvijek biti (kao što se vidi svatko ih ima).

Pametniji popušta.

 

Ako si 'čist' i radiš pristojno svoj posao, malo tko ti može nešto napraviti ili te iznervirati.

Upravo to je ono što nervira budale, a sve što normalan čovjek može napraviti je da ne reagira previše nego samo neka nastavi raditi svoj posao.

 

Problem je tome što je velika većina ljudi na neki način kompromitirana, pa i na taj način da na poslu sjedi i ne radi svoj posao.

 

Šta se tiče LUXXa i ispucane love na laptop - šta da ti kažem? Previše to uzimaš k srcu. To je dobar laptop i možeš malo uživat u njemu dok ga ne prodaš. Bar bi ja tako napravio. Pusti budale i mirna Bosna.

Ke?
16 godina
offline
Takozvani radni "kolege"

Samo da nadodam malo. Vidim da neki spominju zakon i kao nesmiš laptop na posao jer to je zakon/ugovor o radu, njih bi pitao dali je zakon i

radit preko vremeno i ne bit plaćen za to

imat samo 5 dana godišnjeg (ako i to, jer kad se ženiš/udaješ te ti neradne dane odbije od godišnjeg)

doprinosi ti plaćeni na minimalac a ne na plaću koju si mukom zaradio

radiš 11-12 sati dnevno a "zakonom" propisano 8 (i naravno prekovremeni ti je plaćen... moš mislit).

dobivat pozive da se vratiš na posao i kad si završio za taj dan i pokušaš se odmorit malo s djecom i ženom, da te i oni ponekad vide a ne da si stranac vlastitom djetetu.

i onda još na kraju, kao šlag na tortu, pojave se kreteni kao što je bilo u LUXX/Dox slučaju.

 

PS. Sam sam svoj šef, da neki nemisle da sam samo nezodovoljan radnik.

 

S ovim gore sam samo htio skrenut pažnju da zakon, ako ćemo ga se slijepo držat, vrijedi za obe strane a ne samo za jednu.

Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice