Laptop do 2500kn

poruka: 103
|
čitano: 21.884
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Laptop do 2500kn

pitanje sam sam postavio u temi za kupnju laptopa ali mi nitko ne odgovara tamo pa sam odlucio otvorit temu. znaci trebam laptop do 2500 kn(300 kn+-) koji ce sluzit za surfanje i gledanje filmova. ekran treba bit 15.6 ili 17 (svejedno je). sto se najbolje za te pare moze kupit?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Laptop do 2500kn
Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Laptop do 2500kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Laptop do 2500kn

ah znam graficka i procesor. ja sam ti probao pomoci{#}. ugl ovaj koji si naso uzimaj.

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Laptop do 2500kn

bi se mogo nac neki s 4gb rama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Laptop do 2500kn

moguce sjecam se akcije od acera bio je sa 4 gb rama 500 gb HDD-a i neki dual core (grafa brijem 256 mb) tak da...

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Laptop do 2500kn

ma grafa uopce nije bitna, moze i integrirana jer taj lap bi bio za mog rođaka koji samo surfa(facebook) i mozda pogleda pokoji film. odlucio se za laptop jer sad ima neki stari pc a zeli lap jer zeli prenosivost. znaci sto vise rama i sto veci disk bi trebo bit. graficka je najnebitnija u ovom slucaju, proc bi trebo bit neki dvojezgreni i to je to. moze i do 3000 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Laptop do 2500kn

nigjde za nac lap 4 gb rama za 3000 kn.a ...... jedino ako krivo trazim..

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Laptop do 2500kn
mar123 kaže...

pitanje sam sam postavio u temi za kupnju laptopa ali mi nitko ne odgovara tamo pa sam odlucio otvorit temu. znaci trebam laptop do 2500 kn(300 kn+-) koji ce sluzit za surfanje i gledanje filmova. ekran treba bit 15.6 ili 17 (svejedno je). sto se najbolje za te pare moze kupit?

Laptop si izaberi u Protis zbog cijene normalno 17 nečeš nac ispod 3000kn a za ovo ostalo dakle 15.6 nema problema kaj drugo.{#}

 

http://www.protis.hr/products/index/prijenosna-racunala/10?filter=aeMgA3ADcAfAB-AHwAfAB-AHwAMQA1ACwANgAiAHwAfgB8AFYAZQBsAGkADQFpAG4AYQAgAGUAawByAGEAbgBhAA%3D%3D

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2011 22:03 (rambox).
14 godina
neaktivan
offline
Laptop do 2500kn

Baš sam htio otvoriti ovakvu temu. Znači, laptop do 2500 kuna (nikako više) i da je 15" ekran.

 

Na šta da čovjek najviše obrati pozornost? Procesor? MHZ proca, broj jezgri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Laptop do 2500kn

 

Bok. Željela bih kupiti laptop, novi, polovno ne dolazi u obzir....

Ukratko, evo što meni treba - da mi ima memorije dovoljno, da je dobar kako bih rekla ne razumijem se u to, dobar laptop, obični, solidan, ne mora biti nešto ekstra velik ali mi ne treba niti netbook... treba mi za moje tinejdžerske potrebe.. skype, internet, hrpu toga spremat na njega, da mi ima kameru :D i tako to... da ne zaštopa čim otvorim par programa istovremeno... i da je na njemu windows 7-ica...

Eto, koji laptop mogu dobiti s takvim potrebama, ne treba meni nikakav ni poslovni ni nešto ekstra, ali ne želim ni trash...po cijeni do 2500 kn maksimum.

Jeli se može to kupit gdje, molim savjete... 

 

Hvala.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop do 2500kn

za 2500kn neces nista nac s legalnim win7 (osim eventualno 10" netbooka)... ipak ces se morat rastegnit bar jos 500kn...

11 godina
neaktivan
offline
Laptop do 2500kn

Pa eto ali neka 3000 kuna bude maksimum... meni frendica ima hp laptop sa win 7, dobila ga je sada za krizmu, a nevjerujem sad da je skuplji od 3000 nikakoooo...

Hvala ti, molim sad savjete o kupnji, koje laptope da gledam, kako, što, što mi je bitno u podacima kada gledam...

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Laptop do 2500kn

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.3105310B-BE0F-428C-9AA7-83EE4CA9089F.aspx može se nać jeftinije,al ovdje je najbolji opis pa sam dao link od ovog shopa

 

P.S. teško i za 3000kn

 

XxElectroFuckerxX
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Laptop do 2500kn
http://www.protis.hr/products/details/notebook-asus-x54hrsx069d-crna/57737
i onaj sto je linko mar su najbolje sta ce te nac za te pare. Win7 ne ocekujte ispod laptopa od 3000kn jer on sam vrijedi 700kn, a i ako ga nadete, sam bog zna kakav je to laptop onda.
LoL NordicEU : Heineken01
 
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Laptop do 2500kn

A šta ćeš ne zna svatko instalirat win.Ja sam instaliro windowse s 10 godina :P

XxElectroFuckerxX
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2012 15:34 (Electricman :)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Laptop do 2500kn

ne isplati se uzimat lap s windowsima, ako i neznas instalirat sigurno zna neki susjed ili neko iz razreda, a ima solidnih lapova vec za 2300, mislim solidni za te tvoje potrebe. evo nedavno sam piknuo na nekoj akciji za 2300 kn lap s 500 gb hardom, 2 gb rama, dual core procem i win 7, ali to moras stalno pratit da naletis.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop do 2500kn
mar123 kaže...

ne isplati se uzimat lap s windowsima, ako i neznas instalirat sigurno zna neki susjed ili neko iz razreda, a ima solidnih lapova vec za 2300, mislim solidni za te tvoje potrebe. evo nedavno sam piknuo na nekoj akciji za 2300 kn lap s 500 gb hardom, 2 gb rama, dual core procem i win 7, ali to moras stalno pratit da naletis.

povlacis me za jezik, ali neka...

 

razlika u cijeni izmedju istih konfiguracija sa i bez winsa u pravilu je kojih 300-400kn kod laptopa, i definitivno uz te winse dobiva i daljnju potporu. Osim toga, nesto je nedavno bilo o besplatnom (ili jeftinom) upgradeu na win8 (po potrebi) ako je lap kupljen iza nekog datuma (ne da mi se sad trazit). O sigurnosti, odnosno razlici izmedju piratluka i legale necu niti pricat, dovoljne su mi price o reinstaliranjima svakih par miseci.

 

taj susid, ili netko iz razreda ako ista zna nece to radit za duvan ili 50kn, vec ce instalaciju winsa (ne spominjem izvor winsa) sigurno platit 300-400kn, a ako ne drzi do sebe, cisto sumnjam u njegov posa, tj. kvalitetu istog... a za one koji svoj komp i daju takvima samo jedna stvar "ko ne plati kur.u, plati kur.u i likara"

 

u rangu 3tkn, evo da sad ne reklamiram pojedine firme, nadje se win7 + 15", dovoljeno je potrazit po nabava.net ili slicnim mistima...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2012 17:58 (wifi).
15 godina
offline
Laptop do 2500kn

pusti ti te gluposti s reinstaliravanjem svakih par mjeseci, ako se sve dobro napravi to nije potrebno. i da ako imas nekog prijatelja nece te oderat za 300-400 kn jer ti onda nije prijatelj, bar ja svojim prijateljima to radim for free, nes ti posla postiskat par puta next i upisat podatke kad to trazi i kasnije mu puknut antivirus i par programa.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Laptop do 2500kn

Ovaj PC imam 8 godina,i 2 sam dizao windows zato jer su mi ikone bile obojene plavom bojom,a to me zivciralo...Par mjeseci kasnije ponovio se problem,i pitao ja rođaka i on jednostavno prčko po nekim postavkama i uklonio mi to...Osjeco sam se ko budala.2 put mi je rođak dizao win jer sam mijenjao neke komponente...

 

Sorry na off topicu!

Laptop za 3000kn s win-om 7 puno memorije itd. Teško je nać,zato kupi laptop i zovni nekog da ti digne win,100% sam siguran da i ti imaš rođaka,frenda itd. Koji će ti to možda napravit besplatno

 

XxElectroFuckerxX
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Laptop do 2500kn
Electricman :) kaže...

Ovaj PC imam 8 godina,i 2 sam dizao windows zato jer su mi ikone bile obojene plavom bojom,a to me zivciralo...Par mjeseci kasnije ponovio se problem,i pitao ja rođaka i on jednostavno prčko po nekim postavkama i uklonio mi to...Osjeco sam se ko budala.2 put mi je rođak dizao win jer sam mijenjao neke komponente...

 

Sorry na off topicu!

Laptop za 3000kn s win-om 7 puno memorije itd. Teško je nać,zato kupi laptop i zovni nekog da ti digne win,100% sam siguran da i ti imaš rođaka,frenda itd. Koji će ti to možda napravit besplatno

 

u danasnje vrijeme svatko zna nekog ko mu moze to napravit i mislim da se ne isplati kupovat lap s orginal windowsima, osim ako nije jedna od onih osoba koje moraju sve legalno imat.

16 godina
online
Laptop do 2500kn

 

...mozda ovako nesto...

 

Asus prijenosno računalo K53U--SX071V, 15.6", Dual Core, 320GB HDD, 2GB RAM, ATI Radeon HD 6250 Win 7 Home Premium

 

...pogledaj ostatak ponude...KLIK

http://av-gurus.blogspot.com/ | https://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | https://www.youtube.com/user/TheDjigibao?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop do 2500kn
mar123 kaže...

pusti ti te gluposti s reinstaliravanjem svakih par mjeseci, ako se sve dobro napravi to nije potrebno. i da ako imas nekog prijatelja nece te oderat za 300-400 kn jer ti onda nije prijatelj, bar ja svojim prijateljima to radim for free, nes ti posla postiskat par puta next i upisat podatke kad to trazi i kasnije mu puknut antivirus i par programa.

i rest my case...

tip za ocistit klimu u 15 minuta (rastavit, pospricat, oprat, vratit) uzme 300kn i jos 100 za plin, i to je normalno, ali 300-400 kn za mnogo duzi posao nije... upravo sam ovakav odgovor ocekiva...

 

btw, mozda ti njima i jesi "prijatelj", ali oni tebi nisu, ili samo cekas priliku da ih zovnes za zidat kucu :-)

eto, ipak se nadje... sasvim ok konfiguracija za tu lovu, i to s originalnim winsima...

11 godina
neaktivan
offline
Laptop do 2500kn

evo ti jedan hp-ov.samo pronađi koji ima windows 7 starter,jer u naslovu piše free dos/win 7 starter!

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Laptop do 2500kn
wifi kaže...
mar123 kaže...

pusti ti te gluposti s reinstaliravanjem svakih par mjeseci, ako se sve dobro napravi to nije potrebno. i da ako imas nekog prijatelja nece te oderat za 300-400 kn jer ti onda nije prijatelj, bar ja svojim prijateljima to radim for free, nes ti posla postiskat par puta next i upisat podatke kad to trazi i kasnije mu puknut antivirus i par programa.

i rest my case...

tip za ocistit klimu u 15 minuta (rastavit, pospricat, oprat, vratit) uzme 300kn i jos 100 za plin, i to je normalno, ali 300-400 kn za mnogo duzi posao nije... upravo sam ovakav odgovor ocekiva...

 

btw, mozda ti njima i jesi "prijatelj", ali oni tebi nisu, ili samo cekas priliku da ih zovnes za zidat kucu :-)

eto, ipak se nadje... sasvim ok konfiguracija za tu lovu, i to s originalnim winsima...

stari moj ako placas nekog da ti ocisti klimu ti si nesposoban, al dobro pretvaramo se u glupe amere koji za svaki pothvat zovu majstora koji te odere, jel i kad ti pipa se pokvari zoves vodoinstalatera? a zarulje mjenja elektricar valjda, ko ce ga znat. windowse 7 bi osoba s osnovnim znanjem engleskog mogla instalirat, ali nebi znala osposobit racunalo za rad, instalacija win-a je najlaksi dio.

13 godina
offline
Re: Laptop do 2500kn

 Kakve gluposti pišete po običaju. Ako instaliraš Windows kako Bog zapovjeda i sa popratnim programima, nemoraš ga dirat najanje godinu-dvije a ne svakih par mjeseci. Inače laptopi su poskupili još jesenas dratično. Smiješno je gledat da sad laptop prosječan koji košta oko 3000 kn je bio prije godinu dana  skoro oko 2000 kn, malo više. Cijene nikako neidu dole. Ma to je presmiješno da laptop sa dual core procesorom od smiješnih 1.6Ghz košta 3000 kn !!!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop do 2500kn
mar123 kaže...

stari moj ako placas nekog da ti ocisti klimu ti si nesposoban, al dobro pretvaramo se u glupe amere koji za svaki pothvat zovu majstora koji te odere, jel i kad ti pipa se pokvari zoves vodoinstalatera? a zarulje mjenja elektricar valjda, ko ce ga znat. windowse 7 bi osoba s osnovnim znanjem engleskog mogla instalirat, ali nebi znala osposobit racunalo za rad, instalacija win-a je najlaksi dio.

mestre moj pametni, ako ti imas "plin Rxxx" koji ide u klimu i naravno opremu za punit je, onda sigurno imas i brusilicu za parkete kad ih tribas prelakirat, i bez razmisljanja svu opremu za poravnat glavu od motora, a ako zatriba nekog ozivit na ulici, vjerojatno nosis defibrilator za pojasom (just in case)... citaj s razumijevanjem, nitko ti nece doc "samo" napunit klimu, ali ako bas oces, isti taj posao, doduse za auto, bez ikakvog ciscenja jednako ili jos vise kosta... isto tako, stvari koje su pod garancijom ne smis ni dirat, pa tako svi ponosni vlasnici novih auta minjaju ulje i filter za 250kn (samo ruke u ovlastenom servisu) + dijelovi.

 

mozda je hrvatska ili njemacka verzija pa im ne koristi osnovno znanje engleskog :-)

sorry, ali ako ti instalacija win (bilo kojeg) zavrsava klikom na next-next-next i vadjenjem dvd-a, onda zali boze takvog posla...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop do 2500kn
itomic009 kaže...

 Kakve gluposti pišete po običaju. Ako instaliraš Windows kako Bog zapovjeda i sa popratnim programima, nemoraš ga dirat najanje godinu-dvije a ne svakih par mjeseci.

upravo tako! AKO!

a cim si pocea s piratlukom vec si pocea s krpanjem... pa tako dobijes krpane windowse, na to dodas krpani komercijalni antivirus, i za kraj dobijes trulog golfa kojeg na okupu drzi jedino pitura...

13 godina
offline
Re: Laptop do 2500kn
wifi kaže...
itomic009 kaže...

 Kakve gluposti pišete po običaju. Ako instaliraš Windows kako Bog zapovjeda i sa popratnim programima, nemoraš ga dirat najanje godinu-dvije a ne svakih par mjeseci.

upravo tako! AKO!

a cim si pocea s piratlukom vec si pocea s krpanjem... pa tako dobijes krpane windowse, na to dodas krpani komercijalni antivirus, i za kraj dobijes trulog golfa kojeg na okupu drzi jedino pitura...

 Gle, ako ti neznaš pa ti nevalja nemoj onda pričat bezveze i govriti da nešto nevalja generalno. Ja sam Windows 7 instalirao na više kompova sa programima koji su potrebni i NEMA problema niti sa jednim kompom niti krpanja nekog i to od kad su izašli Windowsi prije 2 godine. Naravno, Windowsi su iz "sive" zone. Zato reci ovako, "JA neznam napravit da valja", a ne vikati da Windowsi nevaljaju ako ih nekupiš original, jel to veze sa pameću nema. {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice