Predator 17 problem sa FPS-om

poruka: 6
|
čitano: 1.068
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Predator 17 problem sa FPS-om

Pozz,
imam Predator 17 sa gtx 1070 i i7 procesorom i 16gb rama, i imam problem sa FPS-om u igricama. Igram najvise Battlefield 5 i Fortnite, u Battlefieldu mi je grafika dosta losa, a u Fortniteu mi fps ingame ne prelazi cca 80. Stavljeno je na maksimalno iskoristavanje energije u postavkama baterije i namjesteno je u nvidia control panelu za maksimalne performanse (gledao sam na youtubeu). Driveri su updateani preko geforce expirience. Zna li netko u cem je problem i kako ga popraviti? Hvala unaprijed na odgovoru. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Predator 17 problem sa FPS-om

Provjeri temperature kod gejmanja, da nema thermal throttlanja

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predator 17 problem sa FPS-om
hrvoje3004 kaže...

Pozz,
imam Predator 17 sa gtx 1070 i i7 procesorom i 16gb rama, i imam problem sa FPS-om u igricama. Igram najvise Battlefield 5 i Fortnite, u Battlefieldu mi je grafika dosta losa, a u Fortniteu mi fps ingame ne prelazi cca 80. Stavljeno je na maksimalno iskoristavanje energije u postavkama baterije i namjesteno je u nvidia control panelu za maksimalne performanse (gledao sam na youtubeu). Driveri su updateani preko geforce expirience. Zna li netko u cem je problem i kako ga popraviti? Hvala unaprijed na odgovoru. 

 Misliš maximum perfromance ?

Jel ti isto kada je laptop ukopcan na struju i kada radi na bateriji?

Jel si pratio temperature procesora, graficke kartice? (instaliraj si program msi afterburner ako vec nisi)

12 godina
offline
Re: Predator 17 problem sa FPS-om
hrvoje3004 kaže...

Pozz,
imam Predator 17 sa gtx 1070 i i7 procesorom i 16gb rama, i imam problem sa FPS-om u igricama. Igram najvise Battlefield 5 i Fortnite, u Battlefieldu mi je grafika dosta losa, a u Fortniteu mi fps ingame ne prelazi cca 80. Stavljeno je na maksimalno iskoristavanje energije u postavkama baterije i namjesteno je u nvidia control panelu za maksimalne performanse (gledao sam na youtubeu). Driveri su updateani preko geforce expirience. Zna li netko u cem je problem i kako ga popraviti? Hvala unaprijed na odgovoru. 

 nek tata kupi jacu masinu!

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: Predator 17 problem sa FPS-om
Pozdrav
Probaj vratit stare drivere, npr. 417.01.
Meni je isti problem bio s 417.22.
LP

Ante
14 godina
offline
Predator 17 problem sa FPS-om

Izašla je nova verzija drivera koja ispravlja navedeni problem:

 

GeForce 417.35 WHQL

 

...

  • [Notebook][3D games]: Frame rate of 3D games may drop to under 30 fps on notebooks. [2456653]

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice