Savjet u vezi prodaje laptopa

poruka: 19
|
čitano: 9.830
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Savjet u vezi prodaje laptopa

Ovako, pokušavam prodati laptop jer mi više ne treba, a lova bi mi dobro došla pa ako ne bi bio problem da mi predložite za kolko da ga realno probam prodati. Znači ovako:

 

Dell Inspiron 1720

17" ekran, wide screen

intel core 2 duo, 2.5GHz

nVidia 8600m GT, 256 MB RAM

3GB RAM

250 GB HDD

kamera

puna tipkovnica

nedavno očišćen od prašine

1.5 godinu star, radi bez greške

 

+Vista Home Premium OEM i Dellova torba za laptop (jedna od onih tvrđih, tak da je u njoj neuništiv ;) )

 

Mislim da nisam ništa zaboravio. Eto, pomozite sa savjetima, bio bi jako zahvalan.

rogues do it from behind ;)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet u vezi prodaje laptopa
Koliko si ga platio? Mislim da se on može prodat za dobre novce, ako je u dobrom stanju.
Samo reci jeli grafička GDDR2 ili GDDR3 (pretpostavljam da je 3), i koliko ti izdrži baterija?
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet u vezi prodaje laptopa

Mislim da je GDDR3 u pitanju, a ako me pamćenje dobro služi mislim da je bio preko 10 000 (Provjerit ću još, al mislim da je tako negdje bio).

 

U izvrsnom je stanju jer je većinom služio kao desktop replacement pa nije nošen previše, a što se baterije tiće, mislim da je oko sat i pol za gledanje filma, ili tako nešto. Nisam mu mjerio autonomiju dok je idle. Ugl, ne čini mi se da mu se baterija "isfucala" :P

rogues do it from behind ;)
16 godina
offline
Savjet u vezi prodaje laptopa

4000 bi ja max platio da kupujem.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2010 10:40 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet u vezi prodaje laptopa
Ja bih dao i više, možda nekih 5-5,5 tisuća, jer je 17''
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
14 godina
protjeran
offline
Savjet u vezi prodaje laptopa

3 tisuce

jogurt nema kičmu
 
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savjet u vezi prodaje laptopa

ja bi dao oko 5k kuna...

Tuning is not a crime......Ako ne gori zeleno ne znaci da nisam tu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Savjet u vezi prodaje laptopa

Novi Inspiron 1750 kosta oko 6.000,00kn, tako da realno možes tražiti od 3.600,00kn do 4.000,00kn.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet u vezi prodaje laptopa

Hvala na procjenama, sad samo da je naći kupca još.. :)

rogues do it from behind ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet u vezi prodaje laptopa
Stavi ga u Male oglase na Bug Online, Njuškalo, oglasnici, a možeš probat i na PcEkspert forumu. Cijena 4000kn
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
14 godina
protjeran
offline
Savjet u vezi prodaje laptopa

Zaboravio si fizičko stanje, dakle da li je ogreban, nešto puklo, dead pixeli itd. Mada sumnjam pošto je novi :)

 

Uglavnom oko 4000-4500 kn.

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(large_string)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet u vezi prodaje laptopa

Stavio sam na Bug oglasnik i njuškalo ali za sada ništa. Fizičko stanje gotovo savršeno, nema puknuća, nema dead pixela, ima malu ogrebotinu površinsku na vanjskoj strani laptopa i to se dogodilo kad je bio na čišćenju od prašine, ali ni ne vidi se jako.

 

Sad sam provjerio, ima još i nekih pola godine garancije, samo su mi papiri kod firme gdje sam ga uzeo (ostavio sam ih tamo kad ga ionako tamo nosim na čišćenje itd., a posluju sa firmom preko koje sam ga uzeo) ali ih mogu dobit bez problema.

rogues do it from behind ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2010 14:39 (Takuji).
14 godina
protjeran
offline
Savjet u vezi prodaje laptopa

Probaj sa PC ekspert forumom. Tamo ti prodaja/kupovina ide ko luda.

 

Ja sam tamo u roku 3 sata prodao računalo.

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';function(large_string)
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2010 14:37 (Buffer Overflow).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Savjet u vezi prodaje laptopa

daj ajde kupis novi za 4 soma 50 puta bolji a i to je staro dosta

jogurt nema kičmu
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet u vezi prodaje laptopa
danfa123 kaže...

daj ajde kupis novi za 4 soma 50 puta bolji a i to je staro dosta

Ne bi baš rekao, al ajd, linkaj me za 4000 "50 puta" bolji.

rogues do it from behind ;)
15 godina
protjeran
offline
RE: Savjet u vezi prodaje laptopa

nitko danas,ali baš nitko ne kupuje nešto bez garancije. drugo,jedna i pol godina je vjerojatno dvije. baterija sigurno nije tp,i sad mi reci(a trebam takav laptop) kupim ga od tebe i crkne za dva dana ? zato bolje kupim acer noviiiii sa garancijom. nije da podcjenjujem,narod nema love. ja sam promjenio 100 laptopa,ali sada namam i žicam ženu za karticu da mi kupi hp sa celeronom ! a očajnički trebam lap sa velikim ekranom.

Z
15 godina
neaktivan
offline
RE: Savjet u vezi prodaje laptopa

Da je godina i pol vjerovatno dvije onda ne bih imao još pola godine garancije jel da? A mislim da sam napisao da ima garanciju još pol godine u nekom od gornjih postova (isprike ako nisam, puno sam šablonskih postova radio o tom laptopu). Baterija nije previše istrošena jer nije radio na njoj previše, skoro nimalo, jer je služio kao desktop replacement (a kad je na struji ne dira bateriju, ako ne vjeruješ probaj izvadit bateriju dok je ukopčan). E sad, naravno, ja mogu bit neki mutikaša.. Ali ne mora to bit defaultna pretpostavka. Samo kažem sve ovo da nisam uljepšavao opis laptopa, nego sam rekao točno kakav je (čak i da ima tu malu površinsku ogrebotinu što je zaradio dok ga je lik na čišćenju slučajno ogrebao). Ja da mi ne treba lova, ne bi ni pomišljao na prodaju, samo je tako kako je, a nije mi više nužan.

rogues do it from behind ;)
15 godina
odjavljen
offline
Savjet u vezi prodaje laptopa

Problem je u tome sto danas malo ljudi ima gotovine, a i oni sto imaju ne znaju sto nosi sutra pa je ne trose olako.

Sretno sa prodajom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Savjet u vezi prodaje laptopa

Bok! Zelim prodati asus rog (republic of gamer) laptop.

Zove se asus rog gl552vw-CN601D model. 

Specifikacije: 

Procesor:I7-6700hq 2.6ghz-3.5ghz 4 core 8 threads 

Graficka kartica:Nvidia geforce gtx 960m

2gb 

Hard disk:1 tb 

Ssd:128gb 

Ram:16gb ddr4

Laptop ima 15.6 inca. 

Maksimalna rezolucija: 1920X1080 

Kupljen je u linksu za 6700kn,a kada je bio kupljen nije imao operacijski sustav pa sam stavio windows 10 64-bit.Kupljen je prije 4 mjeseca. Jako je dobro cuvan i nema apsolutno nikakvih ostecenja,doslovno kao nov je i svaki dan je brisan krpicom koju dobijete uz laptop.Neka mi netko da savjet za koliko bih ga mogao prodati jer zelim prec na stolno racunalo.Hvala unaprijed onima koji ce mi davati savjet. Pozdrav!

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 16:55 (Ado12345).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice