Servis acer laptopa

poruka: 5
|
čitano: 1.637
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Servis acer laptopa

Pozdrav, trebao bih preporuku za servis u zg i okolici.

Tipke mi se lijepe i nemoguce je nesto normalno natipkati i baterija traje 10 min..

Brzina mi je oke za moje zbog ssd i nebi htio kupovati drugi laptop samo zbog ovih problema gore, ali ako se da rijesiti a da ne kosta kao pola vrijednosti laptopa, rijesio bi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Servis acer laptopa

Naručis drugu tipkovnicu s eBay/aliexpress ili s njuškala, kao i bateriju. Youtube how to i sam uradis u sat/dva posla. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Servis acer laptopa

Vidis nije losa ideja, nasao sam na yt tutorijal i mislim da ne bude problema oko zamjene..

Kakve su te baterije s alija? Nasao sam zamjensku, ima skoro 50 narudzbi i  4,7/5 ocjena, trebalo bi bit oke.

Oko 380 kn bi me trebalo ispast sve to ako budem sam radio, tesko je nac qwertz tipkovnicu, pun k ruskih izbacuje ali nasao sam neku njemacku verziju tipkovnice najslicnija je nasoj.

Tipkovnica

Baterija 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 12:35 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Servis acer laptopa

Koliko ti je potrebna bas qwertz tipkovnica? Ili da uzmes englesku pa zamijenis Y i Z. Tu možeš uštedjeti još 50-70kn.

 

Bateriju sam jednu uzeo, za Toshibu C660 i radi dobro već treću godinu. Kolega s faksa je uzeo za neki Asus isto radi bez problema već dvije godine. Pogledaj i na ebay.co.uk ili ebay.de ima li što, gledam sad uzeti za drugu Toshibu sa ebay.co.uk jer je dosta jeftinije od Aliexpressa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Servis acer laptopa

Tipkovnicu sam nasao na njuskalu sa osvjetljenjem i hrv znakovima, nekih 200 je, znaci 80 kn vise ali cu bar imat osvijetljenje a znaci to mi puno znaci..

Bateriju sam uspio naci na njuskalu za 250 isto samo ne znam kakva je naspram ove na aliju

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 15:10 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice