Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.716
|
čitano: 13.053.942
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

Da li mi netko moze preporuciti laptop?

Koristio bih ga najviše za surfanje, povremeno AutoCAD, Fusion360 i malo igre. 

Do iznosa 5000-6000kn, naravno može i manje ako mislite da se može pronaći i za manje.. a može i kupnja u inozemstvu.

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

laptop 3050 ili 3060 za Blender - 2d i 3d skiciranje. Nista napredno.

I htio bi otvorit Unreal Engine, ali nebi bas nesto radio u njemu.

 

Laptop bi mi primarno bio da odem van, ukopcam pen tablet i skiciram, level design, blender 2d/3d sketching.

 

Nisam siguran da li trebam 3060 ili je 3050 dovoljno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
mp3david kaže...
Na ekupi imate na hp laptope 2000kn popusta uz kod HPGAMING

 Ovo je pretpostavljam vrijedilo samo za vikend ili ?

Pucaaaajjjj :)
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Dodatnih 500kn da,a 2000kn mislim jos vrijedi
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Valja li ovo?

Taman trazim nešto za kćer, drugi razred srednje za office i Netflix.

 

12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
mp3david kaže...
Dodatnih 500kn da,a 2000kn mislim jos vrijedi

 Meni tih 2000 ne prolazi. To me više zanima. :D 

Pucaaaajjjj :)
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Onda je isteklo 27.7 izgleda
Probaj sa kodom 48SATI i POPUSTHP.
Sad je aktuelno i 10% za visu
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

https://www.nabava.net/prijenosna-racunala?se=1539919

 

Kako znam koji laptop moze nadograditi ram?

Koji se pregrijava i kako brzo trosi bateriju? Ne znam da li se to moze znati bez da gledam review od pojedinih laptopa?

 

Sorry, ne razumijem se bas u laptop.

 

Trazim neki laptop za Blender. Da spojim laptop sa pen tablet, odem van navecer, i skiciram 2d/3d na laptopu. I ponekad otvorim Unreal Engine. Koliko sam skuzio 3050 je mozda malo preslaba kartica, pa se 3060 cini dovoljno.

Posto ja imam 5700 xt sapphire na desktopu na 1440p rezoluciju i to mi skroz dovoljno za sve, ne trebam jaci laptop.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav!

 

Zanima me kupovina laptopa koji bi se primarno koristio za gledanje filmova i serija, ali mogucnost igranja i koje novije igrice nebi bio na odmet. Laptop uzimam vecinski zbog odlaska na brod na kojem bi 85% vremena koristio laptop zbog serija i filmova pa nekakav bolji ekran bi mi dosta igrao.

 

Cijena do 4500kn, Split.

 

Hvala unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ako u specifikacijama piše soldered pokraj rama ili ne piše da je upgradeable, onda nije zamjenjiv.


Kako se koji pregrijava i kako koji troši bateriju, jebi ga, morat ćeš pogledati review svakog laptopa. Fala qurtzu, pa si udaljen 3 klika mišom i punih pola minute za takvu informaciju po laptopu, onda ti ne bi trebalo predstavljati neku problematiku.

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
metrix.2k kaže...

Pozdrav!

 

Zanima me kupovina laptopa koji bi se primarno koristio za gledanje filmova i serija, ali mogucnost igranja i koje novije igrice nebi bio na odmet. Laptop uzimam vecinski zbog odlaska na brod na kojem bi 85% vremena koristio laptop zbog serija i filmova pa nekakav bolji ekran bi mi dosta igrao.

 

Cijena do 4500kn, Split.

 

Hvala unaprijed!

Do 4500 za igranje neke novije igre, bojim se. To su sve neke integrirane grafičke i nećeš se usrećiti s time.

Pogledaj par zadnjih stranici što se u toj cifri vrti, pa izaberi. Osim ako si ok s polovnjakom, pa da se nađe nešto.

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Crucifixion kaže...
metrix.2k kaže...

Pozdrav!

 

Zanima me kupovina laptopa koji bi se primarno koristio za gledanje filmova i serija, ali mogucnost igranja i koje novije igrice nebi bio na odmet. Laptop uzimam vecinski zbog odlaska na brod na kojem bi 85% vremena koristio laptop zbog serija i filmova pa nekakav bolji ekran bi mi dosta igrao.

 

Cijena do 4500kn, Split.

 

Hvala unaprijed!

Do 4500 za igranje neke novije igre, bojim se. To su sve neke integrirane grafičke i nećeš se usrećiti s time.

Pogledaj par zadnjih stranici što se u toj cifri vrti, pa izaberi. Osim ako si ok s polovnjakom, pa da se nađe nešto.

 Dalo bi se do max 5500 ispruzit, nego me zanima postoji li razlika u ekranima u tin cijenovnim rangovima

12 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok ljudi.

Uskoro ide kupovina novog službenog prenosnog računala (važan procesor, memorija, veći SSD, 15", kvaliteta izrade, grafička ni najmanje važna). Dal se za to još uvijek gledaju ThinkPadovi? Ili ima nešto što je postalo novi default za poslovni laptop?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
metrix.2k kaže...

Pozdrav!

 

Zanima me kupovina laptopa koji bi se primarno koristio za gledanje filmova i serija, ali mogucnost igranja i koje novije igrice nebi bio na odmet. Laptop uzimam vecinski zbog odlaska na brod na kojem bi 85% vremena koristio laptop zbog serija i filmova pa nekakav bolji ekran bi mi dosta igrao.

 

Cijena do 4500kn, Split.

 

Hvala unaprijed!

 https://www.sancta-domenica.hr/laptop-lenovo-ideapad-3-82kv005esc-17-r5-12-512.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
tigerija kaže...

 

https://laptopi.hr/proizvod/lenovo-legion-5-pro-16ach6h-amd-ryzen-5-5600h-16gb-512gb-ssd-m-2-16-2560-x-1600-2/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

https://laptopi.hr/proizvod/lenovo-legion-5-15ach6h-amd-ryzen-5-5600h-16gb-512gb-ssd-m-2-15-1920-x-1080-nvi/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

https://laptopi.hr/proizvod/lenovo-legion-5-17ach6h-amd-ryzen-5-5600h-16gb-512gb-ssd-m-2-17-1920-x-1080-nvi-2/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

A ima i Ryzen 7 5800H za 8k, 15" 1080p.

 

Ovo us neki od laptopa koji mi se cine ok. Sto mislite?

Vidim da je outlet ponuda, ali to mi se cini ok? Koliko skuzio skroz nova roba bi treba biti.

https://laptopi.hr/outlet-roba/

 

Glavnu stvar koju sam gledao je max power graficke. Cuo sam da je to neka nova komplikacije, gdje npr 3060 moze biti od 80W do 130W. Prema tome mozes uzeti laptop sa slabom 3060, gdje cak i 3070 moze biti gora od 3060. Ako sam dobro skuzio, ovi Lenovo imaju 130W.

Nisam gledao laptope posebno po trgovinama.

Ovo sam trazio: https://www.nabava.net/prijenosna-racunala/nvidia-geforce-rtx-3060?se=1539919

 

Znaci laptop za van, portable; da odem van i crtam nesto u Blender/GameDev sa pen tabletom koji spajam na laptop. 1-3h je ok.

Nebi ga ukopcavas u struju jer doma imam desktop.

 

Javite ako ima netko neki bolji savjet! Inace nemam pojma o laptopima :P .

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2022 21:27 (tigerija).
9 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ekipa, da li bi OVAJ laptop vrtio bez štucanja Adobe Photoshop, Indesign, R, Phyton? Sestrična treba dosta hitno kupiti za posao. Ako ne, imate li kakvu preporuku u rangu do cca. 6000 kn? Puno hvala.

My redemption lies in your demise
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
tommmyyy kaže...

Pozdrav ekipa, da li bi OVAJ laptop vrtio bez štucanja Adobe Photoshop, Indesign, R, Phyton? Sestrična treba dosta hitno kupiti za posao. Ako ne, imate li kakvu preporuku u rangu do cca. 6000 kn? Puno hvala.

 Mislim da nebi baš bio neki sretni izbor za Adobe Photoshop radi lošeg color gamuta odnosno pokrivenosti boja.

 Evo tu je link sa detaljnim specifikacijama.

 https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad/IdeaPad_5_15ALC05?M=82LN0018SC

 

 Pogledajte 17 inčni Lenovo Ideapad Ultraslim 3,gornji moj post prije ovog,vrlo dobar ekran.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2022 18:24 (ghibli7).
20 mjeseci
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

 

Potrebna mi je pomoć prilikom kupovine novog prijenosnika a situacija je sljedeća:

 

Dugi i predugi niz godina supruga i ja koristimo laptope koji su realno drlje i koji funkcioniraju dobro prvih 6 mjeseci od kupovine, a poslije toga Bože pomozi (kupovina laptopa do 3500-4000 kn). I to nam je bogme već i dosadilo. Sukladno tome odlučili smo kupiti novi laptop koji će trajati malo duže (4-5 godina ako može) i koji će se moći normalno koristiti za više manje basic stvari (web, office) i koji neće nakon par tabova ili otvorenih programa zastajktivati i štekati.

 

Dva glavna uvjeta su da je novi laptop lako prenosiv (dakle 13-14 inča uz neku normalnu kilažu) te da ima kvalitetan display. Stavka kvalitetnog displaya je meni posebno bitna, jer kad se čovjek navikne na čari OLED tva vrlo je teško kasnije gledati u lošu TN ili IPS matricu s niskim osvjetljenjem i lošim/netočnim bojama. 

 

Budžet je 7-8-9k kn. E sada, zašto mi je potrebna pomoć. Naime, već duži niz godina sam privatno i poslovno koristio windows laptope te android telefone. Međutim, stjecajem okolnosti prešao sam na iOS platformu i oduševio se načinom na koji radi i koliko je sve glatko (za ono što ja koristim na telefonu) i naravno, trajanjem baterije. Zbog toga mi je za oko zapeo MBA M1 te bi po svemu on bio idealan jer pretpostavljam da je MacOS slično optimiziran. Ali, jedno veliko ali, tu i tamo volim zavrtiti neku stariju igru na laptopu a MacOS koliko čitam i nije baš za takve stvari. Onda ponovno bacam pogled na windows laptope i zbilja postoje neki koji bi odgovarali, prije svega Asus Zenbook 13 OLED koji po svemu odgovara, ali, poslovno koristim Zenbook 13 (doduše IPS varijantu) sa i7 10te generacije i ludim više od ventilatora i topline koju taj laptop ispušta (a ne radim nikakve posebne stvari na njemu). Također pregledom YTa vidim da je izašao već broj laptopa, međutim, ne pronalazim ih kod nas (pod novih mislim na varijante sa 12om generacijom Intela i Ryzen 6 serije) te se pitam da li onda možda isplati sačekat takve.. uglavnom, vjerujem da nisam jedini koji ima problem pronalaska onoga što bi trebalo odgovarati.

 

Ali ono glavno:

 

Budžet: 7-9 tisuća kuna

OS: MacOS/Windows/noOS

Veličina ekrana: 13-14 inča (vrlo bitno da je display kvalitetan)(može i 15 inča ali opet da nije neki gigantski laptop)

Težina: Ako može do kilogram i pol

 

Isplati li se čekat da dođu laptopi sa novom generacijom procesora? Mogu li se sa trenutnim integriranim grafama vrtiti starije igre (Doom 3, COD2, NBA 2k14...) na dobrom framerateu? I da, jedan od neobaveznih uvjeta je da laptop bude djelomično ili cijeli od aluminija (ženin uvjet, vrlo rado bi ispunio ovaj uvjet jer ne želim slušat kokodakanje sljedećih 5 godina :) ). Naručivanje ili kupovina u trgovini samo u RH. 

 

Eto, molim za pomoć jer sam sebe sam više izludio sa pregledavanjem web shopova, gledanjem recenzija i plakanjem nad određenim cijenama koje postoje u RH a koje su bitno niže vani.

 

LP,

T. 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
TommyG031 kaže...

Pozdrav,

 

Potrebna mi je pomoć prilikom kupovine novog prijenosnika a situacija je sljedeća:

 

Dugi i predugi niz godina supruga i ja koristimo laptope koji su realno drlje i koji funkcioniraju dobro prvih 6 mjeseci od kupovine, a poslije toga Bože pomozi (kupovina laptopa do 3500-4000 kn). I to nam je bogme već i dosadilo. Sukladno tome odlučili smo kupiti novi laptop koji će trajati malo duže (4-5 godina ako može) i koji će se moći normalno koristiti za više manje basic stvari (web, office) i koji neće nakon par tabova ili otvorenih programa zastajktivati i štekati.

 

Dva glavna uvjeta su da je novi laptop lako prenosiv (dakle 13-14 inča uz neku normalnu kilažu) te da ima kvalitetan display. Stavka kvalitetnog displaya je meni posebno bitna, jer kad se čovjek navikne na čari OLED tva vrlo je teško kasnije gledati u lošu TN ili IPS matricu s niskim osvjetljenjem i lošim/netočnim bojama. 

 

Budžet je 7-8-9k kn. E sada, zašto mi je potrebna pomoć. Naime, već duži niz godina sam privatno i poslovno koristio windows laptope te android telefone. Međutim, stjecajem okolnosti prešao sam na iOS platformu i oduševio se načinom na koji radi i koliko je sve glatko (za ono što ja koristim na telefonu) i naravno, trajanjem baterije. Zbog toga mi je za oko zapeo MBA M1 te bi po svemu on bio idealan jer pretpostavljam da je MacOS slično optimiziran. Ali, jedno veliko ali, tu i tamo volim zavrtiti neku stariju igru na laptopu a MacOS koliko čitam i nije baš za takve stvari. Onda ponovno bacam pogled na windows laptope i zbilja postoje neki koji bi odgovarali, prije svega Asus Zenbook 13 OLED koji po svemu odgovara, ali, poslovno koristim Zenbook 13 (doduše IPS varijantu) sa i7 10te generacije i ludim više od ventilatora i topline koju taj laptop ispušta (a ne radim nikakve posebne stvari na njemu). Također pregledom YTa vidim da je izašao već broj laptopa, međutim, ne pronalazim ih kod nas (pod novih mislim na varijante sa 12om generacijom Intela i Ryzen 6 serije) te se pitam da li onda možda isplati sačekat takve.. uglavnom, vjerujem da nisam jedini koji ima problem pronalaska onoga što bi trebalo odgovarati.

 

Ali ono glavno:

 

Budžet: 7-9 tisuća kuna

OS: MacOS/Windows/noOS

Veličina ekrana: 13-14 inča (vrlo bitno da je display kvalitetan)(može i 15 inča ali opet da nije neki gigantski laptop)

Težina: Ako može do kilogram i pol

 

Isplati li se čekat da dođu laptopi sa novom generacijom procesora? Mogu li se sa trenutnim integriranim grafama vrtiti starije igre (Doom 3, COD2, NBA 2k14...) na dobrom framerateu? I da, jedan od neobaveznih uvjeta je da laptop bude djelomično ili cijeli od aluminija (ženin uvjet, vrlo rado bi ispunio ovaj uvjet jer ne želim slušat kokodakanje sljedećih 5 godina :) ). Naručivanje ili kupovina u trgovini samo u RH. 

 

Eto, molim za pomoć jer sam sebe sam više izludio sa pregledavanjem web shopova, gledanjem recenzija i plakanjem nad određenim cijenama koje postoje u RH a koje su bitno niže vani.

 

LP,

T. 

 

 Uzmi Macbook Air M1 (M2 je trenutno preskup). M1 će ti savršeno odgovarati po svemu što si spomenuo da ti je bitno.

 

Za igrice, koliko vidim naveo si neke jako stare igrice, njih središ preko emulatora, brzo i jednostavno:

 

Ako želiš igrati i novije:

https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/memberships/

 

I nije baš da taj M1 nije sposoban pokrenuti i novije igrice:

https://www.macgamerhq.com/hardware/m1-macbook-air-games/

20 mjeseci
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Hvala, i sam nekako naginjem najviše Macu, ali, reko da pitam stručnije od sebe za prijedlog iz Windows tabora pošto nemam iskustva sa MacOS računalima.

 

Znači li to da se ove starije igrice koje su predviđene za x86 arhitekturu uredno vrte kroz Rosettu? (ponavljam, kao i kod korištenja računala pod uredno vrte mislim da ne štekaju više manje, e sad da li je fps 40-50-60 ili 120 mi je sasvim svejedno jer nisu u pitanju online pucačine).

 

Ako još neko ima kakav prijedlog neka puca!! :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Imaš na laptopi.hr legion sa 3060 i 5600x, za 8-9k kuna, to vrti i nove igre bez problema
EDIT
sorry, nisam vidio odmah ovo za 13-14"
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2022 16:10 (picajzla0707).
6 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

 

Tražim novi laptop za odlazak na studiji. Trenutno imam sasvim solidno računalo (i5 8600k, gtx 1060) pa bih htio uzeti nešto ne previše lošije od toga.

Uzeo bih laptop koji bi trajao duže (oko 5 godina) te bih ga ponajviše koristio za faks i glazbu te minimalno i za uređivanje videa i slika (primarno za faks i glazbu). Odigrao bih i koju igru s vremena na vrijeme (ništa AAA), ali to mi ne igra toliku ulogu da bih dao više novaca za neku bolju grafičku, itd.

Faks je tehničke prirode (informatički dizajn). Za glazbu mi je bitno da program u kojem radim ne šteka, kao ni efekti (vstovi) (jak procesor i ram, pretpostavljam?). Kažu da je mac bolji za glazbu, ali čini mi se da cjenovno to ne opravdava.

Budžet mi je nekih 6-7-8 tisuća kuna. Laptop bih kupio što prije, a za njegovu kupovinu bih pričekao maksimalno još nekih mjesec, dva.

 

Već sam gledao sam po internetu, ali me zanima vaše mišljenje, koji bi mi laptop odgovarao te na što obratiti pažnju?

 

 

tldr:

Budžet 6-8k kn

OS: svejedno

Veličina/težina: nešto relativno prenosivo?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
TommyG031 kaže...

Hvala, i sam nekako naginjem najviše Macu, ali, reko da pitam stručnije od sebe za prijedlog iz Windows tabora pošto nemam iskustva sa MacOS računalima.

 

Znači li to da se ove starije igrice koje su predviđene za x86 arhitekturu uredno vrte kroz Rosettu? (ponavljam, kao i kod korištenja računala pod uredno vrte mislim da ne štekaju više manje, e sad da li je fps 40-50-60 ili 120 mi je sasvim svejedno jer nisu u pitanju online pucačine).

 

Ako još neko ima kakav prijedlog neka puca!! :D

imas preko 4500 igara za Mac, tako da sam siguran da ces nesto naci za sebe :)

 

od ovih "poznatijih" imas listu ovdje: Games — Apple Silicon Games

 

sto se samog racunala tice, ako gledas bazicnu konfiguraciju, M1 Air je bolji od M2 Air, ne samo cijenom vec i performansama 

 

vjerovatno su vidjeli kako su sa M1 Air napravili predobro racunalo sa premalom cijenom, pa to ne zele ponoviti sa M2 i onda su ga dosta osakatili :)

11 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Potrebna pomoć za kupovinu laptopa. Koristio bi se za SketchUp i AutoCad, Office...možda neka ne zahtjevna igrica. Bitno da je lagan, s obzirom da je za žensku osobu, ne ovi gejmerski, kvalitetan ekran 15,6, baterija, može sa W10 da je jednostavniije...Vi kao vrsni znalci znate šta treba za te programe......max 10000(neću se ljutit ak mi uštedite ),neki dućan u Zg, Svašta sam već vidjela i sve mi se izmiješalo, pomagajte Unaprijed hvala PUUUNNOOOO

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.8.2022 1:58 (medoplavi).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav svima,

 

Kolega bi trebao adekvatan laptop primarno za korištenje programa "Once Video Analyser" u poslovne svrhe. Budžet je 5000kn, možda koja stotica gore ako je velika razlika u kvaliteti. Vjerujem da se u ovom cjenovnom rangu moraju neke stvari žrtvovati pa ako može preporuka s boljim/lošijim ekranom, boljom/lošijom baterijom.. unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav kolege forumaši. 

Trebao bi preporuka laptopa za ženu koja krece na faks. 

Znaci nista specijalno, htio bi da ima 512gb ssd, barem 8gb rama i predinstalirane windowse. 

Pozeljno je da nebude neki šrot od ekrana i cim bolja baterija. 

Moze više modela. 

Raspon cijene do nekih 4000kn moze i malo vise. 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Pegaz2507 kaže...

Pozdrav kolege forumaši. 

Trebao bi preporuka laptopa za ženu koja krece na faks. 

Znaci nista specijalno, htio bi da ima 512gb ssd, barem 8gb rama i predinstalirane windowse. 

Pozeljno je da nebude neki šrot od ekrana i cim bolja baterija. 

Moze više modela. 

Raspon cijene do nekih 4000kn moze i malo vise. 

Hvala

 

Ovako nešto:

https://store.chuwi.com/products/gemibook-pro

 

ili ako želi touchscreen:

https://store.chuwi.com/products/larkbook-x

 

ili jači procesor, ne znam za što će ga sve koristiti, ako je Office + Surfanje + Filmovi i serije + Mailovi onda su i ova prethodna dva sasvim dovoljno jaka:

https://store.chuwi.com/products/corebook-x-10110u

https://store.chuwi.com/products/chuwi-corebook-x

 

Mogu se naći verzije istih modela sa više RAMa ili većim SSDom, razlika u cijeni bude jako mala.

 

Za ovu cijenu od 2300 do 3400kn koliko ovi modeli koštaju teško ćeš pronaći alternativu sa tako dobrim displayom, čak i na dvostruko skupljim uređajima display ne bude tako dobar.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2022 21:38 (mzopg).
7 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav is komsiluka,

 

Kakav vam se cini ovaj laptop za cca. 4700 kn? https://www.ekupi.ba/bs/Ra%C4%8Dunari/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Laptop-Acer-Swift-3-NX-AB1EX-00S%2C-14-FHD-IPS%2C-AMD-Ryzen-5-5500U%2C-16GB-RAM%2C-512GB-PCIe-NVMe-SSD%2C-AMD-Radeon-Graphics%2C-FreeDOS/p/EK000447413

 

Treba mi nesto od 14in i ovo mi se cini kao pristojna masina. Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice