Blade 15 vs Zephyrus vs UX562FD

poruka: 5
|
čitano: 1.124
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Blade 15 vs Zephyrus vs UX562FD

3 racunala razlicite namjene, svaki sa svojim prednostima i manama.

 

Nedovoljni opisi, posebno kod SSD-a (je li PCI) kao i zaslona (svjetlina, refresh) te i RAM (frekvencija i slotovi) kako bi dali neki sud koji bi bolji za posebnu namjenu.

 

Za sto mislis koristiti laptop - jer se Asus Zephyrus i UX562 veoma razlikuju pa oba mogu ispasti jako losa za tvoju namjenu?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Blade 15 vs Zephyrus vs UX562FD

Po ovome što si poslao, imam osjećaj da tražiš nešto lako prijenosno i planiraš odigrati koju igru, čak ti je i Razer favorit za sada, vidi možeš li kako izvani naći Razer sa grafičkom novije generacije xD

Trust nobody, become the best !
11 godina
offline
Re: Blade 15 vs Zephyrus vs UX562FD

 Rajtracing? Djabe kad dvije igrice podržavaju to a grafe skupe. 

wyks kaže...

3 racunala razlicite namjene, svaki sa svojim prednostima i manama.

 

Nedovoljni opisi, posebno kod SSD-a (je li PCI) kao i zaslona (svjetlina, refresh) te i RAM (frekvencija i slotovi) kako bi dali neki sud koji bi bolji za posebnu namjenu.

 

Za sto mislis koristiti laptop - jer se Asus Zephyrus i UX562 veoma razlikuju pa oba mogu ispasti jako losa za tvoju namjenu?

 

Lijep za business, a dobar za gaming, SSD , 15" 13" 17", bezelless, 10-15k kuna, win 10 included. Ostalo koliko mjesta slotova rama i pci mi nije bitno. Ako baš treba mogu trgnuti do max 19-20k. Samo da nije kao one gaming rugobe.

What about:?

https://team-media.hr/prijenosna-racunala/prijenosna-racunala-bez-os-a/msi-gs75-8se-073-stealth-gaming-17-3-full-hd-ips-144hz-core-i7-8750h-rtx-2060-6gb-16gb-ddr4-512gb-ssd.html?utm_source=nabava.net&utm_medium=cpc&utm_campaign=direct_link

 

Mr.ddevil kaže...

Po ovome što si poslao, imam osjećaj da tražiš nešto lako prijenosno i planiraš odigrati koju igru, čak ti je i Razer favorit za sada, vidi možeš li kako izvani naći Razer sa grafičkom novije generacije xD

 Ni nemora biti prijenosan, 2, 2.5 kg nije nešto ali bezelless a must 

Crypto nova poljoprivreda
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 4:12 (NeroX).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice