Novi laptop lenovo

poruka: 8
|
čitano: 1.816
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Novi laptop lenovo

kupio sam nedavno novi laptop lenovo sa instaliranim win 10 home i nereagiraju mi tipkovnica Num Lock,tipka svijetli kad upalim i čuje se ton aktivacije ali neradi kad kliknem na brojeve

dajac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi laptop lenovo

Ne znam koji je tvoj model u pitanju, imao sam prije 10 dana sličnu (istu) situaciju/problem kod jednog korisnika na novom Lenovu L340, naime prilikom updejta povukao je jedan drajver za neki SENSOR, poslije restartanja uopće nije reagirala NUM strana tipkovnice (svijetlila prilikom bootanja OS-a, u device manageru mi je pod SENSORS stajao žuti uskličnik, desni klik napravio unnistall, gore na vrhu napravio scan for hardware changes, povukao je vjerojatno "stari" sistemski drajver, restartao laptop i proradilo. Napravio sam i zadnji updejt BIOS-a preko Lenovo system update-a. Kasnije napravio komplet Win updejt i od tada je sve OK.

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 11:40 (Flying Dutchman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Novi laptop lenovo

da,i moj je L340 serija

dajac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi laptop lenovo

Ja sam uspio na način na koji sam napisao gore! Probaj još skinut i instalirat sve offical drajver sa njihovih stranice.

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 14:37 (Flying Dutchman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Novi laptop lenovo

ako ti nije teško da mi ovdje staviš link jer nisam neki znalac

dajac
14 godina
neaktivan
offline
Novi laptop lenovo

Lenovo L340

 

Najbolje i najsigurnije ti je na stranici upisat serijski broj: da budeš siguran da je točan model/part number, po serijskom broju koji ti je napisan na kutiji koji ti je došla sa laptopom.

Isto možeš nudi ti auto Scan, koji će ti instalirat Lenovo Service bridge za tvoj točan model i dat će sve dostupne drajvere i BIOS.

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Novi laptop lenovo
Flying Dutchman kaže...

Lenovo L340

 

Najbolje i najsigurnije ti je na stranici upisat serijski broj: da budeš siguran da je točan model/part number, po serijskom broju koji ti je napisan na kutiji koji ti je došla sa laptopom.

Isto možeš nudi ti auto Scan, koji će ti instalirat Lenovo Service bridge za tvoj točan model i dat će sve dostupne drajvere i BIOS.

 https://www.ekupi.hr/Lenovo-Ideapad--gratis-torbanbspL340-15IWL-81LG00K7SC-156-FHD-Intel-Core-i3-8145U-8GB-RAM-SSD-256GB-Win-10-laptop-1427366.aspx

dajac
11 godina
neaktivan
offline
Novi laptop lenovo
evo ja i dalje neodustajem i na tren proradilo i opet ne,držo sam tipku numer lock 5 sek i pojavio mi se prozor u kojem piše da li želim da uključim povratne tipke sa DA ili NE,ja klikno DA i proradilo i opet ne poslije,jbg
dajac
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice