Spajanje laptopa sa tv– om

poruka: 3
|
čitano: 1.548
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Spajanje laptopa sa tv– om

Pozdrav , imam pitanje u vezi laptopa i tv– a imam laptop dell latitude e6400 koji na sebi ima VGA izlaz  i htjeo bi ga spojit sa tv om koji ima hdmi izlaz 2x tv je lg uzet prije 2 mj nije smart HD ready ,,, kako se moze spojit posto laptom nema hdmi izlaz dali ima neki konverter adapter ili ? HVALA svima na pomoci slike sam dodao od konektora i specifikacija od laptopa 

HDMI IZLAZ TV LG HDMI IZLAZ TV LG
VGA IZLAZ LAPTOP VGA IZLAZ LAPTOP
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje laptopa sa tv– om
007_New kaže...

Pozdrav , imam pitanje u vezi laptopa i tv– a imam laptop dell latitude e6400 koji na sebi ima VGA izlaz  i htjeo bi ga spojit sa tv om koji ima hdmi izlaz 2x tv je lg uzet prije 2 mj nije smart HD ready ,,, kako se moze spojit posto laptom nema hdmi izlaz dali ima neki konverter adapter ili ? HVALA svima na pomoci slike sam dodao od konektora i specifikacija od laptopa 

da, moze se spojiti preko hdmi na vga adaptera. treba jos vga m-m kabel. jedan kraj kabela u laptop, a drugi kraj u adapter pa u hdmi port na TVu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 6:25 (vlado051).
15 godina
offline
Re: Spajanje laptopa sa tv– om

-vga-na-hdmi konverter (adapter+aktivna elektronika, chip koji knvertira analogni signal u digitalni..).

-ne miješati nazive, još gore smjer.. tv ima hdmi-in, ulaz (ne izlaz, ali i to može postojati..).

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice