Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.710
|
čitano: 13.027.695
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ipak joj se Swift svidja pa cemo 99% s njime , javim dojmove kad uzmemo . Hvala jos jednom :D 

13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

 

Zanima me neki lap do 10k kn koji bi koristio iskljucivo za igre. Posto nemam mjesta za stolno racunalo uzeo bi laptop. I ako je moguce da ima dvdrw 😁.

 

Hvala.

 

Lp

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
vazam kaže...

Pozdrav,

 

Može li preporuka za laptop do 4000kn za rad u AUTOCAD-u? Ostalo ništa zahtjevno, filmovi, office itd.

Jedini zahtjev ekran ekran 1920*1080 (može bit i 15.6 inča), a SSD je svakako plus.

Najviše dileme imam oko grafičke kartice, je li potrebna odvojena i ako da, koje modele da ciljam?

 

Hvala unaprijed na odogovorima

 Može preporuka? Dolaze u obzir i polovni modeli

5 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Pozdrav, namjeravam kupiti ovaj laptop:https://www.hgshop.hr/prijenosno-racunalo-lenovo-v130-15ikb-i3-7020u-8gb-256gb-ssd-intelhd-15-6-fhd-freedos-81hn00rssc/proizvod/245560 sluzio bi za faks surfanje filmove i managera, dali je to dovoljni ili se moze kupiti nesto bolje za te novce? Limit je 3500 kn hvala
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav! Može preporuka nekog laptopa do 3,5k kuna.
Namjena: surfanje i gledanje filmova, dakle što bolji ekran je prioritet.
Unaprijed hvala

battlelog: TheAssistantPimp
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 17:47 (BareVL).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Trebam laptop za srednjoškolku do nekih 5300kn i max 14 incha, namjena office, netflix itd, bez igrica. Zanima me dali je Asus u redu i ima li možda nešto bolje za te novce?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
ficosime kaže...

Molio bih preporuku laptopa do cca. 4500 kn. 

Windowse i Office imam preko fakulteta, tako da bez winsa. Volio bih SSD ako ima u tom rangu. Laptop ce se uglavnom koristiti za fakultetske stvari, ali bih volio tu i tamo zaigrati kakvu igru - uglavnom strategije kao Crusader Kings, Total War serijal i sl., tako da ne bi trebala neka prejaka graficka pretpostavljam.

Hvala!

 https://www.mall.hr/prijenosna-racunala/acer-prijenosno-racunalo-aspire-5-a515-52g-544t-i5-8265u-8gb-ssd256gb-mx150-15-6fhd-linux-nx-h15ex-009-?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

ili neki sa Ryzen 5 procesorom i integriranom grafikom (pogledaj post iznad)

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2019 20:46 (BoTiA).
9 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav ekipa,

što mislite o ovom laptopu za general use (office, surfanje, filmovi/serije)? Jel ima nešto bolje u rangu do 3300kn?

Odgovara mi što je 1.45kg i 14" jer ga planiram nosit sa sobom relativno često...

 

https://www.ekupi.hr/Acer-Swift-3-SF314-54-35R3-NXGXZEX031-prijenosno-racunalo-1385807.aspx

 

Ponuda vrijedi još danas/sutra...

 

 

 

3 Odlična ponuda!
0 Traži dalje...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, trebao bih preporuku za laptop do cca 6200 kuna, koristio bi ga uglavnom za multimediju i office ali sastrane volim odigrati koju igru (novije nesto) ,gledao sam Lenovo IdeaPad L340 ali problem s tim laptopom je sto ima samo jedan slot za rame  pa to predstavlja problem, sada mi je zanimljiv HP Pavilion Gaming 15 kojega bi na sancta domenici mogao dobiti za 6300 ako racunam 10 posto popusta za registraciju. Cilj mi je da ne izgleda previse gejmerski poput navedenog ideapada ali opet da ima dobru grafiku poput GTX1650 i i5 8300 ili 9300. Moze i neki model s ryzenom ako je ostatak dobar.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Može li preporuka za laptop do 4000kn, ekran 15,6, namjena internet i filmovi. Da ima što bolju tipkovnicu (uključujući pozadinsko osvjetljenje) i touchpad, dok kvaliteta ekrana, brzina općenito i baterija mogu biti standardni. SSD ne bi bio naodmet. Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Baldric kaže...

Pozdrav ekipa,

što mislite o ovom laptopu za general use (office, surfanje, filmovi/serije)? Jel ima nešto bolje u rangu do 3300kn?

Odgovara mi što je 1.45kg i 14" jer ga planiram nosit sa sobom relativno često...

 

https://www.ekupi.hr/Acer-Swift-3-SF314-54-35R3-NXGXZEX031-prijenosno-racunalo-1385807.aspx

 

Ponuda vrijedi još danas/sutra...

 

 

 

 odlican je taj swift ... ja sam uzeo 15.6 verziju!

jedina mana je sto je RAM zalemljen za maticnu plocu ... dakle nema zamjene kao kod drugih laptopa ... ali 8 GB bi trebalo biti i i vise nego dovoljno za za tu namjenu

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2019 21:51 (BoTiA).
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Rainalcar kaže...

Može li preporuka za laptop do 4000kn, ekran 15,6, namjena internet i filmovi. Da ima što bolju tipkovnicu (uključujući pozadinsko osvjetljenje) i touchpad, dok kvaliteta ekrana, brzina općenito i baterija mogu biti standardni. SSD ne bi bio naodmet. Hvala!

 evo ovaj swift 3 od 15.6"

 

tipkovnica i touchpad su odlicni... imas jos i metalno kućište te IPS ekran:

 

https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-acer-swift-3-nx-gz9ex-008-core-i3-8130u-8gb-256gb-ssd-hd-graphics-15-6-led-fhd-linux-sivo-014600126?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
BoTiA kaže...
Rucipe kaže...

Pozdrav . Trebao bih laptop za sestru , koristila bi ga za fakultet , znači manje više office , browser i tjt . Moze do 4800 +/-100-200 kn . Ako može biti barem i5 i da ima ssd obavezno , dijagonala 15''  . Unaprijed hvala svima na pomoći . 

 https://www.ekupi.hr/Acer-Swift-3-SF315-52-56WD-NXGZ9EX007-prijenosno-racunalo-1387446.aspx

 

 Laptop stigao , prvi dojam je odličan , hvala još jednom . 

4 godine
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, 

Planiram kupiti novi laptop za faks. Studiram računarstvo te su  mi, uz solidne specifikacije, potrebni dobar ekran i tipkovnica. U sancta domenice je trenutno sniženje te su mi zapela za oko ova dva Lenovo laptopa, pa bi zamolila mišljenje. Budzet mi je oko 5000kn.

 

Lenovo Ideapad 330

 

Lenovo Ideapad Ultraslim s340

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

 

Laptop acer aspire es15 s n4200 cpu, isplati li se ubaciti ssd  od 240gb umjesto 1tb hdd, i dodwti jos 4gb rama, jer je ovako uzasno spor cak i za internet browsanje... oce li to napraviti neku znacajniju razliku? komp se koristi samo za skolske potrebe... 

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
draš1 kaže...

Pozdrav,

 

Laptop acer aspire es15 s n4200 cpu, isplati li se ubaciti ssd  od 240gb umjesto 1tb hdd, i dodwti jos 4gb rama, jer je ovako uzasno spor cak i za internet browsanje... oce li to napraviti neku znacajniju razliku? komp se koristi samo za skolske potrebe... 

 

Hvala

 da, isplati se, dobit ces dosta na brzini

15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
meraxxes kaže...

Pozdrav, 

Planiram kupiti novi laptop za faks. Studiram računarstvo te su  mi, uz solidne specifikacije, potrebni dobar ekran i tipkovnica. U sancta domenice je trenutno sniženje te su mi zapela za oko ova dva Lenovo laptopa, pa bi zamolila mišljenje. Budzet mi je oko 5000kn.

 

Lenovo Ideapad 330

 

Lenovo Ideapad Ultraslim s340

 

 

 pogledaj i ovo:

https://www.centro.hr/prijenosno-racunalo-acer-swift-sf315-52-5747-nx-gzbex-008.aspx?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

9 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, trebao bi mi laptop za oko 5-5.5k za igranje PES-a i fife, ak to nije dovoljno moze i koja kn vise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav. Poznanik prodaje Dell latitude E6540, i5 4300m, 8gb ramz 2000kn. Da li se isplati kupovati taj laptop s obzirom da kasnije mogu zamijeniti cpu za jačim modelom

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Taj proc je dovoljno jak u laptopu u rangu sa i3 8gen skoro malo slabiji. Ak laptop vec ima ssd unutra ok. Ak ima disk treba umjesto njega ubacit ssd i to je dodatan trosak, a po zelji ako ima dvd ladicu treba umjesto nje ubacit hdd za dodatan prostor ako je potrebno. Jest da je star laptop, al ak je uscuvan ko nov, ak nema nekih problema sa ekranom il necim drugim il pregrijavanjem, ak baterija jos drzi ok ne da krepa za manje od 1h... Bit ce ok izbor. Al kazem obavezno u njega ssd ak nema. Za malo vise novaca ima ok novih laptopa, al procesori nisu neka sreca tj slabiji su neg ovaj stari i5. A da uzimam novi laptop ispod 3000kn nebi uzimao nista, tj ispod Lenovo 330S sa ryzen 2200u, 8gb rama i 256gb ssd, to bi mi bio neki minimum za normalan novi laptop.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
DiRT kaže...

Taj proc je dovoljno jak u laptopu u rangu sa i3 8gen skoro malo slabiji. Ak laptop vec ima ssd unutra ok. Ak ima disk treba umjesto njega ubacit ssd i to je dodatan trosak, a po zelji ako ima dvd ladicu treba umjesto nje ubacit hdd za dodatan prostor ako je potrebno. Jest da je star laptop, al ak je uscuvan ko nov, ak nema nekih problema sa ekranom il necim drugim il pregrijavanjem, ak baterija jos drzi ok ne da krepa za manje od 1h... Bit ce ok izbor. Al kazem obavezno u njega ssd ak nema. Za malo vise novaca ima ok novih laptopa, al procesori nisu neka sreca tj slabiji su neg ovaj stari i5. A da uzimam novi laptop ispod 3000kn nebi uzimao nista, tj ispod Lenovo 330S sa ryzen 2200u, 8gb rama i 256gb ssd, to bi mi bio neki minimum za normalan novi laptop.

 Ima tu u linksu za 3700 lenovo laptop Ryzen 5 3500U, 8GB, 256GB ssd, AMD Radeon Vega 8, 17,3" , bi mi to bio bolji izbor?

 

https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-lenovo-ideapad-l340-81ly002rsc-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-amd-radeon-vega-8-17-3-fhd-dos-crno-014600250

 

9 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
perix231 kaže...

Pozdrav, trebao bi mi laptop za oko 5-5.5k za igranje PES-a i fife, ak to nije dovoljno moze i koja kn vise.

 BUMP

14 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, trebao bih laptop do 3000 kn za sestru. Na laptopu ce se pretezno vrtit filmovi, i generalno ce se ic na net, nikakav gaming nije u planu.

Znaci samo bi trebao bit pouzdan, da odraduje malo al da to malo odraduje kako treba.

Nasao sam ovo https://www.ekupi.hr/HP-255-G7-Ryzen-38GB256GBnbsp6BN09EA-prijenosno-racunalo-1421731.aspx, al neznam da li ima nesto bolje za te novce.

Puno hvala na savjetima.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Čini se dobar taj HP, teško da se za te novce može bolje. 3 godine jamstva je super, a vidim u tekstu u zagradi navedno i 3 god na bateriju, sad pitanje dal je to istina il ne. Al čini se dobar buy, šteta kaj nema IPS display, al za prosječnog korisnika čak i netreba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Poz, treba mi laptop i najvažnija stavka je da ima punu sRGB pokrivenost zbog Photoshopa i Lightrooma. Za sad jedini modeli koji mi pašu su Acer Swift 5 i Asus Zenbook Pro. Što mislite jesu li dobri, ima li tko iskustva, cijene?
Nije mi važno za igre, memorija sve iznad 128 gb SSD obavezno M.2 i procesor ne lošiji od i5. Ako postoji neki do 9000 kn s thunderbolt 3 to bi bilo odlično
https://www.links.hr/hr/prijenosno-racunalo-asus-ux480fd-be043t-core-i5-8265u-8gb-256gb-ssd-geforce-gtx-1050-14-led-fhd-windows-10-plavo-015000051? https://www.hgshop.hr/prijenosno-racunalo-acer-swift-5-i5-8265u-8gb-256gb-ssd-inteluhd-15-6-fhd-win-10-nx-h69ex-002/proizvod/243066
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

A ovo ti ne paše?

1, 2, 3.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Odlično! Znaš li ima li ovaj treći 144hz i thunderbolt? Na linksu ne piše ali po recenzijama vidim da ima thunderbolt dok 144hz želim izbjeći zbog baterije. Svakako ti hvala na pronalasku
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice