AMD Athlon 64 X2 ili Intel Celeron DualCore E3400

poruka: 11
|
čitano: 4.112
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
AMD Athlon 64 X2 ili Intel Celeron DualCore E3400

Ovako trenutno imam u kompu AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.6GHz (sve piše pod mojPC) = U Windows 7 postize "5,5"

A mogu nabaviti Intel Celeron DualCore E3400@2.6GHz LGA775 (na nekoj ASRock G31M-S MBO) = U Windows 7 postize "6,1"




Zanima me koji mi je bolji za igre i općenito? 

Koja konfiguracija mi je bolja od te dvije?

 

 

 

Hvala!

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb: "Hvala" ili "Thum Up" nego pisati post sadrzaja "Hvala", koji ujedno ne prati temu?
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 11:01 (xZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD Athlon 64 X2 ili Intel Celeron DualCore E3400

S dualca na dualca.Ne isplati ti se.Ostavi taj stari i ocni ga malo.Ili prijedi na novu platformu.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Athlon 64 X2 ili Intel Celeron DualCore E3
zoharbizo kaže...

S dualca na dualca.Ne isplati ti se.Ostavi taj stari i ocni ga malo.Ili prijedi na novu platformu.

Ma znam al ovog Celerona imam skupa s MBO i bezveze mi stoji (tek ga bro koji put koristi).

 

Athlona ovog se neda clockat vise, mislim da su mu jezgre degradiradirale jer  prije je radio stabilno na OC 3.2, onda je nakon nekog vremena postao nestabilan i neradi ispravno na ijednoj drugoj frenkvenciji osim defaultne. Nije do MBO, provjerio sam s drugim procem...

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb: "Hvala" ili "Thum Up" nego pisati post sadrzaja "Hvala", koji ujedno ne prati temu?
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 11:05 (xZero).
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Athlon 64 X2 ili Intel Celeron DualCore E3

ako vec zelis ici na 775....onda na oglasniku nadi neki quad core i umetni ga u tu plocu.....

 

bolje to nego novi celeron.....

13 godina
offline
AMD Athlon 64 X2 ili Intel Celeron DualCore E3400

Prodaj obje platforme i idi na nekog quadcore phenoma II ili athlona II.Vidjeti ces preporod.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 11:08 (zoharbizo).
 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Athlon 64 X2 ili Intel Celeron DualCore E3
Test user kaže...

ako vec zelis ici na 775....onda na oglasniku nadi neki quad core i umetni ga u tu plocu.....

 

bolje to nego novi celeron.....

AL trenutno me zanima koja ce me bolje sluziti od ove dvije konfiguracije?

 

Inace sam AMD FAN.


NEMAM namjeru ista kupovat dok ne skupim 3-4k kuna i slozim si neku pristojnu konfu s Pheonomom. 

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb: "Hvala" ili "Thum Up" nego pisati post sadrzaja "Hvala", koji ujedno ne prati temu?
13 godina
odjavljen
offline
AMD Athlon 64 X2 ili Intel Celeron DualCore E3400

uzmi tu 775 ploču, prodaj i athlona i celerona te kupi polovnog q6600, on će ti sa tvojom katanom ići na 3ghz bez po muke.

on ti je dostatan za sve novije igre.

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
AMD Athlon 64 X2 ili Intel Celeron DualCore E3400

Ali zasto mi nitko neodgovori samo na pitanje koji proc je jaci??????????????????????????????

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb: "Hvala" ili "Thum Up" nego pisati post sadrzaja "Hvala", koji ujedno ne prati temu?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Athlon 64 X2 ili Intel Celeron DualCore E3
xZero kaže...

Ali zasto mi nitko neodgovori samo na pitanje koji proc je jaci??????????????????????????????

Celeron je jači.

15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Athlon 64 X2 ili Intel Celeron DualCore E3
MARKOZD15 kaže...
xZero kaže...

Ali zasto mi nitko neodgovori samo na pitanje koji proc je jaci??????????????????????????????

Celeron je jači.

Napokon normalan odgovor. HVALA! {#}

Pomogao sam? Zar nije lakše kliknuti gumb: "Hvala" ili "Thum Up" nego pisati post sadrzaja "Hvala", koji ujedno ne prati temu?
5 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Athlon 64 X2 ili Intel Celeron DualCore E3

HAHAHAHAHHAA plač 

 

Dzija
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice