AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 29.946
|
čitano: 5.062.457
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hahhaajaads kaže...

 Ti si ocito jos uvijek slijep i jos uvijek nisi skuzio sta sam rekao. Ti isto govoris cod a mislis o warzonu, a kao igras ga, mos si mislit. 144+ u MP sam imao na svakoj mapi bez problema, u warzonu ne. I gdje ja to trollam ? Ja govorim normalno i samo copy/pasteam s cim drugi korisnici imaju problema, a intel se tu na forumu slovi kao onaj "bez" problema.

 Ajde da ti nisam 5 puta tamo za redom napisao da me ne zanima Warzone i kako ces testirati... jos cekam... nema teoretske sanse da s svojim setupom imas 144+ konstantnih nikad pa ni tad...

Bnet: mNik987#2148
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...

 Ti si ocito jos uvijek slijep i jos uvijek nisi skuzio sta sam rekao. Ti isto govoris cod a mislis o warzonu, a kao igras ga, mos si mislit. 144+ u MP sam imao na svakoj mapi bez problema, u warzonu ne. I gdje ja to trollam ? Ja govorim normalno i samo copy/pasteam s cim drugi korisnici imaju problema, a intel se tu na forumu slovi kao onaj "bez" problema.

 Ajde da ti nisam 5 puta tamo za redom napisao da me ne zanima Warzone i kako ces testirati... jos cekam... nema teoretske sanse da s svojim setupom imas 144+ konstantnih nikad pa ni tad...

 Ajde sad jos jednom nadji cod mp temu i trazi si moj odgovor zasto nisam. Ali ajde, glavno da ja nemogu ali drugi na ytu i grupama mogu, moguce da je moj 1600 stvarno u rangu jednog 2700k 

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hahhaajaads kaže...
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...

 Ti si ocito jos uvijek slijep i jos uvijek nisi skuzio sta sam rekao. Ti isto govoris cod a mislis o warzonu, a kao igras ga, mos si mislit. 144+ u MP sam imao na svakoj mapi bez problema, u warzonu ne. I gdje ja to trollam ? Ja govorim normalno i samo copy/pasteam s cim drugi korisnici imaju problema, a intel se tu na forumu slovi kao onaj "bez" problema.

 Ajde da ti nisam 5 puta tamo za redom napisao da me ne zanima Warzone i kako ces testirati... jos cekam... nema teoretske sanse da s svojim setupom imas 144+ konstantnih nikad pa ni tad...

 Ajde sad jos jednom nadji cod mp temu i trazi si moj odgovor zasto nisam. Ali ajde, glavno da ja nemogu ali drugi na ytu i grupama mogu, moguce da je moj 1600 stvarno u rangu jednog 2700k 

 daj mi nadi video gdje imas konstatnih 144hz+

ja sam nasao lika s Ryzenom 3700x i on je jedva nagurao s time da je doslovno svaki detalj stavio na low...

tvoj Ryzen 1600 je daleko losiji od 3700x..

pa cekam...

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Ma ne kužiš ti to toxic njemu višak jezgri koje ne koristi kompenzira manjak takta i loš ipc.
U prijevodu Ryzen 6/12 na 40% zauzeća i 3.8ghz je brži od 6 jezgri i5 na 90% zauzeća i 5.0ghz.
Brzina se mjeri koliko je procesor opterećen u igrama.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 16:21 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

I7 4720hq , i7 6700hq , i7 7700hq , i7 8750h , i7 9750h vruci kao peceni kesteni iz pecnice...

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
mislioc kaže...
Ma ne kužiš ti to toxic njemu višak jezgri koje ne koristi kompenzira manjak takta i loš ipc.

 

gle, ako je igrao sve na low ali apsolutno sve i igrao neku sugavu nezahtjevnu mapu npr shipment s par igraca unutra i suljao se uz kontenjere...

mozda i moze ali mozda..

 

ali kad mi neko baci foru da moze konstatno 144+ imati onda trazim i dokaze za to... u suprotnom ...

Bnet: mNik987#2148
16 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...

Konacno netko s kime se moze normalno i razgovarat..

Ne poricem da je Intel gladniji niti ne poricem da ima vece temperature, poricem to u realnim okolnostima.

 

Niti jedan od dva navedena dakle 10700k i 3900x nece puno biti jedan od drugog po oba omjera i potrosnje i temperature...  jos jednom ne govorim o stress testovima jer to nam na treba nikada pa ni tada...

 

Ono sto Intel ima je nagli skok u peaku i tada ovisi o vodenom ventovi\pumpa ne stigne reagirati da ga ohladi na vrijeme ali kada reagira tada spusta na solidnu temperaturu... Ryzen gotovo pa nema tih naglih skokova...

 S obzirom da besplatni Blender koristi jako puno ljudi,  to je živi užas od potrošnje za i9 9900K.Ona druga KS verzija, to nema smisla niti spominjat=Intel Bulldozer verzija.

 

Nabrijano do daske, ili i9 9900K skoro 80W više za kaj okvirno iste performanse.

 

 
 

AMD,........is that Epyc or what?
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...

 Ti si ocito jos uvijek slijep i jos uvijek nisi skuzio sta sam rekao. Ti isto govoris cod a mislis o warzonu, a kao igras ga, mos si mislit. 144+ u MP sam imao na svakoj mapi bez problema, u warzonu ne. I gdje ja to trollam ? Ja govorim normalno i samo copy/pasteam s cim drugi korisnici imaju problema, a intel se tu na forumu slovi kao onaj "bez" problema.

 Ajde da ti nisam 5 puta tamo za redom napisao da me ne zanima Warzone i kako ces testirati... jos cekam... nema teoretske sanse da s svojim setupom imas 144+ konstantnih nikad pa ni tad...

 Ajde sad jos jednom nadji cod mp temu i trazi si moj odgovor zasto nisam. Ali ajde, glavno da ja nemogu ali drugi na ytu i grupama mogu, moguce da je moj 1600 stvarno u rangu jednog 2700k 

 daj mi nadi video gdje imas konstatnih 144hz+

ja sam nasao lika s Ryzenom 3700x i on je jedva nagurao s time da je doslovno svaki detalj stavio na low...

tvoj Ryzen 1600 je daleko losiji od 3700x..

pa cekam...

144+ ? Mislis na onog sta ima 170avg ? Pa eto to ti je to, znaci moj taman gubi za tih 20ak fpsa negdje. Mislim lako je nac, evo nasao sam gdje lik sa 2600 na 3.85ghz (znaci prakticki isti ko i moj proc) i sa slabijom 1660s ima u warzoneu 120-150 fpsa. I evo nakon toga odma nadjem jedan sa 2600 na 3.65ghz (sry ne 3.65 nego 3.6) i 1660ti gdje lik isto u warzoneu ima 140-160 fpsa konstantno. Ali ne... sad ce bit fora da je 2600 na 3.65ghz (tj. 3.6) PUNO bolji od 1600 na 3.8ghz iako si ti i sam rekao da nema pomaka. I kad nadjes to na ytu sa warzoneom onda si mozes pretpostavit kak vrti obican MP koji je laganiji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 16:15 (hahhaajaads).
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
rambox kaže...

 

Pere te to sto zna da sam u pravu kada govorim o realnim okolnostima pa se opet ponavljas..

Samo ti koristi blender...

 

Ima  li netko ovdje tko moze zaista pokrenuti par igara i gledati nekakvu potrosnju iz uticnice i temperaturu Ryzena.

Ja mogu upalit dodatno i stream gdje cete vidjeti da nema sanse preko 55 stupnjeva..

 

Trazim samo normalnu osobu iz crvenog tabora...

 

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hahhaajaads kaže...
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...

 Ti si ocito jos uvijek slijep i jos uvijek nisi skuzio sta sam rekao. Ti isto govoris cod a mislis o warzonu, a kao igras ga, mos si mislit. 144+ u MP sam imao na svakoj mapi bez problema, u warzonu ne. I gdje ja to trollam ? Ja govorim normalno i samo copy/pasteam s cim drugi korisnici imaju problema, a intel se tu na forumu slovi kao onaj "bez" problema.

 Ajde da ti nisam 5 puta tamo za redom napisao da me ne zanima Warzone i kako ces testirati... jos cekam... nema teoretske sanse da s svojim setupom imas 144+ konstantnih nikad pa ni tad...

 Ajde sad jos jednom nadji cod mp temu i trazi si moj odgovor zasto nisam. Ali ajde, glavno da ja nemogu ali drugi na ytu i grupama mogu, moguce da je moj 1600 stvarno u rangu jednog 2700k 

 daj mi nadi video gdje imas konstatnih 144hz+

ja sam nasao lika s Ryzenom 3700x i on je jedva nagurao s time da je doslovno svaki detalj stavio na low...

tvoj Ryzen 1600 je daleko losiji od 3700x..

pa cekam...

144+ ? Mislis na onog sta ima 170avg ? Pa eto to ti je to, znaci moj taman gubi za tih 20ak fpsa negdje. Mislim lako je nac, evo nasao sam gdje lik sa 2600 na 3.85ghz (znaci prakticki isti ko i moj proc) i sa slabijom 1660s ima u warzoneu 120-150 fpsa. I evo nakon toga odma nadjem jedan sa 2600 na 3.65ghz (sry ne 3.65 nego 3.6) i 1660ti gdje lik isto u warzoneu ima 140-160 fpsa konstantno. Ali ne... sad ce bit fora da je 2600 na 3.65ghz (tj. 3.6) PUNO bolji od 1600 na 3.8ghz iako si ti i sam rekao da nema pomaka. I kad nadjes to na ytu sa warzoneom onda si mozes pretpostavit kak vrti obican MP koji je laganiji.

 sada vec spominjes raspone... ne trebaju mi rasponi nego ono sto si izjavio 144+ konstantnih...

moze 1660ti sve na low ali ne s tvojim procom... r5 2600 nije r5 1600 niti blizu...

priznaj da si to malo nadobudno izjavio...

Bnet: mNik987#2148
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...

 Ti si ocito jos uvijek slijep i jos uvijek nisi skuzio sta sam rekao. Ti isto govoris cod a mislis o warzonu, a kao igras ga, mos si mislit. 144+ u MP sam imao na svakoj mapi bez problema, u warzonu ne. I gdje ja to trollam ? Ja govorim normalno i samo copy/pasteam s cim drugi korisnici imaju problema, a intel se tu na forumu slovi kao onaj "bez" problema.

 Ajde da ti nisam 5 puta tamo za redom napisao da me ne zanima Warzone i kako ces testirati... jos cekam... nema teoretske sanse da s svojim setupom imas 144+ konstantnih nikad pa ni tad...

 Ajde sad jos jednom nadji cod mp temu i trazi si moj odgovor zasto nisam. Ali ajde, glavno da ja nemogu ali drugi na ytu i grupama mogu, moguce da je moj 1600 stvarno u rangu jednog 2700k 

 daj mi nadi video gdje imas konstatnih 144hz+

ja sam nasao lika s Ryzenom 3700x i on je jedva nagurao s time da je doslovno svaki detalj stavio na low...

tvoj Ryzen 1600 je daleko losiji od 3700x..

pa cekam...

144+ ? Mislis na onog sta ima 170avg ? Pa eto to ti je to, znaci moj taman gubi za tih 20ak fpsa negdje. Mislim lako je nac, evo nasao sam gdje lik sa 2600 na 3.85ghz (znaci prakticki isti ko i moj proc) i sa slabijom 1660s ima u warzoneu 120-150 fpsa. I evo nakon toga odma nadjem jedan sa 2600 na 3.65ghz (sry ne 3.65 nego 3.6) i 1660ti gdje lik isto u warzoneu ima 140-160 fpsa konstantno. Ali ne... sad ce bit fora da je 2600 na 3.65ghz (tj. 3.6) PUNO bolji od 1600 na 3.8ghz iako si ti i sam rekao da nema pomaka. I kad nadjes to na ytu sa warzoneom onda si mozes pretpostavit kak vrti obican MP koji je laganiji.

 sada vec spominjes raspone... ne trebaju mi rasponi nego ono sto si izjavio 144+ konstantnih...

moze 1660ti sve na low ali ne s tvojim procom... r5 2600 nije r5 1600 niti blizu...

priznaj da si to malo nadobudno izjavio...

Ah da pa naravno da ti imas neke pretpostavke koje naravno nisu tocne. Ali eto zanimljivo kak po testovima HW Unboxeda je bas taj 1600 trunku sporiji od 2600 (tipa u bf5 4 fpsa), s tim da oduzmes da je onaj gore 2600 radio na 3.6ghz sto je puno manje od njihovih stock ~3.9-4.0ghz. Ali eto, glavno da ja sad mogu kupit 2600 i bit sretan sa tih 4 fpsa vise, ne treba mi nit taj 3600 koji navodvno daje u istim situacijama po 30 fpsa vise... btw ali vidi se da nisi bas upucen u ryzene dok mislis da je 2600 puno bolji od 1600, ali proci ce jednom valjda 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 16:23 (hahhaajaads).
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
rambox kaže...
toxic kaže...

Konacno netko s kime se moze normalno i razgovarat..

Ne poricem da je Intel gladniji niti ne poricem da ima vece temperature, poricem to u realnim okolnostima.

 

Niti jedan od dva navedena dakle 10700k i 3900x nece puno biti jedan od drugog po oba omjera i potrosnje i temperature...  jos jednom ne govorim o stress testovima jer to nam na treba nikada pa ni tada...

 

Ono sto Intel ima je nagli skok u peaku i tada ovisi o vodenom ventovi\pumpa ne stigne reagirati da ga ohladi na vrijeme ali kada reagira tada spusta na solidnu temperaturu... Ryzen gotovo pa nema tih naglih skokova...

 S obzirom da besplatni Blender koristi jako puno ljudi,  to je živi užas od potrošnje za i9 9900K.Ona druga KS verzija, to nema smisla niti spominjat=Intel Bulldozer verzija.

 

Nabrijano do daske, ili i9 9900K skoro 80W više za kaj okvirno iste performanse.

 

  

 Rambox daj mi ti objasni od kojeg je to apdejta 2600 postao puno bolji od 1600, pogotovo na 3.6ghz ? Imas ti nekakve podatke o tome ? 

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hahhaajaads kaže...

Ah da pa naravno da ti imas neke pretpostavke koje naravno nisu tocne. Ali eto zanimljivo kak po testovima HW Unboxeda je bas taj 1600 trunku sporiji od 2600 (tipa u bf5 4 fpsa), s tim da oduzmes da je onaj gore 2600 radio na 3.6ghz sto je puno manje od njihovih stock ~3.9-4.0ghz. Ali eto, glavno da ja sad mogu kupit 2600 i bit sretan sa tih 4 fpsa vise, ne treba mi nit taj 3600 koji navodvno daje u istim situacijama po 30 fpsa vise... btw ali vidi se da nisi bas upucen u ryzene dok mislis da je 2600 puno bolji od 1600, ali proci ce jednom valjda 

 Mislim, osobno sam imao jednog i drugog... ja zaista ne znam kakvih ti problema imas.. ali taj Ryzen 1600 kojeg imas je katastrofa za gaming jos imas 144hz monitor... pere to tebe ali hebes ga... sada je r5 1600 isti kao i r5 2600... sta jos necu procitat ovdje...

 

 

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hahhaajaads kaže...

 

Ajd kad si vec nesposoban da ti sam stavim video...

 

 

Sad kad si ostao bez dokaza i kad si skuzio da su 1600 i 2600 zapravo jako jako blizu onda moras rec kak je 1600 katastrofa za 144 monitor... Ali dobro, ti si ocito jedan od onih koji su mislili da je 2600 puno bolji od 1600 i zato su i presli na njega, jedino si bio tulav pa nisi pogledao benchmarke 

 

A i evo ti jedan random test 1600 vs 2600, ja nevjerujem kolko je 2600 bolji proc, daje nevjerovatnih 5 fpsa u AAA naslovu... mislim da bi ja trebao prodat ovog svog i uzet 2600 za tu veliku fps razliku jel 

 

 Dakle toliko te pere da si vec poceo vrijedati...

Jako dobro poznajem taj skart od proca kojeg imas jer sam ti ga osobno prodao, dakle skart..

Ryzen 5 2600 radi na 4.1 do 4.2ghz ovisno od primjerka 4.1 100% njih...vec si u minusu 300mhz u startu a nisi niti krenuo...

Sve memorije rade bolje i na visim taktovima zbog boljeg memorijskog kontrolera na Ryzenu 5 2600.. Dodatno sve i jedna multiplayer igra radi bolje na Ryzenu 5 2600...

Mozes ti te video uratke kacit do sutra, tvojih 144fpsa konstatnih necu vidjet nikad dok Ryzen 5 2600 to moze postici uz pojedine mape...

 

Tolko vjerujes  Ryzenu da si napisao da r5 3600 "navodno" daje 30 frejmova vise...

 

Dakle neznas nista, sve sto ti realno mozes raditi, traziti video na youtubeu i zakacit tu. osobno ne mozes nista dokazati niti pokazati...

I da jos jednom SKART

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 16:51 (toxic).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Sve je to otprilike tu negdje.

Toxic ti si presao sa ryzena 2700 na top model od intela tako da tu nema nikakvog cudenja sto se performansi tice.

Intel je super ako odmah kupujes najbolje K modele a takav jedan kombo sa maticnom plocom te izade 500eura.Dok sam ja uzeo 3600 za 180e i b450 za 120e znaci 200e manje a na oko imam iste/slicne performanse.Sada da uzimam i5 10600k oko 230 eura + z490 200 eura opet sam na skoro 450e za te novce uzmes r7 3700 i x570 pa dobijes i pcie 4.0.

 

Dolazi ddr5 pa cemo vidjet tko ce to "spremnije" docekat intel ili AMD.

Intel je cijedio i muzio dokle je islo sada vise ne ide , i5 4/4 sandy,ivy , haswell stucaju vec 3 godine...Sada je na red dosao i7 4/8 i ryzen 1600.

4600h je pomeo sve mobilne procesore od intela.Jedino sta im ide u korist je to da Amd ne smije uparit jacu grafu od 2060, zato samo intel i 2070/2080 kombo.Tko zna mozda se i to promijeni.

Intel u low-mid rangeu gotovo vise ni ne postoji 3500u ih je pomeo jos lani , sto ni sam nisam vjerovao nego sam govorio "na gdje ? Kakav AMD , uzmi intel i5 8250u!...

Eno i7 6700 se zakucava na 100% u exodusu , i7 je postao na jednom i3 to je smijurija sto je intel napravio.i5 8/9 gen najveca prevara to ce iduce pocet stucat skupa sa r7 2700.

Nikako mi nije jasno da su uspjeli tako zahebat desktop i mobile segmenat , valjda nisu ocekivali da ce zen 2 biti tako dobar , a i hype je napravio svoje dok je intel reciklirao i radio refresh.

edit:3700 najbolji cpu na trzistu , samo eto nismo svi render-asi niti zaradujem od pc pa tako da mi je dovoljan i R5.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 16:59 (MGloc).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Riot kaže...

toxic nije ti žena dala pa si ovako nervozan ili samo Zen 3? 

Ne, poslije drugog djeteta vise ne dobivam niti mi ne treba.

Trebam naci normalnu osobu koja moze nesto normalno i reci..

 

Dakle jos jednom ima li ovdje osoba koja ima Ryzena 3800x, 3900x ili 3950x pa da mi izmjeri prosjecne temperature u gamingu?

 

S obzirom da tolko serete po Intelu zelim Vam pokazati kako to sto dajete neke rezultate s blenderom nema veze s realnim stanjem...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
toxic kaže...
hahhaajaads kaže...

 

Ajd kad si vec nesposoban da ti sam stavim video...

 

 

Sad kad si ostao bez dokaza i kad si skuzio da su 1600 i 2600 zapravo jako jako blizu onda moras rec kak je 1600 katastrofa za 144 monitor... Ali dobro, ti si ocito jedan od onih koji su mislili da je 2600 puno bolji od 1600 i zato su i presli na njega, jedino si bio tulav pa nisi pogledao benchmarke 

 

A i evo ti jedan random test 1600 vs 2600, ja nevjerujem kolko je 2600 bolji proc, daje nevjerovatnih 5 fpsa u AAA naslovu... mislim da bi ja trebao prodat ovog svog i uzet 2600 za tu veliku fps razliku jel 

 

 Dakle toliko te pere da si vec poceo vrijedati...

Jako dobro poznajem taj skart od proca kojeg imas jer sam ti ga osobno prodao, dakle skart..

Ryzen 5 2600 radi na 4.1 do 4.2ghz ovisno od primjerka 4.1 100% njih...vec si u minusu 300mhz u startu a nisi niti krenuo...

Sve memorije rade bolje i na visim taktovima zbog boljeg memorijskog kontrolera na Ryzenu 5 2600.. Dodatno sve i jedna multiplayer igra radi bolje na Ryzenu 5 2600...

Mozes ti te video uratke kacit do sutra, tvojih 144fpsa konstatnih necu vidjet nikad dok Ryzen 5 2600 to moze postici uz pojedine mape...

 

Tolko vjerujes  Ryzenu da si napisao da r5 3600 "navodno" daje 30 frejmova vise...

 

Dakle neznas nista, sve sto ti realno mozes raditi, traziti video na youtubeu i zakacit tu. osobno ne mozes nista dokazati niti pokazati...

I da jos jednom SKART

 

 Cekaj nemoguce da ne kuzis neke stvari. Jel imas gore video gdje je 2600 radio na 3.6ghz sa 1660ti i opet davao preko 144 fpsa ? Imas. Mene boli k sto je skart, vidim da tak i tak vecina naguraju 3.9ghz i max 4.0ghz sto bi mi donjelo maksimalno 5 fpsa sto je nista. Znaci tebi je samo tesko zakljucit da su ta dva procesora (znaci 2600 na 3.6ghz i moj 1600 na 3.8ghz) bili znaci 50/50, jer 2600 ima nesto veci IPC no imao je 0.2ghz manji tak. Uglavnom, neka je moj skart, da je skart onda ga nebi koristio i dobivao u igrama koje igram 144+ fpsa.

12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Iduće će godine počet štucat 2700x, pa koje ti nebuloze pričaš pa to niau istine.
https://store.steampowered.com/hwsurvey/cpus/
50% steama na 4 jezgre ovaj pokapa 8/16.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Riot kaže...
toxic kaže...

Ne, poslije drugog djeteta vise ne dobivam niti mi ne treba.

Trebam naci normalnu osobu koja moze nesto normalno i reci..

 

Dakle jos jednom ima li ovdje osoba koja ima Ryzena 3800x, 3900x ili 3950x pa da mi izmjeri prosjecne temperature u gamingu?

 

S obzirom da tolko serete po Intelu zelim Vam pokazati kako to sto dajete neke rezultate s blenderom nema veze s realnim stanjem...

 Zbilja imaš krasan život....

Fino.. samo rokaj dalje...

Uzivajte ovdje i komentirajte sami s sobom, zaista mi ne treba ovo..

Ne zelite normalno razgovarate, nemorate...

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Nece iduce godine ali za 2 bude pogotovo sada kada dodu next gen naslovi i ddr5.(Dobro u pravu si mozda sam malko pretjerao) a eto tko bi isto rekao da ce 6700 non k radit na 90/100% u igrama.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 17:02 (MGloc).
5 godina
protjeran
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Nakon 8.10 ćemo gledati ovakve face :

 

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Riot kaže...
toxic kaže...

Ne, poslije drugog djeteta vise ne dobivam niti mi ne treba.

Trebam naci normalnu osobu koja moze nesto normalno i reci..

 

Dakle jos jednom ima li ovdje osoba koja ima Ryzena 3800x, 3900x ili 3950x pa da mi izmjeri prosjecne temperature u gamingu?

 

S obzirom da tolko serete po Intelu zelim Vam pokazati kako to sto dajete neke rezultate s blenderom nema veze s realnim stanjem...

 Zbilja imaš krasan život....

 Ma vidis da je tvrdoglavo... Nebi me cudilo da ce on uskoro prec na 10900k jer je cuo od nekog da je dosta bolji, kao sto je napravio i sa 1600 > 2600.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Riot kaže...

Zaboravili ste i na amazon.com, nije samo Njemačko tržište, općenito su korisnici rekli zbogom Intelu, nitko se ne želi zahebavati sa stalnim update-ovima zbog loše arhitekture, a da ne pričam o zagrijavanju i potrošnji. Zen 3 će biti konačni udarac Intelu, a kao bonus i RTX I/O i novi SSD-ovi koji iskorištavaju pcie 4.0 mode,a Intelova platforma zbog svih tih update-ova usporava i pcie 3.0 SSD-ove, sve u svemu, jasno je sve, narod je svoje odabrao, a pojedinci se mogu nastaviti buniti....

 točno, ovdje se to dobro vidi klik, AMD je povečao gejmerski tržišni udio na 25%.

6 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Svaki tjedan isti k scroolam. Njihova rasprava veze nema sa procesorima. To je njihova bolesna rasprava.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
90 milja aktivih igrača i bilion accounta na steamu je 75% na Intelovoj platformi.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 17:16 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
cvaja997 kaže...

Svaki tjedan isti k scroolam. Njihova rasprava veze nema sa procesorima. To je njihova bolesna rasprava.

 Zen 3 radi svoje, ostalo im je još malo dana pa neka to iskoriste, a nakon toga slijedi plakanje i puno posla administratorima, a nije i da sad nemaju posla, Intel fanboysi u rage modu na koji god forum dođeš.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 17:16 (Riot).
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Znate kad ćemo saznat da im je Amd ozbiljna smetnja, kad objave da ih kupuju.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

zen 3 će rasturiti, men je samo strah da će postati skuplji od intela

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Neka, drago mi je.

 

Kaby 

 

Jel su ovo tocne temperature 3900x?

 

 

Ako jesu to su vise manje iste temperature kakve ima i 10700k u gamingu i ovo je cisti dokaz da za recimo gaming nema razlike "vruci"Intel vs "hladni" Ryzen.

 

 

Ja mogu potvrditi da u mojem kejsu niti u jednom trenutku ne idu iznad 55 stupnjeva za gaming svrhe.

 

Tako da ovdje mozemo i zakljuciti raspravu oko vrucine precesora jer nema smisla..

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
forumaš kaže...

zen 3 će rasturiti, men je samo strah da će postati skuplji od intela

 Mene nije strah, samo procesor moram kupiti, sve ostalo već imam.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice