[Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)

poruka: 17
|
čitano: 3.671
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)

https://www.asus.com/us/Graphics-Cards/DUAL-RX580-O8G/

 

Savršeno stanje, original pakovanje, kupljena 5.12.2017 od tada vrijedi 3god jamstvo, mogu vam i poslati overseasom po dogovoru.(Sveti Ivan Zelina)

 

1500kn.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 10:06 (ivicask).
12 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)

Fina cijenalp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)
Stjepanj kaže...

Fina cijenalp

 Istina, kao da ti prodajes 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)
lav1000 kaže...
Stjepanj kaže...

Fina cijenalp

 Istina, kao da ti prodajes 

 Zašto, jel cijena visoka?, iste takve na njuškalu koje su ubijali rudarenjem su po 1800 pa neznam iskreno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 13:38 (ivicask).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)
ivicask kaže...
lav1000 kaže...
Stjepanj kaže...

Fina cijenalp

 Istina, kao da ti prodajes 

 Zašto, jel cijena visoka?, iste takve na njuškalu koje su ubijali rudarenjem su po 1800 pa neznam iskreno.

 

Pa odi onda na njuškalo ako se tamo može prodat po toj cijeni.

Na njuškalu su u 95% slučajeva precijenjene komponente, a zašto se ti ravnaš po njuškalu je jer ono što malo bude sa ok cijenom ode sa njuškala a ti precijenjeni oglasi stoje i stoje i nikad se neće prodat.

Cijene su otišle dole što se gpu-a tiče.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)
Silent horror1992 kaže...
ivicask kaže...
lav1000 kaže...
Stjepanj kaže...

Fina cijenalp

 Istina, kao da ti prodajes 

 Zašto, jel cijena visoka?, iste takve na njuškalu koje su ubijali rudarenjem su po 1800 pa neznam iskreno.

 

Pa odi onda na njuškalo ako se tamo može prodat po toj cijeni.

Na njuškalu su u 95% slučajeva precijenjene komponente, a zašto se ti ravnaš po njuškalu je jer ono što malo bude sa ok cijenom ode sa njuškala a ti precijenjeni oglasi stoje i stoje i nikad se neće prodat.

Cijene su otišle dole što se gpu-a tiče.

 https://www.hardocp.com/news/2018/09/22/trade_war_china_will_drive_up_gpu_prices_again

 

Kolko vidim cjene bi mogle opet ići gore..

 

Nego ljepo pitam kolko je onda realno za tu grafičku sa još 2.2godine jamstva, nije rudarila, full pakovanje i sve u savršenom stanju?

Nije mi osobno hića za pare, al da rješim to da ne stoji, bezveze joj istječe jamstvo..

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 14:01 (ivicask).
11 godina
offline
[Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)

Ne znam.

Samo vidim na jednom drugom forumu gtx 980 ti za 1800kn još nešto garancije amazon i gtx 1060 6gb sa garom u linksu 1500kn.

Rx 470 4gb prodana za 1000-1100kn.

Ima jedna rx 580 8gb za 1500kn i stoji već 15 dana pa nije prodana.

Ima i jedan oglas rx 580 8gb 1600kn i nije prodana a oglas star mjesec i pol.

 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)
Silent horror1992 kaže...

Ne znam.

Samo vidim na jednom drugom forumu gtx 980 ti za 1800kn još nešto garancije amazon i gtx 1060 6gb sa garom u linksu 1500kn.

Rx 470 4gb prodana za 1000-1100kn.

Ima jedna rx 580 8gb za 1500kn i stoji već 15 dana pa nije prodana.

Ima i jedan oglas rx 580 8gb 1600kn i nije prodana a oglas star mjesec i pol.

 

 Nemožeš uspoređivati 470 sa 4gb ram-a i 580 od asusa sa 8gb, ili one male niskorpofilne rx580 koje se pregrijavaju i throttlaju od dana kad su otpakirane, izgubljeni računi od jamstva itd... k tome dodaš rudarenje, jamstvo, stanje, puno faktora..

 

Ja iskreno nebi uzeo ništa takvo rabljeno bez bar 1god garancije, osim CPU..

 

Uglavnom hvala na savjetu, stavio sam sad 1600kn mislim da je to realno.

11 godina
offline
[Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)

Realno? 1.300kn max. Njuška, možda ode za 1.500kn ali to ćeš se načekat.

9 godina
offline
[Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)

Grafa stara 9mj koja nije rudarila, ajde mozda dobijes 1500kn nije to nerealno, ali nemoj previse hvaliti to sto je ovo asus model, jer ovaj asus dual (imao sam je nekoliko puta u rukama kad sam ugrađivao drugima) je daleko kvalitetom izrade od asus strixa itd, bas se osjeti jeftina plastika na ventovima i okolo ventova, gore nema ni backplate, tako da taj asus model nije neko veselje. 

 

Btw sad sam pogledao malo naše trgovine za koliko prodaju ovu karticu, osim extreme digitala sve trgovine drže cijenu cca 2800kn. Hhahahaha ja ne znam jel bih se smijao ili plakao. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 14:26 (BeLLicus).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)
BeLLicus kaže...

Grafa stara 9mj koja nije rudarila, ajde mozda dobijes 1500kn nije to nerealno, ali nemoj previse hvaliti to sto je ovo asus model, jer ovaj asus dual (imao sam je nekoliko puta u rukama kad sam ugrađivao drugima) je daleko kvalitetom izrade od asus strixa itd, bas se osjeti jeftina plastika na ventovima i okolo ventova, gore nema ni backplate, tako da taj asus model nije neko veselje. 

 

Btw sad sam pogledao malo naše trgovine za koliko prodaju ovu karticu, osim extreme digitala sve trgovine drže cijenu cca 2800kn. Hhahahaha ja ne znam jel bih se smijao ili plakao. 

 

A i nije neka sreća ni po brzini, OC-u, buci te zagrijavanju klik

7 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)

Stari, nemoj ju dati ispod 1500 kn. Vrijedi te novce. Njuškalo i letGo i prodal bus ju. Možda ne u roku od 2-3 dana, al ošla bude, garant. 

7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)
Serginho kaže...

Stari, nemoj ju dati ispod 1500 kn. Vrijedi te novce. Njuškalo i letGo i prodal bus ju. Možda ne u roku od 2-3 dana, al ošla bude, garant. 

otići će kad sa njuške odu nitro+, xfx black edition i slične kojih ima ko salate po 1500kn... 

Asus dual je malo manje govno od asus turba, to čak trule Asus fanboyčine znaju 

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)
lav1000 kaže...

Asus dual je malo manje govno od asus turba, to čak trule Asus fanboyčine znaju 

 Imam iskustva s jednom ASUS dual rx460 kojoj se ozbiljno iskrivio pcb , jako loše odrađeno od strane jednog ASUS-a

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)
nicky.sl kaže...
lav1000 kaže...

Asus dual je malo manje govno od asus turba, to čak trule Asus fanboyčine znaju 

 Imam iskustva s jednom ASUS dual rx460 kojoj se ozbiljno iskrivio pcb , jako loše odrađeno od strane jednog ASUS-a

iskrivio nakon ugradnje u komp ili došlo iskrivljeno?

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)
lav1000 kaže...
nicky.sl kaže...
lav1000 kaže...

Asus dual je malo manje govno od asus turba, to čak trule Asus fanboyčine znaju 

 Imam iskustva s jednom ASUS dual rx460 kojoj se ozbiljno iskrivio pcb , jako loše odrađeno od strane jednog ASUS-a

iskrivio nakon ugradnje u komp ili došlo iskrivljeno?

 Nakon ugradnje, ugrubo nakon 7-8 mjeseci sam to primjetio

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
5 godina
offline
Re: [Prodaja] Grafička ASUS RX580-08G (8GB)

Je li prodano?

 

Gencohlu
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice