[Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i 8GB zaključana tema

poruka: 15
|
čitano: 3.085
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i 8GB

Prodaje se vise komada Sapphire Nitro+ RX 570 4GB i 8GB kartica, kupljene su sredinom 11. mjeseca 2017. na Amazonu, 
dolaze sa racunom i kutijom. Moddan je BIOS.
Kartice su kao nove, koristene u klimatiziranom prostoru.

Cijena 2300/2100. Popust na kolicinu (5+).

Detalji na sluzbenoj stranici: http://sapphirenitro.sapphiretech.com/en/570-4.html#specifications

 

Sva pitanja u inbox.

 

Zahvaljujem

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 18:36 (Boris the bulletdodger).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i
Kakvih si se ti gljiva najeo za 2400 se u ducanu uzme nova i mocnija rx 580 s nasom garancijom. Te izrudarene rx-ice odi na njusku prodavati, ja ti za to nebi dao 1500kn a ne 2400, mozda sto su radile pod klimom cijena ide gore?lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
6 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i

jbg sefe doso si i dobio svoje :/

6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i 8GB

Koji ste vi likovi, 2 puta sam tu prodavao kartice, 970 i 1080ti i tu su rekli da ne mogu dobiti 1000 kn za 3 god staru 970, dobio sam 2200 na kraju. 

Za 1080ti koje su "izrudarene" ste rekli 4000 max, dobio 7000. :D

 

Svaka roba ima svog kupca, u ducanima traze negdje po 3000 za ove kartice. 

Ako netko ima konkretnu ponudu, slobodno se javite u inbox, gluposti vise necu komentirati.

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i

Cijenim ti jedino to što si jasno rekao da su iz "rudnika" ali ne mogu shvatiti zašto si došao ovdje s tom cijenom, ipak je ovo informatički forum i ljudi se kuže u nekog vraga. 

Prodavaj to na Njušci po cijenam sa Njuške, naletiće netko al brate nemoj se ovdje pravit pametan

MISCREATED
7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i
Boris the bulletdodger kaže...

Koji ste vi likovi, 2 puta sam tu prodavao kartice, 970 i 1080ti i tu su rekli da ne mogu dobiti 1000 kn za 3 god staru 970, dobio sam 2200 na kraju. 

Za 1080ti koje su "izrudarene" ste rekli 4000 max, dobio 7000. :D

 

Svaka roba ima svog kupca, u ducanima traze negdje po 3000 za ove kartice. 

Ako netko ima konkretnu ponudu, slobodno se javite u inbox, gluposti vise necu komentirati.

ma dobro Stjepan je ovdje glavni švercer grafičkih pa on malo voli rastjerati konkurenciju 

 

uopće poštenje i ono što si stavio u oglas ne dovodim u pitanje, , ali tvoje su iz amazona, u biti preko tebe se jedino može ostvariti RMA, nije to neka sreća za kupce

evo linkovi i cijene dostupnih kartica iz domaćih trgovina

https://www.adm.hr/graficka-kartica-gigabyte-rx-570-aorus-4g-4gb-gddr5-gv-rx570aorus-4gd/62899/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

https://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-amd-sapphire-radeon-rx-570-nitro-oc-4gb-gddr5/123316?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

i ja sam prodao izrudarenu 1080ti praktički bez garancije prije 2 mjeseca prodao za 8000kn, pa to ne znači da bi je i sad mogao prodati, ovo što navodiš kao svoj argument u obranu...

 

trebati ćeš  korigirati cijenu ako misliš ovdje trgovati i to je to, no hard feelings 

 

11 godina
offline
Re: [Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i
lav1000 kaže...

ma dobro Stjepan je ovdje glavni švercer grafičkih pa on malo voli rastjerati konkurenciju 

 

uopće poštenje i ono što si stavio u oglas ne dovodim u pitanje, , ali tvoje su iz amazona, u biti preko tebe se jedino može ostvariti RMA, nije to neka sreća za kupce

evo linkovi i cijene dostupnih kartica iz domaćih trgovina

https://www.adm.hr/graficka-kartica-gigabyte-rx-570-aorus-4g-4gb-gddr5-gv-rx570aorus-4gd/62899/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

https://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-amd-sapphire-radeon-rx-570-nitro-oc-4gb-gddr5/123316?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

i ja sam prodao izrudarenu 1080ti praktički bez garancije prije 2 mjeseca prodao za 8000kn, pa to ne znači da bi je i sad mogao prodati, ovo što navodiš kao svoj argument u obranu...

 

trebati ćeš  korigirati cijenu ako misliš ovdje trgovati i to je to, no hard feelings 

 

 

Ma za te pare već idu i RX580 4GB klik

 

6 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i 8GB

Aj bar ste mi digli temu malo. :D

Gdje pise da je cijena fiksna? Napisao sam ponude su welcome, mozda dam za 2000, a mozda za sevu u autu, ako se javi Eva Mendes slucajno. 

 

Reagirate u najmanju ruku kao da sam dosao mijenjati grafu za Golf VII. Startna cijena je manja neg u ducanu, normalno da cu se s normalnom osobom dogovoriti

za neku koja nam pase. Uostalom za mjesec dva ce bull, i onda opet kuku lele nema grafa i cijene ce u nebo, nije mi hica, nigdje ne gori. 

 

Presmijesno jer ste isto tako reagirali prije pola godine/god, sa jos zescim uvredama, da sta si ja mislim vamo tamo, i na kraju "isluzene" grafe stare 3 god

odu za duplo vecu cijenu nego sto ste proricali... 

 

Tko vas tjera da kupite? 

Al mozete dizat temu jos, nije bed. :D

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i
Boris the bulletdodger kaže...

Aj bar ste mi digli temu malo. :D

Ma mi smo ti ovdje uvijek spremni pomoći.

14 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i 8GB

Hahahaha, tip je u cijenu vec uracunao bull run koji ce kako on kaze za mjesec - dva 

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i
Dućani su se već pomalo usrali i počinju s akcijama čistiti skladišta. A nove pošiljke postojećih modela ruše cijene.
Te kartice koje si već prodao si prodao loše jer si mogao još 1000kn stavit na njih i isti ti ljudi bez pameti bi kupili. Šalu na stranu.

Sagledaj stanje oko sebe, tržište novih, polovnih pa i na Amazonu cijene padaju i imaju akcije po 20%.

Bit će kartica jer onaj tko je rudario se vjerojatno opekao i neće više, onaj tko je izrudario čeka da proda po višoj cijeni kriptovalute.

Na žalost i 1600kn je previše a kamo li 2000kn, ali ne brinem se za tebe. Sposobnost prodaje je tu ali požuri jer cijene padaju, za misec dva je ljeto i nitko nije doma, a u rujnu nove nevidie i čak krajem godine amd rx600 jer se nešto žure.
Kupci se lako strpe za kupovinu jer svih ovih modela na njušci ima preko 100komada.
SSD koliko si mi života uštedio...
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 19:15 (Bur33k).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i
Boris the bulletdodger kaže...


Kartice su kao nove, koristene u klimatiziranom prostoru.




 Meni je ovaj dio odlican, kao nove, a radile 24/7 i to u klimatiziranom prostoru od 11. mjeseca na dalje sto znaci usred zime. Mozda su kartice i promrzle. 

16 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i 8GB

Bolje od novih, taman razrađene

6 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i
Mutirale su u RX 670, nova arhitektura.
6 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Sapphire Nitro+ Radeon RX 570 4GB i
XXX kaže...

Bolje od novih, taman razrađene

 Hahaha, pa da. Ni prasinica se nije uhvatila. :D

 

Zabavno je i meni, moram priznati... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice