[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand zaključana tema

poruka: 18
|
čitano: 1.406
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Prodajem navedeni mobitel. Prodajem zbog prelaska na drugi.

U odličnom stanju, stalno u maskici s dbrand skinom te kaljeno staklo. Ekran bez ogrebotina 10/10, kao i cijeli mobitel.

 

Google Pixel 32 GB

8 godina
online
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Oprez! Prevarant! Ostao mi dužan novce.

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Misliš 100 kn za kameru koja navodno "ne radi" na laptopu koji si uzeo od mene i koje si me trazio nakon nekoliko tjedana.

 

+ htio si samo uplatu na racun, a ne na ruke. Molim te ne piši gluposti :)

8 godina
online
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Ne seri, odmah dok sam ga istestirao sam ti javio. Bar je lako utvrditi koliko je prošlo dana jer čuvam sve privatne poruke. Podigao sam ga popodne, nakon toga sam si obavljao stvari po ZG, pa sam ga slijedeći dan počeo testirati, prvo na desetki, onda kasnije na sedmici, pa sam vidio da ni na sedmici ne radi kamera, a morala bi.

 

Također, nema logike da se ja vozim 125 km do Zagreba (250 km u oba smjera) i potrošim više goriva od onoliko koliko bi ti meni stavio na ruke, a naknade za transakciju preko bankarstva dođu oko 2 kn. Ako je ista banka nema naknade, a neke banke ti kao korisniku daju par transakcija mjesečno bez naplate naknade.

 

Slijedeći dan nakon što sam ti javio sam rekao da sam našao na ebayu i da je nova oko 100 kn, poslao sam ti i link. I na to sam ti rekao da mi tih 100 kn refundiraš. Ti si na to rekao da budeš kod frenda pogledao dal možda ima kameru, ali ne budeš mogao taj tjedan. I da mi se javiš.

 

Kao i svaki prevarant, javio mi se nisi, pa sam te ja podsjetio. Ti si rekao da su ispiti, da za vikend ideš doma pa da budeš, ali da sumnjaš da ima. I nakon toga mi slabo odgovaraš na poruke, a na forumu si svaki dan.

 

Onda te cimnem jer si u međuvremenu otvorio oglas da prodaješ nešto, ti veliš da pričekam da prodaš grafu pa da mi budeš mogao uplatiti. Prođe vikend, grafa prodana, od mojih novci ništa...

 

I nakon toga mi više ne odgovaraš na poruke. Klasična prevara.

 

A ljudi nek si sami procijene 

9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Ja sam tebi poslao komponente pa kad sam bio vidio da mi zapravo nisi uplatio novce sam morao raditi scene s tiskom da mi vrate paket. @Vader 

8 godina
online
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Nisi napisal da si poslal, nego si napisal da ti uplatim drugi iznos na račun, no nebitno više. Nisi mi odgovorio na poruku, nikad nisi napisal da si poslal ikaj, zakaj bi ja tebi išta na račun nakon toga više uplaćivao..

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 1:02 (Vader).
12 godina
offline
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Slazem se Vader, nek sami procjene. 

Nemam ni vremena, ni zivaca, ni volje opravdavat ovu situaciju jer ti znas kak je bilo.

 

Pisi sta hoces.

 

Sa xy ljudima sam trgovao sa foruma i uvijek samo dobra iskustva :)

8 godina
online
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Naravno da znam. Jasno je ko dan da si muljator.

 

Eto, mene si izigrao, za sve uvijek postoji prvi put. I nisam zadnji, takvima ko ti je to u krvi.

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Tako je, u pravu si.

 

Edit: Odustajem od prodaje. Prodan ipak Note 8 i zadržan Pixel.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 12:21 (mrbean).
9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Sry na off opet ali sam rekao da ako nisi uplatio jos da uplatis tih 5 kuna vise i onda sam dobio "nelogicne" poruke i rekao sam opet da ne uplacujes i odem u banku i trazim da vrate iznos osramotio sam se. Nisi bas pouzdan.

8 godina
online
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Ma nebitno za tih 5 kn. Prvo sam ti objasnio da je lakše za ispuniti doma obrasca preko weba i isprintati ga, nego ga tamo ispunjavati, jer nemaš gdje na kiosku pisati normalno ko čovjek.

 

Ti meni ni u jednoj poruci nisi napisao da si paketa predao, nego si mi odgovorio da ako sam ti uplatio da mi vratiš novce. I nakon toga mi ni na jednu poruku nisi odgovorio, ni taj ni slijedeći dan jer sam vidio da imaš još neke komponente, jer si bumpao oglas. I kaj bi ja onda tebi uplaćivao išta kad si prekinuo totalno komunikaciju...

9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Poslao sam ti da mi ne uplacujes nista jer necu poslat jer sam vidio dramu oko 5 kuna(u meduvremenu sam otisao dramit kod tete u kiosku da mi vrate paket) i nakon te poruke nisam dobio nikakvu poruku odem u banku trazit da ti vrate novce ispao sam kaj sam ispao. I onda tek vise nisam odgovarao na poruke jer nisam htio imati posla s tobom. 

8 godina
online
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

I zakaj bi ja tebi išta uplaćivao nakon kaj si mi rekao da ne budeš poslao. Pa nisam idiot. 

 

Naravno da ne budem više imao posla s takvim balavcima.

9 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand
Vader kaže...

I zakaj bi ja tebi išta uplaćivao nakon kaj si mi rekao da ne budeš poslao. Pa nisam idiot. 

 

Naravno da ne budem više imao posla s takvim balavcima.

 To sam rekao da jer ako places zbog 5 kuna nakon sto sam poslao onda ga zajebi. Izmaltretirao sam tetu koja radi za 3 soma zbog "starog" balavca ajde begaj.

8 godina
online
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Nisi ti nikad rekao da si poslao, niti si dao ikakvu naznaku da si poslao, baš suprotno. Ti si samo lupao gluposti. 

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Cuj ti nama dragog Kolacica kako se nasao vuc neke moralne vertikale...O da hoce to tako kada si kriv...

 

Da krenemo o posudenom Seasonicovom napajanju za mjesec dana FOR FREE (na kraju ga je zadrzao vise od 2 mjeseca) da bi na kraju morao reagirati kao da je roba ukradena pa sam trazio, prijetio  i na kraju dosao po napajanje u njegov vlastiti stan i odnijeti doma...O isprikama, izvlacenjima, ciganjenu, niti hvala na kraju uspjesne "posudbe" uopce necu pricati...

 

Bitno da sam ja bio ta "dobra" budala koja je htjela nesto posuditi i pomoci nekome...

 

Tko s djecom lijeze po.i.an se budi, tako je to...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 1:09 (Tomo53nja).
9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

Ti si dosao s debelom imas srece pa ne samaram ljude dok su s curom,dok se ona prijeti zamisli.

Radim a ti me zoves u jedan ujutro.

Nakon nekoliko pokusaja da ti vratim napajanje i tvoga uredu je neka ostane ja nisam kriv. 

Prepun je zg seljaka sa sela koji su dosli glumit majmune.

Nisam se izvlacio nit me nije bilo briga imas srece sta ga nisam bacio u smece. Ajde uzivaj. :)

Edit:prije nego nastavis. Realno na tvoju "prijetnju" da ces me naci sam ti instantno poslao adresu,da si mudonja dosao bi sam ili sa nekim muskim. Nebi pustio curu da prica umjesto tebe. You are not worthy. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 10:19 (Kolacic).
12 godina
offline
[Prodaja] Google Pixel white 32GB dbrand

ko bi rekao da je forum pun ovakvih pokemona...

What could possibly go wrong?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice