[Prodaja] Logitech Z906 zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 1.160
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Logitech Z906

Pozdrav ekipa. 

Prodajem navedene zvucnike,  logitech Z906. Zvucnici su zapakirani,  stari 6 dana i nisu koristeni niti odpakirani.  Znaci stoje doma u kutiji i cekaju kupca.  Razlog prodaje je taj sto doma imam isti takav set koji koristim,  a ove sam uzel pod dug od "gospodina" jer nema novce da plati dug :)  (welcome to Croatia).  

Eh sad su mi zato viska i bilo bi mi drago da ne stoje doma i da si bar dio duga vratim posto su teska vremena i novci su novci :$

 

Po mojemu,  cijena bi bila oko 1800kn buduci da najjeftiniji na trzistu u hrvatskoj su trenutno 2000kn ako se ne varam.  Cijena nije nimalo fiksna i sve se da dogovoriti i voljan sam spustat cijenu za postenog i ozbiljnog kupca (djeca s ponudama tipa "nudim 1000kn",  nek se ne javljaju ).  Sve informacije na 0919515140, na email ili u privat. Nalazim se u koprivnici.  Lijep pozdrav,  Tomislav. 

12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Logitech Z906

Mali update.  Neka bude 1600kn fiksno i gotovo

12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Logitech Z906

Mali update.  Neka bude 1600kn fiksno i gotovo

16 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech Z906
tomek92 kaže...

Mali update.  Neka bude 1600kn fiksno i gotovo

 Jedno vrijeme se prodavali za €144, ali pošto su novi zapakirani i pretpostavljam bez garancije (ako se nema račun), je malo čak i velika cijena.

LOL: Crobrother
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Logitech Z906
Najbrži kaže...
tomek92 kaže...

Mali update.  Neka bude 1600kn fiksno i gotovo

 Jedno vrijeme se prodavali za €144, ali pošto su novi zapakirani i pretpostavljam bez garancije (ako se nema račun), je malo čak i velika cijena.

 Nemoj me zezat :O pa di su bili za 1000kn?  Imam racun i garanciju iz ducana pa ima vazecu garanciju. 

16 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech Z906
tomek92 kaže...
Najbrži kaže...
tomek92 kaže...

Mali update.  Neka bude 1600kn fiksno i gotovo

 Jedno vrijeme se prodavali za €144, ali pošto su novi zapakirani i pretpostavljam bez garancije (ako se nema račun), je malo čak i velika cijena.

 Nemoj me zezat :O pa di su bili za 1000kn?  Imam racun i garanciju iz ducana pa ima vazecu garanciju. 

 To na popustu bude ~1k-1200kn, a pošto imaš račun i garanciju to onda sigurno može za tu cijenu otići. Ja sam uzeo kad je bilo u HR shopu na akciji za 1800kn.

LOL: Crobrother
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Logitech Z906

Hmm,  pa fora,  nisam znal da idu cak tak nisko na akciji.  Al opet,  1600kn za neotpakirane s garancijom 2 godine skoro,  mislim da je realna cijena za hrvatske standarde i place.  200kn usparat nije mala stvar :) 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech Z906
tomek92 kaže...

Tko ima 1600 kn, još bude skupio 200 kn nekako, uzme direkt u dućanu i gotovo.

Skoro dvije godine nije dvije godine.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Logitech Z906
Valentin17 kaže...
tomek92 kaže...

Tko ima 1600 kn, još bude skupio 200 kn nekako, uzme direkt u dućanu i gotovo.

Skoro dvije godine nije dvije godine.

 I znaci zbog tog razloga bi trebal zvucnike prodavat za 300kn prema tvojemu?  Oprosri kolega,  al ne kuzin poantu.  Ja dok nkj kupujem,  sigurno bi prije kupl nkj novo zapakirano za,  ispravljam te,  400kn manje,  nego dal jos tih 400kn vise i kupil u ducanu,  a isto dobijem :)  

Drzava nam je u banani,  zato sam i stavil tak cijenu,  ako neko namjerava kupiti navedeni set,  da ne daje puni iznos u ducanu. Evo,  prvi posteni kolega koji ponudi 1300kn s valjani razlogom,  prodam mu ih.  Ako ih ne namjerava preprodavat.  Lp

 

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech Z906
Klasika Bug foruma,tko si misli kupit kupit ce ih u ducanu za 200 kn skuplje,jer zasto kupit neotpakirane,nove s garom od koji dan manje u kolege s foruma!
Ono mene ne zanimaju ali cu clanove foruma uputit na bolju kupnju!
Welcome to Bug forum!
AUDIOFIL
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Logitech Z906
volegradele kaže...
Klasika Bug foruma,tko si misli kupit kupit ce ih u ducanu za 200 kn skuplje,jer zasto kupit neotpakirane,nove s garom od koji dan manje u kolege s foruma!
Ono mene ne zanimaju ali cu clanove foruma uputit na bolju kupnju!
Welcome to Bug forum!

 Klasika velis 😂 niie ni meni iskreno pljackat ljude.  Znam dok ja nkj ocu,  pa mi je preskupo i radije kupim rabljeno pa onda zato sad i stavil tak cijenu za ljude koji hocu tak nkj.  

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech Z906
tomek92 kaže..

 I znaci zbog tog razloga bi trebal zvucnike prodavat za 300kn prema tvojemu?

Klasika je da prodavači prelaze iz krajnosti u krajnost jer velika je razlika između 1400 kn i 300 kn.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech Z906
Vjerujem da bi kolega za ozbiljnog kupca spustio i vise od 1600 kn,ali opet ne kuzim taj poriv bezpotrebnih komentiranja oglasa.
Fer i korektan oglas sa cijenom koja se moze korigirat,ako vam ne odgovara ides dalje i gotovo.
AUDIOFIL
13 godina
online
[Prodaja] Logitech Z906

Morao sam bacit post jer me sve više živcira OP s svojim stavom. Cijeli oglas mi zapravo smrdi tim više što spominješ nekakav dug bla bla bla...

Dakle nitko ovdje ne zna jesu li ti zvučnici neispravni a ti dobio ispravne od lođiteka, pa ove zapakirao s oriđiđi računom pa sad prodaješ muda pod bubrege. Također ne bi uzeo te zvučnike bez nekog dodatnog testiranja a to mi ne vrijedi tih par sto kuna o kojim se ovdje priča.

I ne znam što se čudiš što ti neko komentira i ruši cijenu jer dobro znamo da smo na Bug forumu gdje to ide pod "normalno".

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Logitech Z906
Shaka111 kaže...

Morao sam bacit post jer me sve više živcira OP s svojim stavom. Cijeli oglas mi zapravo smrdi tim više što spominješ nekakav dug bla bla bla...

Dakle nitko ovdje ne zna jesu li ti zvučnici neispravni a ti dobio ispravne od lođiteka, pa ove zapakirao s oriđiđi računom pa sad prodaješ muda pod bubrege. Također ne bi uzeo te zvučnike bez nekog dodatnog testiranja a to mi ne vrijedi tih par sto kuna o kojim se ovdje priča.

I ne znam što se čudiš što ti neko komentira i ruši cijenu jer dobro znamo da smo na Bug forumu gdje to ide pod "normalno".

 

 

 

Evo kad si si dal truda i komentiral moi oglas,  dodi k meni,  pred menom ih otpakiraj i isprobaj,  bez obaveze da ih kupis.  Jos ti platim i benzin i sam se uvjeri ;) 

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Logitech Z906
Normalno da ce svatko rade otici u trgovinu po nove zapakirane nego odlaziti i dogovarati se s nekim na forumu i ici pitaj boga kod koga i gdje u kucu za 200kn, to se mozda da nekom klincu od 15g no oni nemaju para za ovo a za prijevoz bi vjerovatno trebali zicati nekoga...lp
Intel Core™ i7 Forever
12 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Logitech Z906

Joj jesam glup,  zaboravil sam da se na bugovom forumu okupljaju samo bogatasi koji kupuju sve u ducanu i na njih se kriza u hrvatskoj ne odnosi :)  kupujte novo u ducanu kad imate tolko para.  

 

U roku sat vremena nasel kupce za obadva proizvoda na PC expertu.  Puno manje ljudi,  ima tamo,  al je kvalitetnija klijentela nego tu.  

 

Ugl,  prodano,  a vi bris u ducan po novo zapakirano ;)  lp

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice