[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

poruka: 27
|
čitano: 2.832
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Cijena 6500 kn.Saljen i dostavon na moj racun ukoliko je potribno.

Konfiguracija se sastoji od sljedecih komponenti:
Procesor:Intel Core i7-5930K,ispravan i u dobrome stanju,prolazi testove opterecenja na 4.7 Ghz.Kupljen 24/09/2015 u ducanu Futura,jamstvo isteklo. 

Maticna ploca:Asrock Fatal1ty X99 Professional/3.1,ispravna i u odlicnon stanju,kupljena 28/09/2015 u ducanu iPon,jamstvo isteklo.

Radna memorija: DDR4 G.Skill Ripjaws serija 4 16 GB 2400 Mhz,F4-2400C15Q-16GRB.Kupljena 02/10/2015 u ducanu Links.Jamstvo istice 02/10/2020.

Tvrdi disk:WD Caviar Green 2.0TB,neman racun i ne sican se kad je kupljen,lose stanje jer mu je zdravlje 13%. 

SSD:Samsung SSD 850 Pro Series Basic 512GB.Odlicno stanje.Zdravlje 98%.Kupljen 24/09/2015 u ducanu Futura.Jamstvo istice 24/09/2020.

SSD:Samsung SSD NVME 960 EVO 1 TB.Odlicno stanje.Zdravlje 100%.Kupljen 23/09/2018 u ducanu Caseking.Jamstvo istice 08/10/2023.

Graficke kartice:EVGA Geforce GTX 1080 Ti founder edition – 2 komada(povezane u SLI nacin rada).Kupljene u ducanu Uzishop 14/04/2017.U odlicnon stanju,prolaze sve testove opterecenja.Jamstvo u Uzishop isteklo,ostvarivo je direktno priko proizvodaca jos 344 dana.U slucaju reklamacije triba ugradit originalno ladenje.

Vodeno hladenje za graficke kartice i procesor:EK-FC Terminal TRIPLE Serial - Plexi,EK-FC Terminal BLANK Serial,XSPC radijator 560 mm EX560,kuciste za pumpu Bitspower D5 MOD TOP S model G1/4 - Plexi,crijeva XSPC 19/13 mm,pumpa EK-D5 vario motor 12 volt,rezervar FrozenQ LF reaction 160mm(ne svitli jer je izvadenja LED dioda),blokovi za graficke kartice su EK-FC Titan X Pascal Nickel.

Napajanje:Super Flower Leadex Gold 1600W + zamjenski omotani kabeli(bila boja):U odlicnon stanju.Kupljeno 25/09/2015 u ducanu iPon.Jamstvo istice 25/09/2020.

Blu-ray snimac:LG BE14NU40.Kupljen 28/10/2014.U odlicnon stanju.Jamstvo isteklo.

Kuciste:Thermaltake Core WP100.U odlicnon stanju.Kupljeno 12/04/2017 u ducanu Instar(Core W100),14/04/2017 u ducanu Uzi Shop(Core P100).Core W100 je poboljsan u odnosu na original jer san ugradija bocnu stranicu od kaljenog stakla.

Ostale komponente ugradene:
Citac memorijskih kartica Silverstone SST-FP59 kupljen u ducanu Caseking 14/03/2017.
Kontroler za ventilatore NZXT Grid+ V2 kupljen 15/03/2017 u ducanu Caseking.
Ventilatori Bitfenix Spectre Xtreme 120 mm LED 3 komada.
Ventilatori Cougar LED D14HB-R 140 mm 2 komada.
Ventilatori BitFenix Spectre PWM 140 mm LED 8 komada.
Asrock front panel USB 3.1(generacija 2,jedan ulaz tip C i jedan ulaz tip A)

15/10/2018 je napravljena izmjena tekucine u sistemu vodenog ladenja,napravljen je ispust za tekucinu i stavljena je nova pasta na procesor.
Kompjuter dolazi sa Windows operativnin sistemon Microsoft Windows 10 PRO Eng 64 bit OEM.
Ima zraka u sistemu vodenog ladenja.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2019 23:38 (captainvuki).
14 godina
offline
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Rezervira san konfiguraciju za kupca u utorak i iman jos upita ako prodaju ne realiziran kojin slucajen,tako da san gotov s prodajon.

8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Toliko o tome da ne bude za nju dobio 5000kn

 

9 godina
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Tko je to rekao? Ovo je krađa za te novce. oO

8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Ja sam ga procjenio (u procjenama) da ide s lakoćom preko 5tkn pa su mi rekli da sam lud zbog te procjene i međusobmo se izlajkali još na to ... meh

6 godina
offline
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

2X 1080TI a ostatak je poklonio skoro čovjek :)

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Ne znam tko je i kad ovo procjenjivao, ali kako god setup vrijedi i 7 k bez problema, pa to su dvije 1080Ti + hrpa stvari sto se tice vode, necemo se lagati...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 9:32 (Tomo53nja).
14 godina
offline
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Brutalan setup i cijena, da imam para odmah bi uzeo 

16 godina
online
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Možda nije sve najnovije, ali ovo je brutalno; za cijenu nove RTX 2080 i porcije čevapa imate PC s kojim igrate SVE na 4K kako želite i umijete. Ili jednu grafu prodate i opet imate čudovište, ali za još manje para. Da sad uzimam komp, uzeo bih odma. HDD zamjena i to je to.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
11 godina
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3
Lovac kaže...

Možda nije sve najnovije, ali ovo je brutalno; za cijenu nove RTX 2080 i porcije čevapa imate PC s kojim igrate SVE na 4K kako želite i umijete. Ili jednu grafu prodate i opet imate čudovište, ali za još manje para. Da sad uzimam komp, uzeo bih odma. HDD zamjena i to je to.

Prodaš jednu 1080ti, kupis 1440p 144Hz monitor i uzivaj

8 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Čemu tako niska cijena? Samo za dvije 1080-tke možeš izvući 7000 bez problema

8 godina
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Nemre se dobiti tolko za kartice s garancijom, a kamoli za kartice bez garancije. Nemojte pretjerivati. 1080 Ti je ~10% jača od RTX 2070.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3
Ali cijena za sve sto je napisao 6500 je brutalno dobra cijena
7 godina
offline
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Ovo je stvarno previše korektna cijena, više poklon nego prodaja 

6 godina
protjeran
offline
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

bit će da je Stjepanj rezervirao sebi  sudeći po lajku na ovaj post...

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3
Snoozly kaže...

Ovo je stvarno previše korektna cijena, više poklon nego prodaja 

 a gledaj !!

ako uvijek imaš na raspolaganju nekih desetak tisuća kn za kupnju a imaš već svoje snažno računalo (pretpostavljamo neki i7 8700k i 1080 TI, te ostalo što priliči tome) ti si već riješio svoje brige i taj novac ti služi za šverc (primjer) ili te ova konfiguracija ne zanima, jer što će ti ?

 

"ti" (hipotetski) već imaš i bolje.

 

ne bih se čudio da realno povoljna konfa ode za 6 tkn i već sutra završi na njušci ili nekom drugom oglasniku po 6500 a jedna grafička na drugom oglasniku...

 

ubereš bar 2 tkn ni orao ni kopao a ne moraš platiti porez na dobit.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Mislim da je konfa prodana sa jednom GTX 1080Ti.

14 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3
Glavas_ZG kaže...

Mislim da je konfa prodana sa jednom GTX 1080Ti.

A pise u oglasu da su dvije, htjeo se rijesit brzinski svega. U svakom slucaju, ovo je bio poklon i daleko najbolja ponuda do sada na ovom forumu...

13 godina
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3
Prodano je sa 2 jel je tako i napisao sta sve daje za 6500kn
8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3
ansha kaže...
Glavas_ZG kaže...

Mislim da je konfa prodana sa jednom GTX 1080Ti.

A pise u oglasu da su dvije, htjeo se rijesit brzinski svega. U svakom slucaju, ovo je bio poklon i daleko najbolja ponuda do sada na ovom forumu...

 slažem se

galinjo24 kaže...
Prodano je sa 2 jel je tako i napisao sta sve daje za 6500kn

 moguće, možda sam krivo vidio

13 godina
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3
Mogao bi nam se javiti forumas koji je sve uzeo 😉😉
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

na pc-exu je prodano

14 godina
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3
Glavas_ZG kaže...

na pc-exu je prodano

 Tako je,stavija san oglas ovde i na pc ekspert forum(forumsko ime kupca na pc ekspert forumu goc_mails).Proda san za cijenu koja je napisana u oglasu i sve komponente koje su napisane u oglasu.Zurilo mi se prodat jer me zvalo hitno radit na brod i posto cu kupit novi kompjuter nisan tija da mi kompjuter stoji kuci i za jos nekoliko miseci izgubi na cijeni.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 15:31 (captainvuki).
14 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Svaka čast i sretno na brodu!

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3
captainvuki kaže...
Glavas_ZG kaže...

na pc-exu je prodano

 Tako je,stavija san oglas ovde i na pc ekspert forum(forumsko ime kupca na pc ekspert forumu goc_mails).Proda san za cijenu koja je napisana u oglasu i sve komponente koje su napisane u oglasu.Zurilo mi se prodat jer me zvalo hitno radit na brod i posto cu kupit novi kompjuter nisan tija da mi kompjuter stoji kuci i za jos nekoliko miseci izgubi na cijeni.

 goc je to super ulovio, dobar lik, kupio sam od njega Note 8 novi, bude on to rastavio i prodao dalje

6 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3
captainvuki kaže...
Glavas_ZG kaže...

na pc-exu je prodano

 Tako je,stavija san oglas ovde i na pc ekspert forum(forumsko ime kupca na pc ekspert forumu goc_mails).Proda san za cijenu koja je napisana u oglasu i sve komponente koje su napisane u oglasu.Zurilo mi se prodat jer me zvalo hitno radit na brod i posto cu kupit novi kompjuter nisan tija da mi kompjuter stoji kuci i za jos nekoliko miseci izgubi na cijeni.

 Čestitam, ušao si u prestižni forumski klub forumskih samaritanaca (igrom slučaja i klub forumskih pomoraca)augi80 nisi više sam 

10 godina
offline
Re: [Prodaja] PC Konfiguracija Socet 2011-3

Da, realno tko got kupi po ovoj cijeni u ovo doba ce barem pol komponenti preprodat. Vjerojatno bi se jednako brzo prodalo i za 8000kn.. 

 

Mogli ste si ostavit barem koji SSD, ako cete slagat novi komp.. Steta je bas sve prodavat da bi netko sutra zaradio koju tisucu na tome, ali ok.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice