[Prodaja] Mini ATX gaming pc

poruka: 28
|
čitano: 3.421
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
[Prodaja] Mini ATX gaming pc

Prodajem komp pod MOJ PC samo je jedan keks rama izvađen

 

4000kn za komplet

 

CPU: AMD RYZEN 5 1400 na 3.8ghz
COOLER: LC POWER 120 RGB
MBO: Asrock ab350m matx
RAM: 8GB CRUCIAL DDR4
GRAFIČKA: Sapphire nitro RX 480 4gb GDDR5
PSU: FRACTAL DESIGN INTEGRA M 750W modularno napajanje
KUĆIŠTE: COOLERMASTER Q300L
HDD 1TB + 240GB SSD
U cijenu ulazi i 24" 1080p Monitor, tipkovnica i miš

 

https://www.njuskalo.hr/pc-racunala/ryzen-5-mini-atx-gaming-racunalo-racuni-garancija-oglas-26684474

 

Ako mislite da cijena nije u redu, dajem za toliko koliko Stijepanj misli 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2018 14:23 (maks0806).
12 godina
offline
[Prodaja] Mini ATX gaming pc

Upup

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
[Prodaja] Mini ATX gaming pc

3000Kn to ti ja mogu ponuditi pogledao cijene novog svih komponenti izaslo je ok 5k odmah ti je 50% manja cijena ipak prodajes rabljeno ali posto neke stvari imaju garu znaci dodao sam 500Kn i eto ga izaslo 3K 

AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 13:21 (dreadmoore).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc

Mislim da ipak ne. Ovako ili 3500 bez monitora

 

 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 13:46 (maks0806).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc
maks0806 kaže...

Mislim da ipak ne. Ovako ili 3500 bez monitora

 Tako bez monitora mozes dobiti oko 2500-2800KN neznam neka ti je sretno.Nemoj misliti da ti obaram cijenu ali to su ocite svari u svakom slucaju sretno sa prodajom a sto se tice zamjene za laptop vjeruj mi da neces dobiti nista jace od mozda nekog i5 sa kombinacijom gt 940M ili tako nesto.

AMD AntiBoy
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc

Zapravo neću spuštati, samo kutija sa grafičkom rx 570 ispada 6400 u futuri, plus ja dajem monitor i periferiju. Ne žurim, LP

Pretjeruješ debelo, i nemoj se brinuti što ću ja dobiti. Prodao sam laptop sa gt 940m i i5 za 1500 kn prije tjedan dana. 

Licemjerno do bola. Znači moj pc vrijedi koliko i precjenjeni laptopi, a ja moram spustiti na 3? Molim te nemoj pametovati ovdje, iskreno zahvaljujem 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 13:52 (maks0806).
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc
maks0806 kaže...

Zapravo neću spuštati, samo kutija sa grafičkom rx 570 ispada 6400 u futuri, plus ja dajem monitor i periferiju. Ne žurim, LP

Pretjeruješ debelo, i nemoj se brinuti što ću ja dobiti. Prodao sam laptop sa gt 940m i i5 za 1500 kn 

 Ne pretjerujem ja ti nikad nebi dao 4000Kn a ni 3.5k eto 

AMD AntiBoy
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc

Nemoj, samo ignoriraj oglas jer me tjeraš na kenjanje, i uživaj u svojoj konfi 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 13:53 (maks0806).
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Mini ATX gaming pc

da je intel i nvidida te jačine (i5 6600 + gtx 1060 3Gb) otišlo bi odma za tu lovu

 

12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc

Ma vrijedi 3700 kn da ga hebes, ispod toga ne daj pa nek prica tko sto hoce, sa monitorom po meni za tu cifru sasvim solidno...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
12 godina
offline
[Prodaja] Mini ATX gaming pc

Ne žuri mi se nimalo :)

Stvarno se čini ok, i naravno ako nekom parsto kn nešto znači dogovorimo se :) 

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc
Tomo53nja kaže...

Ma vrijedi 3700 kn da ga hebes, ispod toga ne daj pa nek prica tko sto hoce, sa monitorom po meni za tu cifru sasvim solidno...

 s monitorom koji je 10g star 

AMD AntiBoy
12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc
dreadmoore kaže...

 s monitorom koji je 10g star 

 Pa daj mu bez monitora 3600 kn i obojica ste sretni, tebi ne treba tj. prestar ti je, njemu ce ostat i posluzit kao neki zamjenski ili ce ga se rijesit naknadno i dobro...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc
Tomo53nja kaže...
dreadmoore kaže...

 s monitorom koji je 10g star 

 Pa daj mu bez monitora 3600 kn i obojica ste sretni, tebi ne treba tj. prestar ti je, njemu ce ostat i posluzit kao neki zamjenski ili ce ga se rijesit naknadno i dobro...

 400KN za monitor koji je star 10 god ti stvarno nisi noramlan  

AMD AntiBoy
12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc
dreadmoore kaže...

 400KN za monitor koji je star 10 god ti stvarno nisi noramlan  

Ajde sad ponovno procitaj sto sam ja napisao kolika je ok cifra da dobije i ispod koje da ne ide i onda post koju cifru da mu das...

Onda se vrati pa "pametno" prokomentiraj, ne budalasaj bzvz...

 

P.S. Osim toga, napisao je da se za par sto kuna moze i dogovorit pa vjerujem i da moze, pogotovo sa nekim sa foruma...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 14:07 (Tomo53nja).
12 godina
offline
[Prodaja] Mini ATX gaming pc

Lijepo sam te zamolio da ne kakaš, evo te natrag... Daj si vidi potpis, a konfa je cijela AMD. Drugi put te lijepo molim, uživaj u svojoj INTEL masterrace konfi i ne trolaj mi tu.Gledao sam oglasnike, njuškalo i letgo te nisam našao nijednu konfiguraciju za ovu lovu da je dobra kao ovo, a još sam otvoren za pregovor. 

Monitor je star nepune 4 godine, još imam račun iz Future IT na 1400kn 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 14:17 (maks0806).
8 godina
odjavljen
offline
[Prodaja] Mini ATX gaming pc

Zašto prodaješ komp ?

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc
maks0806 kaže...

Lijepo sam te zamolio da ne kakaš, evo te natrag... Daj si vidi potpis, a konfa je cijela AMD. Drugi put te lijepo molim, uživaj u svojoj INTEL masterrace konfi i ne trolaj mi tu.Gledao sam oglasnike, njuškalo i letgo te nisam našao nijednu konfiguraciju za ovu lovu da je dobra kao ovo, a još sam otvoren za pregovor. 

Monitor je star nepune 4 godine, još imam račun iz Future IT na 1400kn 

 Sta ti fali mom potpisu bas ljepo izgleda.A sto se tice trolanja nema tu trola nikakvog bar vec kad oglasavas ovdje preko bug napisi koliko sta ima garncije mjeseci god itd.Netrazim za sebe pc nego za prijatelja i hoce striktno AMD.

AMD AntiBoy
9 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc
dreadmoore kaže...
maks0806 kaže...

Lijepo sam te zamolio da ne kakaš, evo te natrag... Daj si vidi potpis, a konfa je cijela AMD. Drugi put te lijepo molim, uživaj u svojoj INTEL masterrace konfi i ne trolaj mi tu.Gledao sam oglasnike, njuškalo i letgo te nisam našao nijednu konfiguraciju za ovu lovu da je dobra kao ovo, a još sam otvoren za pregovor. 

Monitor je star nepune 4 godine, još imam račun iz Future IT na 1400kn 

 Sta ti fali mom potpisu bas ljepo izgleda.A sto se tice trolanja nema tu trola nikakvog bar vec kad oglasavas ovdje preko bug napisi koliko sta ima garncije mjeseci god itd.Netrazim za sebe pc nego za prijatelja i hoce striktno AMD.

 Pa hoces za 3k i prijatelju tutnes za 4k mozda 3.5k xd

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc
Glavas_ZG kaže...

Zašto prodaješ komp ?

 Selim se, trebam lovu, za igrice koje igram mi je dovoljan laptop

dreadmoore kaže...
maks0806 kaže...

Lijepo sam te zamolio da ne kakaš, evo te natrag... Daj si vidi potpis, a konfa je cijela AMD. Drugi put te lijepo molim, uživaj u svojoj INTEL masterrace konfi i ne trolaj mi tu.Gledao sam oglasnike, njuškalo i letgo te nisam našao nijednu konfiguraciju za ovu lovu da je dobra kao ovo, a još sam otvoren za pregovor. 

Monitor je star nepune 4 godine, još imam račun iz Future IT na 1400kn 

 Sta ti fali mom potpisu bas ljepo izgleda.A sto se tice trolanja nema tu trola nikakvog bar vec kad oglasavas ovdje preko bug napisi koliko sta ima garncije mjeseci god itd.Netrazim za sebe pc nego za prijatelja i hoce striktno AMD.

 Daj mi kontakt prijatelja pa s njim riješim. 

Hearthstone: Maks0806#2960
8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc
dreadmoore kaže...
maks0806 kaže...

Lijepo sam te zamolio da ne kakaš, evo te natrag... Daj si vidi potpis, a konfa je cijela AMD. Drugi put te lijepo molim, uživaj u svojoj INTEL masterrace konfi i ne trolaj mi tu.Gledao sam oglasnike, njuškalo i letgo te nisam našao nijednu konfiguraciju za ovu lovu da je dobra kao ovo, a još sam otvoren za pregovor. 

Monitor je star nepune 4 godine, još imam račun iz Future IT na 1400kn 

 Sta ti fali mom potpisu bas ljepo izgleda.A sto se tice trolanja nema tu trola nikakvog bar vec kad oglasavas ovdje preko bug napisi koliko sta ima garncije mjeseci god itd.Netrazim za sebe pc nego za prijatelja i hoce striktno AMD.

 Kako možeš sa takvom osobom biti prijatelj ?

 

8 godina
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc
Za koliko bi otprilike prodao grafičku?
Baci neku ponudu za bilo kakav ssd i 8gb ddr4 rama
12 godina
offline
[Prodaja] Mini ATX gaming pc

Ide isključivo u kompletu, ne da mi se mrcvariti konfiguraciju.

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
offline
[Prodaja] Mini ATX gaming pc

Ja zbilje ne kuzim sta se neki pjene ovdje zbog cijene.

Cek vi bi stvarno da za 2.500kn dobijete konfu sa 4c/8t procesorom + rx480 + 240gbssd/1tb hdd i jos sve pod jamstvom? Kada sam krenuo citati komentare mislio sam da je neka zajebancija kad ono likovi ozbiljni. Odi nadji rabljene rx480/580 i ovaj kombo cpu+mbo+ram i vec si presao 2.500kn.

4.000kn na njuskalu dobije bez problema s obzirom kakvi se odorni prodaju i za vise. Ovdje moze dobiti barem 3.800kn, toliko vrijedi. Vi uzmite 3.800kn pa slozite isto ili bolje od rabljeni stvari a da imaju barem godinu dana garancije.

 

Mozda je najbolje da pokloni nekome i jos plati postarinu.

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc

Ma ni ne mislim da ću to ovdje prodati, vidi seljačke zabave ovdje :D

U neku ruku mi je abavno čak :P

 

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
protjeran
online
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc

Maks ako moze detalji za garanciju na pojedine dijelove, te malo vise podataka za periferiju i monitor u pp bio bih zahvalan...

 

P.S. Usput se odmah dogovorimo pa da kolegu rijesim muka oko kompa i tebe kompa...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 18:47 (Tomo53nja).
8 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Mini ATX gaming pc
ibme74 kaže...

Ja zbilje ne kuzim sta se neki pjene ovdje zbog cijene.

Cek vi bi stvarno da za 2.500kn dobijete konfu sa 4c/8t procesorom + rx480 + 240gbssd/1tb hdd i jos sve pod jamstvom?

 

 

Kada sam krenuo citati komentare mislio sam da je neka zajebancija kad ono likovi ozbiljni. Odi nadji rabljene rx480/580 i ovaj kombo cpu+mbo+ram i vec si presao 2.500kn.

4.000kn na njuskalu dobije bez problema s obzirom kakvi se odorni prodaju i za vise. Ovdje moze dobiti barem 3.800kn, toliko vrijedi. Vi uzmite 3.800kn pa slozite isto ili bolje od rabljeni stvari a da imaju barem godinu dana garancije.

 

Mozda je najbolje da pokloni nekome i jos plati postarinu.

 Jel ti ne bi ?

12 godina
offline
[Prodaja] Mini ATX gaming pc

Heh i ja bi, Tomo iz Petrinje, imaš PM

Hearthstone: Maks0806#2960
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice