Flow shop scheduling

poruka: 2
|
čitano: 561
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Flow shop scheduling

Ovako, imamo na fakultetu kolegij "algoritmi" i moram napraviti seminar na temu "flow shop scheduling". Politika na faksu za taj predmet je da za ocjenu dobiš 3 random teme vezane uz neke algoritme ili probleme i moraš napraviti seminar. Prof ti daje samo naslov teme i snađi se druže. Uglavnom napravio sam 2 seminara i sad mi samo ovaj ostaje, a ja ne znam ni od kud da počnem. Tražio sam taj specifični naslov u knjigama na faksu ali ništa takvog se ne spominje. Našao sam na netu na wikipediji opis šta bi to trebalo biti, ali dalje više ništa. Naišao sam na neki problem naziva "assembly line scheduling", pa prvo pitanje ako se netko bavi ili zna nešto o tome, dal su te dvije stvari jedno te isto. I drugo, ako netko ima neke izvore na netu (pdf, članak, bilo šta). Za seminar mi je glavno da imam opis problema, algoritam za rješavanje i vremenska složenost tog algoritma, pa ako itko može bilo kako pomoći zahvalan sam do groba.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Flow shop scheduling

Welcome to real life. Život često da temu i snađi se druže. Ponekad je danima potrebno googlati. Postoje i knjižnice i razne stručne literature. Ljudi prije nisu ni imali internet, pa su se snašli. Sretno.

0100001001101111011010100110000101101110
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice