Developerske tvrke u Rijeci?

poruka: 10
|
čitano: 9.079
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Developerske tvrke u Rijeci?

Pozdrav svima. Zanima me da li netko zna tvrtke u Rijeci koje se bave izradom software-a, app-ova ili necega slicnoga di bi se covjek mogao zaposliti kao programer. Vec tri godine se bavim game developmentom i to u svim segmentima, programiranje (Unity i kadikad Unreal), modeliranje, texturiranje, UI, prakticki mogu sam projekt napraviti od pocetka do kraja bilo za PC ili Android. Stvar je u tome da se time bavim uz stalni posao (250 sati mjesecno) i to vecinom kao freelancer, pa mi je to samo dodatna neredovita zarada. Trenutno sam blizu zavrsetka dva osobna projetka, jedan za PC i drugi za Android i oni ce između ostaloga ici u moj portfolio (mob igra na store naravno). U Zagrebu ima puno takvih tvrki koje trazim po Ri, ali trenutno mi nije u interesu da se selim u Zg. Jos jedna stvar je da sam psihicki alergican ga one garbage poluproizvode kojih ima jako puno na mrežnim trgovinama, tako da kad kazem projekt, tada ne mislim na takvo nesto :) Bio bih jako zahvalan ako bi tko podijelio kakvu informaciju (mozda i savjet) vezanu za temu. Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Developerske tvrke u Rijeci?

Vidim da ova coadria traži često developere, jesi probao tamo?

 

https://coadria.adopto.eu/#Jobs

9 godina
neaktivan
offline
Re: Developerske tvrke u Rijeci?

Nisam. Vidim da trenutno imaju aktivne oglase za posao, pa cu im se javiti kad zavrsim projekte, da ne uletim kao padobranac :) Hvala sto si mi ukazao na njih

10 godina
offline
Re: Developerske tvrke u Rijeci?

@Tapion

 

Ak' ti se bude dalo, javi kakva si iskustva imao sa njima ili nekome drugom tvrtkom.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Developerske tvrke u Rijeci?

Nemas problema, napisati cu ovdje

16 godina
neaktivan
offline
Re: Developerske tvrke u Rijeci?
Ima ris, ima jos jedna na matuljima, te jos jedna, sad neznam imena isto u rijeci.

Javi se u Ris, oni uvijek nekoga traze.

Vise ti budem javio sutra, ja sam iz rijeke
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Developerske tvrke u Rijeci?
Update: Da li bas mora game dev ili moze biti i poslovne aplikacije?
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
9 godina
neaktivan
offline
Developerske tvrke u Rijeci?

Moze i poslovne aplikacije, da se nađe :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Developerske tvrke u Rijeci?

Neke od firmi koje se bave poslovnim softverom: Amdosoft, Login, iOLAP, Netcom, Infobip (rijecka podruznica)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Developerske tvrke u Rijeci?

Za infobip u Rijeci moraš ili biti client supporter sa prvobitnom edukacijom u Puli na minimalno 6 mjeseci, ili sales koji također ima prvobitnu višemjesečnu edukaciju u Puli. Ako ciljaš na developere, ne traži se ništa trenutno.

O.o
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2017 22:59 (Deda Mraz).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice