Psihološko testiranje

poruka: 8
|
čitano: 14.362
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Psihološko testiranje
Prijavio sam se kao informatičar u jednoj firmi i sad imam testiranje, zanima me kakva su to testiranje, šta se pita i tako dalje,

Da li je to kao Mensa testiranje ili drugačije
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Psihološko testiranje

-frka? .. tad si već 'pao' :))

testovi znanja su nešto drugo, u ovom slučaju procjenjuju tebe-karakter.. ponekad važnije od formalnog znanja tj ovisi što se traži. Sise-mozak-mix (katica za sve..) ili fikus...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Psihološko testiranje

Testovi procjene osobnosti, Beta i Raven uglavnom....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Psihološko testiranje
Nisam pao, idem sad prvi put 😉
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
5 godina
neaktivan
offline
Re: Psihološko testiranje

U većini slučaja riječ je o profiliranju kandidata. Nema pravih i pogrešnih odgovora, nego testovi sluze tom, da se vidi gdje je kandidat u psihološkom smislu jak, a koja područja mu ne leze. Npr. dali bolje radi sam ili bi se bolje odrezao u grupi. Kako su razporedjene osobine, kao što su tvornost, izvodjenje, vodjenje, ist. Kako reaguje pod pritiskom i kako se snosi sa pogreškama. Kako su mu razvijene verbalne, prostorke, logičke sposobnosti, kako prrpoznaje uzorke (patterns), isl. Takvi testovi su do neke mjere dobri za obije strane, jer pokazuju, Kakao tip kariere bi nekom najbolje odgovarao. Slabost tih testova je, da ih se neki drze previse uzko, iako je poznato, da se u različita doba zivota kroz različita izkustva i situacije mogu rezultati razlikovati/mihenjati.

May the source be with you.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Psihološko testiranje
miller1985 kaže...
Prijavio sam se kao informatičar u jednoj firmi i sad imam testiranje, zanima me kakva su to testiranje, šta se pita i tako dalje,

Da li je to kao Mensa testiranje ili drugačije

Uglavnom je kombinacija IQ test (poput onih online), plus razgovor sa psihologom, nekad znaju biti i matematički zadaci.

15 godina
offline
Re: Psihološko testiranje
miller1985 kaže...
Prijavio sam se kao informatičar u jednoj firmi i sad imam testiranje, zanima me kakva su to testiranje, šta se pita i tako dalje,

Da li je to kao Mensa testiranje ili drugačije

 trgni jedan/dva 0,5 oralno, operi kljove (da se ne osjeti u dahu) i sretno. kaj god ispalo, ostani svoj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 17:24 (Ajar).
16 godina
neaktivan
offline
Psihološko testiranje

Hvala narode, bio sam danas i sve ok, samo na jednom nisam imao dosta vremena, ali sam rješio 30 od 35 zadataka od sveukupno od preko 200 zadataka (sva tri testa)

1. test -> tipa spojiti suprotnosti, ili isto, (pas - mačka, dan - noć)...

2. test -> kao ovaj na slici 

3. test -> test osobnosti, znači kako bi ste se u određenoj situaciji snašli, šta bi ste napraviti itd, npr. dali ste depresivni, da li ste uredni, prijatelji o vama misle da ste ... itd. (znači na zaokruživanje od "slažem" se do "ne slažem se")

 

razgovor kod psihologa je bio kao i u 99% razgovora, gdje se vidite, šta radite, zašto to .... 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice