AOC 27" C27G1, Gaming, AMD FreeSync 144Hz,

poruka: 8
|
čitano: 1.749
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
AOC 27" C27G1, Gaming, AMD FreeSync 144Hz,

Kupio sam monitor 15.10.2019 i nakon mjesec dana pojavila se jedna mala točkica zaglavljeni pixel i sad ova crta preko ekrana pa ako može savjet 

 

Garanciju imam 36 mjeseci nadam se da će željeti popraviti 

 

Monitor je kupljen u Zagrebu u dućanu svijet medija 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 16:19 (markogaming2).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AOC 27" C27G1, Gaming, AMD FreeSync 144Hz,
markogaming2 kaže...

Kupio sam monitor 15.10.2019 i nakon mjesec dana pojavila se jedna mala točkica zaglavljeni pixel i sad ova crta preko ekrana pa ako može savjet 

 

Garanciju imam 36 mjeseci nadam se da će željeti popraviti 

 

Monitor je kupljen u Zagrebu u dućanu svijet medija 

 Da li si probavao kakve fixeve ? Frend mi je dobio na XL2411P zaglavljeni pixel (zeleni) te je rijesio problem u roku od minute sa ovim (kolko sam citao, nekima proradi u roku od par sekundi a nekome u roku od par sati) te dan danas nema problema. 

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: AOC 27" C27G1, Gaming, AMD FreeSync 144Hz,

Sad ću pokušati hvala ti na odgovoru jer zaista mi nije jasno nov je monitor a samo se od sebe pojavljuje sve od posla nemam kad biti puno na računalu 

10 godina
offline
Re: AOC 27" C27G1, Gaming, AMD FreeSync 144Hz,
markogaming2 kaže...

Sad ću pokušati hvala ti na odgovoru jer zaista mi nije jasno nov je monitor a samo se od sebe pojavljuje sve od posla nemam kad biti puno na računalu 

 Jbg pojavljuje se na svakom samo zavisi kakve si srece... 

 

Mislim da bi reklamacija trebala bit instant posto je ovo crta doslovno prek cijelog ekrana sto znaci novi monitor i nova garancija 

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: AOC 27" C27G1, Gaming, AMD FreeSync 144Hz,

Ovaj video ne pomaže kod ove crte preko ekrana ali hvala ti na savjetu 

 

Očito je aoc loša marka ili je mene zapao monitor koji je oštećen tijekom transporta samo se nadam da će popraviti 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: AOC 27" C27G1, Gaming, AMD FreeSync 144Hz,

ne bih rekao da je aoc loša marka, ja koristim identican monitor i prezadovoljan sam sa njime. best buy 144 hz monitor, em dobro izgleda, em je ispod 2000 kn.

4 godine
protjeran
offline
Re: AOC 27" C27G1, Gaming, AMD FreeSync 144Hz,
Otisao ti je panel, pravac s monitorom u trgovinu na reklamaciju. Ne čačkaj nista po njemu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: AOC 27" C27G1, Gaming, AMD FreeSync 144Hz,

Da otišao je ekran panel kontaktirao sam servis poslao im snimak slike i poslati ce mi novi monitor hvala svima na odgovorima a mene je ovaj koštao u svijet medija 2175 kuna 

 

Važno je sto sam uspio resiti sve i sto ću dobiti novi monitor 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice