CPU Usage na 100%

poruka: 48
|
čitano: 36.344
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
CPU Usage na 100%

Seneka pobrisao sam te nekakve font fajlove i sada je  savršeno  :) rami više ne luduju tolko Al stvarno čudno da je to bio uzrok velikog cpu usagea. HVALA! E sad htio bi maknuti te procese koji su viška a da ne poremete rad računala. Evo slike svih procesa.

http://www.omsisimulator.smfnew.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2012 15:45 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: CPU Usage na 100%
Bejtman kaže...

vm,malwarebytes,avast,fabs,teamviewer, java,fguard prepostavljam od f-secure.... koliko bespotrebnih procesa imas..... u startupu sve ugasi, a ovaj sidebar pretpostavljam to su widgeti -.-   45% ram usage, kako uopče pokreneš igru? i to je samo pola što si pokazao.

Kak to misliš ovo kaj sam gore podebljal, a kaj ak ne zna kaj treba ugasit i kaj se gasi i kaj ne tak se to ne radi {#}.Ko drugo Teamwiver ne moš ugasit, niti nemaš kaj ugasit ništa on ne opterečuje to je njegov Servis koji stalno radi i mora radit ak ga ugasiš onda nemaš program jel.{#}

 

Java isto nije problem nikakav problem, a Malwarebytes nadam se da nije uključio Trial njegove Realtime Zaštite jer ako je upaljeno obavezno to treba ugasit i usput nadam se da je ugasio bezvezni Windows Defender.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
13 godina
neaktivan
offline
CPU Usage na 100%

Da ugl Hvala svima na pomoći al još mi nejde u glavu kada sam pobrisao te fontove.dat (tak nešto bilo je njih 3) i poslje koda nije ništa bilo {#}

http://www.omsisimulator.smfnew.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
CPU Usage na 100%

Slican problem kao i kod kolege. 
Od kad sam "produzio" windows  licencu laptop se nenormalno ponasa  u processu mi kaze da da vrsi 80 zadataka nekad padne na 60  i bude mi cpu usage 80-100 %  pri cemu opretecuje procesor i pocne hladnjak da zuji sto me najvise nervira- radi povecanja temperature. bacite oko na sliku i sta mislite sta bi iskljucio  ? Hvala 

da na pomenem samo mi je google chrome otvoren :S 

Slika 1 Slika 1
Slika 2 Slika 2
Slika 3 Slika 3
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 20:53 (4it).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: CPU Usage na 100%

Jedino što vidim je na slici 2  cmd.exe  36%

 

link -> https://www.google.hr/#hl=hr&sclient=psy-ab&q=cmd.exe+high+cpu&oq=cmd.exe+high+cpu&aq=f&aqi=g-L3g-lvL1&aql=&gs_l=hp.3..0i19l3j0i13i15i19.768l7822l0l7934l20l10l3l7l8l0l170l1523l0j10l21l0.frgbld.&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=2f7b6aaa17a8cfd8&biw=1920&bih=910

 

Još nešto, sve nepotrebne programe prilikom paljenja kompa (startup programs) ugasi to ne znaći kada se oni upale da ih samo ugasiš nego da im ugasiš startup servise npr -> start -> run -> upisi msconfig pa pod Services ugasiš MSN,SKYPE i ta čuda.... večina ljudi to ostavi, a netreba im.

13 godina
neaktivan
offline
Re: CPU Usage na 100%

Dobro ugasim to pa javim i da li je samo to razlog nesto mi ovo 82 processa puno i da napomenem stalno se mijenja padne na 70 pa opet skoci. ?

12 godina
protjeran
offline
Re: CPU Usage na 100%

vidim pokit,teamviewer, bluetooth  ugasi to ako ti netreba, još nešto sad sam vidio 10 procesa  chrome.exe  googlaj što je to.......

 

još nešto što je hale.exe?

 

Skini -> http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

        -> http://www.surfright.nl/en/downloads/

 

i skeniraj komp, još skeniraj sa svojim antivirusom.

13 godina
neaktivan
offline
Re: CPU Usage na 100%

lol chrome.exe ( ukljucen google chrome) hale.exe to kaze da mi nije windows dobro aktiviran i ako ga izbrisem da ce ostat samo 30 dana do aktiviranja skenirao sam sa essentalisom naso je nesto pa sam izbriso. Ccleaner  sve sam pobriso sto se dalo u mogucu smetnju . Zujanje i Opterecenje i dalje ne opada moze NEKO s vise iskustva obratit se ? 
slika ce vam sve rec jos radi na max. cooler ne smijem vise drzat laptopa upaljenog crknut ce  :O  

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 23:46 (4it).
13 godina
neaktivan
offline
CPU Usage na 100%

imam proc 2.3 GHz AMD V-Series Processor V140...prije nekoliko dana sam instaliral dead space 2 i sve je bilo ok...no do prije par sati mi se nekaj pohebalo i kad pokrenem igricu nista...otvorim task manager i cpu usage mi je 100%...probal sam i ostale igre na njima je sve ok

reinstaliral sam igricu i opet isto sranje

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
CPU Usage na 100%

dali tko zna zašto mi CPU stalno stoji na 80-100 ... a piše mi da

naziv procesa                  korisničko ime                CPU          upotreba

Proces sustava miruje               SYSTEM                  99              28k

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem!!!!!!!!!!!

Pozdrav imam problem ..... cim pokrenem fifu 14 odma mi digne cpu na cca 90- 100 % i onda pocne stekat .... a prije 1m sve je super radilo? hvala ! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
CPU Usage na 100%

Pozz. Imam neki čudan problem. Procesor mi je stalno zauzet od 95- 100%, i to samo kad pokrenem određenu stranicu na netu. (samo ta jedna je problem, preko koje se gledaju serije). Kad odem sa stranice opet je sve u redu. Probao sam pokrenut s drugim preglednikom i sa svakim je isto. (Internet explorer,  Edge, opera, pa i mozilla firefox). Skenirao sam sa Malwarebytes Anti-Malware i spyhunterom, i dalje je isto.

 

Zna netko u čemu je problem??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: CPU Usage na 100%

-vjerojatno malware na stranici.. (ne mora bit na računalu da bi se nešto izvršavalo.. nor miner, prije mjesec+ na montor.hr.. i sl.).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
neaktivan
offline
CPU Usage na 100%

Trebalo bi filmove i serije gledati sa Popcornom barem , nikad mi nije bilo jasno to stream-anje preko "gusarskih" web stranica sa lošom kvalitetom slike, reklamama , itd.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
CPU Usage na 100%

mislim da imas neke anti miner extenzije za chrome, mozda i za druge browsere

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: CPU Usage na 100%
Gorstak79 kaže...

mislim da imas neke anti miner extenzije za chrome, mozda i za druge browsere

 Da li je to riješenje? Ili početi konzumirati sadržaje kako treba?

6 godina
protjeran
offline
CPU Usage na 100%

na minera moze naletjet bilo gdje, a ni popcorn time nije bas neko mjerilo defaultnog konzumiranja sadrzaja...

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: CPU Usage na 100%
Gorstak79 kaže...

na minera moze naletjet bilo gdje, a ni popcorn time nije bas neko mjerilo defaultnog konzumiranja sadrzaja...

 Nije ti dobra analogija... 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice