Crash screen - što je?

poruka: 6
|
čitano: 1.183
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Crash screen - što je?

Pozdrav. Jel mi zna netko reći do čega bi ovakav crash screen mogao biti? Događa mi se otkad sam nadogradio računalo. Do sada se uglavnom događalo u Mozzili dok učitava stranicu. Mogu samo restartati i onda opet bude ok. Vrtio sam i memtest i razne benchmarke i stress testove i stabilano je sve. Ovo se događa nasumično i dok browsam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crash screen - što je?

GPU!

Probaj zamjeniti grafičku sa bilo kojom pri ruci..

13 godina
offline
Re: Crash screen - što je?
display name ivo kaže..

Otiđi u safe mod, obriši stare drivere grafičke kartice sa display driver uninstaller te instaliraj najnovije adrenalin drivere za svoju karticu.

Probaj više verzija drivera ako najnoviji ne pomognu.

Za test zamjeni kabel kojim povezuješ monitor i GPU, provjeri temperature grafičke kartice pod opterećenjem (stavi sliku).

Svakako nadogradi najnoviji BIOS za svoju matičnu ploču te u njemu podesi da GPU utor na ploči radi na GEN 3.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
13 godina
offline
Re: Crash screen - što je?
Meni to isto vuče na drivere. Ili neki software-ski problem ali ga ne uspjevam detektirati. BIOS sam ažurirao, driver od grafičke sam isto bio mijenjao i tada je nekih nekoliko tjedana bilo ok. Prije toga dosta često. Konfiguracija je iz potpisa osim što sam prije tih problema bio na Intelu, promijenio sam ploču, ram i cpu. Memtest je ok, gpu stress test prolazi, cpu isto.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Crash screen - što je?

Evo opet crash... ovaj puta se oporavio. Windows event viewer kaže: Display driver amdkmdag stopped responding and has successfully recovered

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crash screen - što je?
display name ivo kaže...

Evo opet crash... ovaj puta se oporavio. Windows event viewer kaže: Display driver amdkmdag stopped responding and has successfully recovered

Problem je driver grafičke ili sama grafička što nije nemoguće.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice