Dobar FPS ali nije glatko ?

poruka: 32
|
čitano: 4.572
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Dobar FPS ali nije glatko ?

Pozz...

 

U svim igrama, tipa : Fortnite, fc new dawn , dmc 5.. 

 

FPS ako lock na 60 ili pustim na vise, a ne pada ispod 60 kao da to nije to , kao da jos uvijek laga nije onako glatko kako bi trebalo biti na 60 odnosno 60 + Dali je imao ko slican odnosno isti problem -.-" 

 

Kad pogledam na google, imaju ih hrpa isti problem, al nista konkretno da se rijesi. 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?

Ako je to pitanje vezano za konfu iz potpisa, valjda igraš na FullHD?

 

Riješenje je bar upgrade platforme komplet na ddr4.

 

Kod tebe je vjerojatno microstutter ili pad sa maks na min low fps uzrokovan slabijim procom...

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
metallic kaže...

Ako je to pitanje vezano za konfu iz potpisa, valjda igraš na FullHD?

 

Riješenje je bar upgrade platforme komplet na ddr4.

 

Kod tebe je vjerojatno microstutter ili pad sa maks na min low fps uzrokovan slabijim procom...

 Evo nisam upadate profil, sad je kako je . Dok sam imao 780 ti , nisam imao taj problem.... Ne igram na full hd , igram 1680/1050

 

CPu sam oc na 4,2 ali i dalje isti problem. :/ Dali moze biti uzrokovano starijim biosom problem, posto je zadnji 2014 noviji je 2016.

 

 

Evo ovo je i kod mene 

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 18:33 (razermario).
16 godina
offline
Dobar FPS ali nije glatko ?

Instaliraj MSI afterburner i uključi da ti motri CPU i GPU usage (probaj različite igre) pa javi kako se kreću brojke.

 

Moguće da imaš CPU bottlekneck.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 18:48 (Dodinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?

Dmc 5 i far cry new dawn. Low/medium/high gotovo isti fps. Gpu usage 99% cpu corovi skacu od 70 pa do 100% kad dode cpu na 100% zasteka igta na 1 sec nastavi dalje... a fortnite gpu nekih 60% a cpu isto tako varira. Al kazem sa 780 ti koja je bila jaca nije to radila.

Finger Up :)
16 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
razermario kaže...

Dmc 5 i far cry new dawn. Low/medium/high gotovo isti fps. Gpu usage 99% cpu corovi skacu od 70 pa do 100% kad dode cpu na 100% zasteka igta na 1 sec nastavi dalje... a fortnite gpu nekih 60% a cpu isto tako varira. Al kazem sa 780 ti koja je bila jaca nije to radila.

 A da, tih 100% od CPU sugeriraju cpu bottlekneck, ali što i sam kažeš 780-ka je jača kartica, jedino ako arhitektura 1050-ke stvara problem...

 

Kompletni uninstal grafičkih drivera pomoću DDU-a pa instalacija najnovijih?

Reinstall Windowsa?

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Dobar FPS ali nije glatko ?

Ovo je već bilo na forumu ili dejavu? CPU ti BN-a graficku sto nije jasno u tome? Već ti je sve rečeno, opet se otvara tema sa fx6000 i 1050ti.

Ako moj q9550 na 4Ghz ekvivalent stock fx8xxx, BN-ao 390 sa 12 MB L2 cache, teško da će tvoj fx6xxx na 4ghz +- išta biti bolji na 1050Ti.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
razermario kaže...

Dmc 5 i far cry new dawn. Low/medium/high gotovo isti fps. Gpu usage 99% cpu corovi skacu od 70 pa do 100% kad dode cpu na 100% zasteka igta na 1 sec nastavi dalje... a fortnite gpu nekih 60% a cpu isto tako varira. Al kazem sa 780 ti koja je bila jaca nije to radila.

 prije nego promijenis platformu stavi preko bilo koeg sw-a lock frejmova na 60, dakle ne dozvoli da ide iznad toga

ako ti i na 60 frejmova cpu skace na 100% znas sto ti je ciniti...

11 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
toxic kaže...
razermario kaže...

Dmc 5 i far cry new dawn. Low/medium/high gotovo isti fps. Gpu usage 99% cpu corovi skacu od 70 pa do 100% kad dode cpu na 100% zasteka igta na 1 sec nastavi dalje... a fortnite gpu nekih 60% a cpu isto tako varira. Al kazem sa 780 ti koja je bila jaca nije to radila.

 prije nego promijenis platformu stavi preko bilo koeg sw-a lock frejmova na 60, dakle ne dozvoli da ide iznad toga

ako ti i na 60 frejmova cpu skace na 100% znas sto ti je ciniti...

 Stavim u fortnite, recimo lock na 60 fpsa I cijelo vrijeme sad drzi na 60 cpu ide do 70% i manje. Ali sad kad se okrecem ili hodam ko da imaam valove -.-" ? 

Finger Up :)
12 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
razermario kaže...
toxic kaže...
razermario kaže...

Dmc 5 i far cry new dawn. Low/medium/high gotovo isti fps. Gpu usage 99% cpu corovi skacu od 70 pa do 100% kad dode cpu na 100% zasteka igta na 1 sec nastavi dalje... a fortnite gpu nekih 60% a cpu isto tako varira. Al kazem sa 780 ti koja je bila jaca nije to radila.

 prije nego promijenis platformu stavi preko bilo koeg sw-a lock frejmova na 60, dakle ne dozvoli da ide iznad toga

ako ti i na 60 frejmova cpu skace na 100% znas sto ti je ciniti...

 Stavim u fortnite, recimo lock na 60 fpsa I cijelo vrijeme sad drzi na 60 cpu ide do 70% i manje. Ali sad kad se okrecem ili hodam ko da imaam valove -.-" ? 

 Imaš li mouse lag ili screen tearing? Stavi lock na 59.0 FPS-a vidi jeli problem isti. Ako imaš screen tearing onda nema tu baš spasa.

Kakonje spojen monitor jesi mijenjao kabel? npr. Jeli prije bio VGA/DVI? 

everyday i'm shuffling...
11 godina
offline
Dobar FPS ali nije glatko ?

https://vimeo.com/user96196484/review/323656018/a986eb2f87

 

Evo upload sam pa kolko se vidi, najvise se vidi po autu desno.

 

Na monitoru mi je riknuo DVI ulaz... Pa je ostao samo VGA HDMI nema, stariji tip monitora. 

 

Pa sam kupio pretvarac vga hdmi. I tako koristim, mozda sam imao i prije al nisam 100% Sa starom grafom,i ako je bilo neprimijetno. 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?

Nevidim video, error dobijem. Probaj malo OC monitor na 70hz max. Stavi lock 69, uvijek jedan ispod fps. Ne pitaj zašto jedan frame manje samo slušaj. Ako je monitor 60, stavi 59. Ali ja bi ga osobno clokao malo na 70 +-. I lock jedan fps manje. Trebalo bi raditi.

everyday i'm shuffling...
11 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
Luka123 kaže...

Nevidim video, error dobijem. Probaj malo OC monitor na 70hz max. Stavi lock 69, uvijek jedan ispod fps. Ne pitaj zašto jedan frame manje samo slušaj. Ako je monitor 60, stavi 59. Ali ja bi ga osobno clokao malo na 70 +-. I lock jedan fps manje. Trebalo bi raditi.

 Ne znam zasto nemozes vidjeti video :/ Evo probati cu staviti 70 hz monitor pa cu vidjeti , ako ne stavit cu 59 pa opet vidjeti nadam se da ce pomoc. 

 

 

Kad stavim na 75, kao da ima dosta manje, odnosno kao da nema ili je neprimijetno, al dobijem lagano kao artifakte, onako zelenkasto, i u samom windowsu, dok recimo otvorim start, lagano uz rub zeleni pixeli. 

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 10:08 (razermario).
15 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
Luka123 kaže...

Ovo je već bilo na forumu ili dejavu? CPU ti BN-a graficku sto nije jasno u tome? Već ti je sve rečeno, opet se otvara tema sa fx6000 i 1050ti.

Ako moj q9550 na 4Ghz ekvivalent stock fx8xxx, BN-ao 390 sa 12 MB L2 cache, teško da će tvoj fx6xxx na 4ghz +- išta biti bolji na 1050Ti.

Kakav ekvivalent?  Q9550 nije ni blizu fx8xxx seriji i sasvim je očigledno da je bio BN  za R9 390, koja je em što je bila uparena sa slabim procesorom, još imala i slabijih bus bandwith zbog rada na PCIE 2.0 Tako da R9 390 ni u kojem scenariju nije bilo moguće u potpnosti iskorisiti na 775 platformi i još sa PCIE 2.0. u CPU zahtjevnijim igrama. 

 

Za pokretača teme par savjeta - isključi VSYNC opciju i igrama, uključi fast sync opciju u nvidijinim driverima ili limitiraj fps sa npr. riva tunerom, postavi na 60 fps i enter. 

 

U slučaju da ne pomogne, predlažem clean install sistema, nove chipset i gpu drivere, poisključuj nepotrebne startup programe i procese, ukoliko je HDD onda defragmentiraj disk i

overclockiraj 1050.  

 

EDIT: vidim da imaš 12 GB RAM-a, jel to 3x4GB stick konfiguracija? Provjeri sa CPUZ da li ti memorija radi u dual chanelu, možda je single chanel zbog 3x4, pa probaj izbaciti jedan stick a ostala dva stavi u dual chanel pa provjeri stanje sa fps. Provjeri u manualu matične konfiguraciju ram slotova za dual chanel. 8GB je dovoljno za forntine. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 10:32 (boxer).
11 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
boxer kaže...
Luka123 kaže...

Ovo je već bilo na forumu ili dejavu? CPU ti BN-a graficku sto nije jasno u tome? Već ti je sve rečeno, opet se otvara tema sa fx6000 i 1050ti.

Ako moj q9550 na 4Ghz ekvivalent stock fx8xxx, BN-ao 390 sa 12 MB L2 cache, teško da će tvoj fx6xxx na 4ghz +- išta biti bolji na 1050Ti.

Kakav ekvivalent?  Q9550 nije ni blizu fx8xxx seriji i sasvim je očigledno da je bio BN  za R9 390, koja je em što je bila uparena sa slabim procesorom, još imala i slabijih bus bandwith zbog rada na PCIE 2.0 Tako da R9 390 ni u kojem scenariju nije bilo moguće u potpnosti iskorisiti na 775 platformi i još sa PCIE 2.0. u CPU zahtjevnijim igrama. 

 

Za pokretača teme par savjeta - isključi VSYNC opciju i igrama, uključi fast sync opciju u nvidijinim driverima ili limitiraj fps sa npr. riva tunerom, postavi na 60 fps i enter. 

 

U slučaju da ne pomogne, predlažem clean install sistema, nove chipset i gpu drivere, poisključuj nepotrebne startup programe i procese, ukoliko je HDD onda defragmentiraj disk i

overclockiraj 1050.  

 

EDIT: vidim da imaš 12 GB RAM-a, jel to 3x4GB stick konfiguracija? Provjeri sa CPUZ da li ti memorija radi u dual chanelu, možda je single chanel zbog 3x4, pa probaj izbaciti jedan stick a ostala dva stavi u dual chanel pa provjeri stanje sa fps. Provjeri u manualu matične konfiguraciju ram slotova za dual chanel. 8GB je dovoljno za forntine. 

 Jer to ok ? yap 3x4

Finger Up :)
15 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?

Jeste, CPUZ prijavljuje da radi u dual chanelu. Ok onda zanemari ovaj dio sa memorijom. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
11 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
boxer kaže...
Luka123 kaže...

Ovo je već bilo na forumu ili dejavu? CPU ti BN-a graficku sto nije jasno u tome? Već ti je sve rečeno, opet se otvara tema sa fx6000 i 1050ti.

Ako moj q9550 na 4Ghz ekvivalent stock fx8xxx, BN-ao 390 sa 12 MB L2 cache, teško da će tvoj fx6xxx na 4ghz +- išta biti bolji na 1050Ti.

Kakav ekvivalent?  Q9550 nije ni blizu fx8xxx seriji i sasvim je očigledno da je bio BN  za R9 390, koja je em što je bila uparena sa slabim procesorom, još imala i slabijih bus bandwith zbog rada na PCIE 2.0 Tako da R9 390 ni u kojem scenariju nije bilo moguće u potpnosti iskorisiti na 775 platformi i još sa PCIE 2.0. u CPU zahtjevnijim igrama. 

 

Za pokretača teme par savjeta - isključi VSYNC opciju i igrama, uključi fast sync opciju u nvidijinim driverima ili limitiraj fps sa npr. riva tunerom, postavi na 60 fps i enter. 

 

U slučaju da ne pomogne, predlažem clean install sistema, nove chipset i gpu drivere, poisključuj nepotrebne startup programe i procese, ukoliko je HDD onda defragmentiraj disk i

overclockiraj 1050.  

 

EDIT: vidim da imaš 12 GB RAM-a, jel to 3x4GB stick konfiguracija? Provjeri sa CPUZ da li ti memorija radi u dual chanelu, možda je single chanel zbog 3x4, pa probaj izbaciti jedan stick a ostala dva stavi u dual chanel pa provjeri stanje sa fps. Provjeri u manualu matične konfiguraciju ram slotova za dual chanel. 8GB je dovoljno za forntine. 

 Kad sam u nvidiji napravio Vertical sync fast, dobio sam u fortu, kao trzanje al nije bilo " valova " I kad sam stavio na " Adaptive, nema trzanja dobijem valove :D 

Finger Up :)
12 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?

E moj boxeru, proc je imao iste rezultate kao FX8xxx, a sto se tice bandwidghta. Fx8x ploce su uglavnom bile isto 2.0 ;).

Jedino dvije high end ploce u seriji su imale 3.0....

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
Luka123 kaže...

E moj boxeru, proc je imao iste rezultate kao FX8xxx, a sto se tice bandwidghta. Fx8x ploce su uglavnom bile isto 2.0 ;).

Jedino dvije high end ploce u seriji su imale 3.0....

 Daj da vidim te rezultate.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
razermario kaže...

 Kad sam u nvidiji napravio Vertical sync fast, dobio sam u fortu, kao trzanje al nije bilo " valova " I kad sam stavio na " Adaptive, nema trzanja dobijem valove :D 

 Ne znam o kakvim valovima i trzanju pričaš, ali ako ti ne poboljšava stanje, onda isključi vsync u igri, isključi fast sync u driverima i onda sa riva tunerom limitiraj fps ili u nvidijinim driverima ako ima opcija limit fps na 59-60.

Ako ništa od toga ne pomogne onda možeš probati sa clean instal OS-a, najnoviji driveri i optimiziraj OS.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
11 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
boxer kaže...
razermario kaže...

 Kad sam u nvidiji napravio Vertical sync fast, dobio sam u fortu, kao trzanje al nije bilo " valova " I kad sam stavio na " Adaptive, nema trzanja dobijem valove :D 

 Ne znam o kakvim valovima i trzanju pričaš, ali ako ti ne poboljšava stanje, onda isključi vsync u igri, isključi fast sync u driverima i onda sa riva tunerom limitiraj fps ili u nvidijinim driverima ako ima opcija limit fps na 59-60.

Ako ništa od toga ne pomogne onda možeš probati sa clean instal OS-a, najnoviji driveri i optimiziraj OS.

 " Valovi " Kada recimo,  lagano pomijeram kameru, recimo ispred mene je auto. I ko da se taj auto guzva tako izgledaju ti " valovi " A ovo trzanje kad je fast  sync onda kada isto tako pomijeram kameru dobijem trzanje slike, a fps dobar temp. dobre cpu ne iskoristen niti gpu :/ I kad recimo udem sad u fort, i ako u task menageru ne stavim high prioritet laga nenormalno fps dropa ispod 30 ..... Nesto se zeznulo 100% ... Mozda stvarno nakon reinstalacije windowsa dode sebi. Inace koristim win 7. Dali ce mozda bolje raditi na win 10 ? I dali bi pomogao upadate biosa  ? :/

 

evo ovo mislim pod valove.

 

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 8:52 (razermario).
16 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?

Stavi 10-ku.

 

BIOS nebi trebao imati ništa s tim.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
boxer kaže...
Luka123 kaže...

E moj boxeru, proc je imao iste rezultate kao FX8xxx, a sto se tice bandwidghta. Fx8x ploce su uglavnom bile isto 2.0 ;).

Jedino dvije high end ploce u seriji su imale 3.0....

 Daj da vidim te rezultate.

 Da ti dam rezultate nečega što sam prodao 2015 god.?
Vrtio sam Pi, Cinebench i raznorazne benchmarkove... u svemu je bio ekvivalent STOCK, ZNAČI OUT OF BOX 8XXX SERIJA...


Luka123 - Intel Q9550 @ 4GHz - 432cb jedini koji sam našao na forumu. - https://www.bug.hr/forum/topic/benchmark/cinebench-r15/196013.aspx

Ovi ispod su CLOCKANI

8. Lord_Marko - AMD FX-8320 @ 4.43 Ghz - 690cb

9. CyberDemonVZ - AMD FX-8320 @ 4.5GHz - 669cb

10. XXX - AMD FX-8320 @ 4GHz - 626cb

11. Bladepu - AMD FX-8120 @ 4GHz - 593cb

12. 3n3m1 - AMD FX-6300 @ 4.8GHz - 579cb

13. Dupein - AMD FX-8320 @ 3.5GHz - 569cb

14. Wox - AMD FX-6300 @ 4.4GHz - 526cb

15. Tony096 - AMD FX-6300 @ 4.4GHz - 525cb

16. pqweasdyxc - AMD FX-6300 @ 4.4GHz - 502cb



Komponente su bile.
MBO: Maximus 2 Formula, RAM: OCZ Reaper (1066MHz) , CPU: Q9550 @4Ghz i NH-D14


inače, nemam što tebi dokazivati... ionako nemaš veze sa svojim komentarima, i pci-e 2.0 kad su am3+ bile 95% trzista 2.0


LP

everyday i'm shuffling...
11 godina
offline
Dobar FPS ali nije glatko ?

Dx11 ili Dx12 ? I dali dx12 moze na win 7  ? Jer ova moja 1050 ti 4 gb bi trebala podrzavati. I vidim da dosta cak poboljsa fps ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
razermario kaže...

Dx11 ili Dx12 ? I dali dx12 moze na win 7  ? Jer ova moja 1050 ti 4 gb bi trebala podrzavati. I vidim da dosta cak poboljsa fps ? 

Samo Win10 u potpunosti podržava DX12.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
razermario kaže...

Dx11 ili Dx12 ? I dali dx12 moze na win 7  ? Jer ova moja 1050 ti 4 gb bi trebala podrzavati. I vidim da dosta cak poboljsa fps ? 

 DX12 nemoze na win7, samo 10-tka.
Inače screen tearing se javlja kad igra gura više fps-ova a napravio si lock, ovaj put na 60. Zato sam rekao da staviš 59, da da smanjiš unos fps-a u game.
Ako je monitor 60Hz a u njega guraš više od 60, javlja se ovakav screen tearing kao na slici.

Link sa par "fix-ova" koji su ljudima pomogli:
https://appuals.com/how-to-fix-screen-tearing/

everyday i'm shuffling...
11 godina
offline
Dobar FPS ali nije glatko ?

Stavio sam  win 10. Probao fortnite, dmc 5 i fc new dawn. U sve 3 igre,bolje radi na win 10 i nema tolkih fps padova sa time da nisam nista dirao  u nvidiji

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?
Luka123 kaže...

 Da ti dam rezultate nečega što sam prodao 2015 god.?
Vrtio sam Pi, Cinebench i raznorazne benchmarkove... u svemu je bio ekvivalent STOCK, ZNAČI OUT OF BOX 8XXX SERIJA...


Luka123 - Intel Q9550 @ 4GHz - 432cb jedini koji sam našao na forumu. - https://www.bug.hr/forum/topic/benchmark/cinebench-r15/196013.aspx

Ovi ispod su CLOCKANI

8. Lord_Marko - AMD FX-8320 @ 4.43 Ghz - 690cb

9. CyberDemonVZ - AMD FX-8320 @ 4.5GHz - 669cb

10. XXX - AMD FX-8320 @ 4GHz - 626cb

11. Bladepu - AMD FX-8120 @ 4GHz - 593cb

12. 3n3m1 - AMD FX-6300 @ 4.8GHz - 579cb

13. Dupein - AMD FX-8320 @ 3.5GHz - 569cb

14. Wox - AMD FX-6300 @ 4.4GHz - 526cb

15. Tony096 - AMD FX-6300 @ 4.4GHz - 525cb

16. pqweasdyxc - AMD FX-6300 @ 4.4GHz - 502cb



Komponente su bile.
MBO: Maximus 2 Formula, RAM: OCZ Reaper (1066MHz) , CPU: Q9550 @4Ghz i NH-D14


inače, nemam što tebi dokazivati... ionako nemaš veze sa svojim komentarima, i pci-e 2.0 kad su am3+ bile 95% trzista 2.0


LP

 Svako objektivan tko pogleda šta pišeš može samostalno zaključiti da si ti taj koji "nema veze sa svojim komentarima".

Nerazboriti um dozvoljava sebi za pravo da redefiniše stvari kako mu odgovara, pa tako i ti. 

 

Prvo -  usporedio si Q9550 sa stock FX8XXX serijom samo po Cinebench rezultatima, a ostale stvari tko šiša, kao da je CH apsolutno jedino mjerilo stvari sam po sebi, što je niđe veze. Scenariji u igrama, obradi videa i sl. su ti nebitni. 

Drugo - Kada si se uhvatio Chinebencha, onda fino pogledaj dio koji si citirao u kojem se vidi da tvoj  Q9550 na 4Ghz nemože dostići FX8xxx na stocku 

Luka123 - Intel Q9550 @ 4GHz - 432cb    ---   13. Dupein - AMD FX-8320 @ 3.5GHz - 569cb

Znači nije imao niti približno iste rezultate, a po CH skoru trebao bi svoj Q9550 naklokati preko 6Ghz da bi prešao 500 skor.

Također po CH skoru nije parirao niti FX6xxx seriji, a i Phenom II X6 redovito imaju veće skorove. 

 

Treće, spominješ svoj Q9550 i R9 390 čime si potpuno promašio smisao ove teme, jer se tvoja kombinacija ne može usporediti, posebno GPU sa njegovom. Dakle tvoja rasprava je nekonstruktivna i nema apsolutno nikakvih dodirnih tačaka. 

 

Njegov FX 6xxx je sasvim dovoljan za 1050Ti. Druga je stvar što engine neke igre (ne)iskorištava mogućnosti procesora. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
12 godina
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?

Citiram sam sebe:

Da ti dam rezultate nečega što sam prodao 2015 god.?
Vrtio sam Pi, Cinebench i raznorazne benchmarkove...


rezultati su bili isti... 8xxx seriji.

I kako moje mišljenje nema smisla, pogledaj rezultate cinebencha od 6xxx serije? Nemaš veze...


LP.

everyday i'm shuffling...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dobar FPS ali nije glatko ?

Daj neke konkretne rezultate...ovo kaj ti pišeš mi nema nikavog smisla, FX je puno jači procesor u današnjim igrama, slika dolje.

 

https://technical.city/en/cpu/FX-8320E-vs-Core-2-Quad-Q9550

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice