HDMI switcher

poruka: 10
|
čitano: 2.855
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
HDMI switcher

Htibi u grafu koja ima  jedan hdmi spojiti dva hdmi kabla,jedan ide u tv,a drugi da ide u resiver.Kupio sam switcher na slici,spijo,ali to neradi ,tj, neprolazi nikakav signal.

Mislio sam da je taj switcher pokvaren,ali kad ga spojim na tv ili resevir,i u njega spojim kablove-on radi normalno.Neradi jedino kad ga spojim u grafu.

Postjili nekakvo rješenje za ovaj problem.

hdmi hdmi
x
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: HDMI switcher

ako je to identično kao na slici onda naravno da ne radi...

lijepo piše na ova dva konektora da su INPUT, dakle ulazni konektori, a onaj na kablu je izlazni

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija................na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke????
13 godina
offline
Re: HDMI switcher
XXX-Man kaže...

ako je to identično kao na slici onda naravno da ne radi...

lijepo piše na ova dva konektora da su INPUT, dakle ulazni konektori, a onaj na kablu je izlazni

Dakle treba spojiti zasebni HDMI kabel sa graficke kartice u input i isto tako iz receivera u drugi input utor.I onda u ekran taj solo kabel sa HDMI vrhom.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
HDMI switcher

Postojili neki drugi switcher kjibi meni odgovarao,i gdje mogu nabaviti ?

Taj input i autput nikad nisan skonta.

x
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: HDMI switcher
zzz kaže...

Postojili neki drugi switcher kjibi meni odgovarao,i gdje mogu nabaviti ?

Taj input i autput nikad nisan skonta.

postoji sigurno, gdje ima neznam

 

input = ulaz

output = izlaz

vrlo jednostavno...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija................na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke????
13 godina
offline
Re: HDMI switcher
zzz kaže...

Postojili neki drugi switcher kjibi meni odgovarao,i gdje mogu nabaviti ?

Taj input i autput nikad nisan skonta.

Vrh HDMI kabela spoji u TV.U input 1 spoji kabelom HDMI to HDMI graficku karticu i isto tako sa jos jednim kabelom HDMI to HDMI receiver sa inputom broj 2.I imas na switcheru za odabrati koji ce ti input raditi i to je to.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
7 godina
neaktivan
offline
HDMI switcher

Da ne otvaram novu temu, pa bih pokrenuo ovu. Znači, imam monitor od AOC2795Vh, koji ima u sebi HDMI izlaz i to mi je ok. 

 

E sad, pošto sam kupio jedan HDMI switcher 3 in 1, problem je sljedeći. 

 

Naime, imam spojen PS4, komp i MAXTv preko tog switchera i kabel od monitora je na ovoj 1ici i ne mogu samostalno gledati MAXTv, a da u istovremeno ne upalim ili komp ili PS4 kao da ga pokrene, jer kad god nekaj od toga ugasim, dobim na monitoru ''HDMI NO SIGNAL'' i u vidim da je u prekidu nekom. Kabeli su novi, tako da nije do toga. Pa me zanima, kako taj problem riješiti, jer MAXTv mogu jedino gledati ako je nešto od gore navedenog pokrenuto ili stavim na tu 1icu pa gledam bez problema onda. 

 

Hvala. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
HDMI switcher

Taj input i autput nikad nisan skonta

ngua am doa
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: HDMI switcher
PacmanZg kaže...

Da ne otvaram novu temu, pa bih pokrenuo ovu. Znači, imam monitor od AOC2795Vh, koji ima u sebi HDMI izlaz i to mi je ok. 

 

E sad, pošto sam kupio jedan HDMI switcher 3 in 1, problem je sljedeći. 

 

Naime, imam spojen PS4, komp i MAXTv preko tog switchera i kabel od monitora je na ovoj 1ici i ne mogu samostalno gledati MAXTv, a da u istovremeno ne upalim ili komp ili PS4 kao da ga pokrene, jer kad god nekaj od toga ugasim, dobim na monitoru ''HDMI NO SIGNAL'' i u vidim da je u prekidu nekom. Kabeli su novi, tako da nije do toga. Pa me zanima, kako taj problem riješiti, jer MAXTv mogu jedino gledati ako je nešto od gore navedenog pokrenuto ili stavim na tu 1icu pa gledam bez problema onda. 

 

Hvala. 

 Prvo monitor nema HDMI izlaz vec ulaz a drugo puno bi pomoglo da si naveo ili dao link na switch koji imas jer nemamo kristalnu kuglu da znamo kako taj switch radi pa da ti objasnimo....

15 godina
odjavljen
offline
Re: HDMI switcher

Kod manualnog switchera se to ne bi smjelo događati, a kod automatskog je vjerojatno stvar u napajanju.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice