Miš ide u kontra stranu

poruka: 4
|
čitano: 1.149
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Miš ide u kontra stranu
Poz
Naime,čistio sam tipkovnicu laptopa krpommi nakon brisanja miš je počeo raditi kontra.Znači odem lijevo strelica desno o kontra.Kaj sam nekaj pobrčkal nemam pojma.Miš je Logitech Mx 500 bežični.Spojen kablom ili solo isto se događa.Istina baterija je izgleda bila prazna sad se puni ali ne radi kak treba.Možda sam u brisanju lapa nekaj postiskal nenamjerno pa se zblesalo
Pomagajte
Hvala unaprijed

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 13:22 (alfi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Miš ide u kontra stranu

probaj izvaditi bateriju iz lapa na nekih minutu i jednako s baterijama u mišu (provjeri im orijentaciju svakako). ako ne pomogne, u control panelu > device manager deinstaliraj miš (pointing device) i pusti da ga windows sam ponovo instalira nakon uključivanja računala. ponekad se na nekim lapovima dogodi da zabunom pritisneš ctrl+strelica desno, pa se sve pošemeri. stisni ctrl+ strelica lijevo/gore/dolje/bla. jedno od ovoga (ili kombinacija) mora stvari dovesti u red. 

 

nego, jel isto s touch padom?

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 13:30 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Miš ide u kontra stranu
Riješio sam problem.Naime kod brisanja sam slučajno stisnuo fn i jednu funkcijsku tipku mislim da je nekakvo zrcaljenje i kad sam postiskao sve kombinacije vratilo se na staro.
Hvala svejedno
15 godina
offline
Miš ide u kontra stranu

a nema na čemu. jedina pouka ove tužne priče je - ne čisti dugmetaru dok napravom struja teče. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 6:47 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice