Not only TV problem

poruka: 16
|
čitano: 13.833
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Not only TV problem

Danas sam kupio tu TV karticu i ne želi mi ju računalo pronaći.Pokušao sam s windows update ali windows update ne može nać driver za nju. Instalirao sam s instalacijskog CD-a driver i dalje mi ne radi.Koristim windows 7 ultimate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Not only TV problem

cekaj da ja, skupa s ostalima nazovemo vidovitog milana da pogleda u svoju kristalnu kuglu pa da nam kaze koja je marka il proizvodac te tvoje tv kartice pa da ti mozemo pomoc :D

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Not only TV problem

Ovo mi piše na kutiji NOT ONLY TV DVB-T USB DELUXE , a na stiku LV5TDLX DVB-T USB

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Not only TV problem

a to cudo, slicno imam i ja pa mi nece prepoznat -.- unknown device i tak stalno

valjda se ostetio u transportu il mu je nes otislo pa ga mozes hebat sad :/

 

edit: jesi probo na drugom racunali il? da budes siguran da je to sticka ne to tebe

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2011 12:35 (Nocio).
14 godina
offline
Not only TV problem

Idem probat, imam garanciju pa ću ga odnjet ako neće radit.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Not only TV problem

Radi :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Not only TV problem

Imam jedan problem {#}

Pošto su svi TV-kanali na digitalnoj tehnologiji, kako da ja sad sa time mogu gledat digitalnu televiziju?

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2011 13:42 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Not only TV problem

valjda si s tim cd-om od tog sticka dobio na njemu program blaze tv il nes u tom stilu? i to je sve do kud ti mogu pomoc jer moj neradi pa nisam se mogo igrat

14 godina
offline
Not only TV problem

Dobio sam DAB Soft, Realtek DTV USB i ArcSoft TotalMedia 3.5. To sam sve instalirao i ne lovi mi nitijednu TV stanicu pa se pitam trebam li možda spojiti od digitalne onaj prijamnik {#} i kako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Not only TV problem

hmm bilo je prici da bi taj stick trebo radit u windows media centru, pa probaj s njim

14 godina
offline
Not only TV problem

Mogu ti reći da izgleda samo na win xp radi jer na win 7 već po x puta pokušavam i neće.Usput nemože mi nać programe izgleda da moram nekako preko digitalnog prijamnika spojit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Not only TV problem

jesi spojio antenicu s njimm koju si trebo dobit s tim?

14 godina
offline
Re: Not only TV problem
Nocio kaže...

jesi spojio antenicu s njimm koju si trebo dobit s tim?

Jesam, i samo ma win XP mi radi al 7 nikako :\

Sve je super ne treba nikakva digitalna :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2011 18:38 (Gremlin144).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Not only TV problem

uzeo sam si tv karticu za laptop, i uredno sve radi - spojia sam maxtv, slika se pojavila, ali mi cropa, sječe sliku, na sve strane. izreže taman do hrt loga, i pola prevoda. sama slika je u redu, al ovako mi je neupotrebljivo, probao sam u više capture programa, uvik isto

jel ima ko neku brzinsku ideju?

kartica je : not only tv LV5EDLX - video editor USB deluxe, i prova san na i na laptopu(win7 ), i na kućnom kompu ( friški xp ), i isti je problem - slika nije u full formatu iako je uredno prikazuje. molim neku pomoć jer san poludia popodne od toga

11 godina
neaktivan
offline
Not only TV problem

na not only tv kartici se izubio signal i nemogu vise naci nijedan program da se nekome od vas to desilo

nikca
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Not only TV problem

Da li netko tko koristi još uvijek mogao exportirat sve kanale ima opcija među postavkama i poslati tu datoteku. u PP. Bio bih jako zahvalan

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice