Problem sa lg pržilicom

poruka: 6
|
čitano: 942
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Problem sa lg pržilicom

POZDRAV...
IMAMA LG DVD PRŽILICU GH24NSCO U STOLNO RAČUNALO NA KOJEMU SU INSTALIRANI WIN 7 32bit. I IMAMA PROBLEM SA PRŽENJEM TJ. TRAŽI MI FRIMEWARE?!
KAD PRŽIM PREKO NERA 7,DVD SPRŽI DOBRO I POKAŽE DA JE PRŽENJE ISPRAVNO ODRAĐENO I VIDI SE ZAPIS NA DVD-u ALI KAD GA IDEM PONOVNO UČITATI ZA REPRODUKCIJU ONDA KAO DA NEMA NIŠTA NA NJEMU I IZBACI MI PORUKU DA FORMATIRAM DISC.
ŠTA BI MOGLO DA BUDE?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem sa lg pržilicom

Isprobaj je li medij čitljiv na drugom čitaču, a ovaj otvori i očisti laser. Upute za to možeš naći online, vjerojatno i na youtubeu.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa lg pržilicom

probao sam dvd na drugi uređaj i isto mi napiše.nisam nikad čistio laser jel to moguće sa cd-dvd čistačem za optičke uređaje?

 

16 godina
offline
Re: Problem sa lg pržilicom
fifa25 kaže...

probao sam dvd na drugi uređaj i isto mi napiše.nisam nikad čistio laser jel to moguće sa cd-dvd čistačem za optičke uređaje?

 

Ne, potrgat ćeš mehanizam, ti mediji su namijenjeni za obične CD playere, koji ih vrte 1x brzinom... kad se zavrte na 8x ili 16x, trgaju sve.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
8 godina
offline
Problem sa lg pržilicom

Da li zatvoriš CD/DVD za daljnje pisanje ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa lg pržilicom

Da zatvorim DVD i nikako da nađem drivere i fremware za ovaj model..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice