Ps4 gamepad i pc

poruka: 42
|
čitano: 11.331
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Stavljen novi Bluetooth 4.0 i sad sve šljaka kako treba pa i rekonekcija prek gamepada, koristim InputMapper i nisam primjetio kašnjenje kontrola. Jedino kad zaklonim put prema bluetoothu onda jedino trzne i izbaci popup da je latencija skočila preko 14 ms.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Ja cekam jos uvijek svoj stick sa ebaya -.-" 

 

 

Bas me zanima kad stigne kako ce raditi...

 

I dali cu uvijek morati spajati , nanovo ili cim stisnem PS button ce se sam spojit i biti spreman za gaming 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Ja sam svog čekao s Alija, od tamo naručujem već dulje vrijeme zbog brzine, uvijek stvari dolaze između 10-15 dana a baš ovaj BT kojeg sam najviše čekao putovao 35 dana.

PS tipka + Options se stisne za gašenje i paljenje konekcije, eto da kad ćeš spajati da znaš. Možda je kombinacija tako samo s InputMapperom ali mislim da je i sa ostalim programima isto.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 7:09 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Mene više zanima kako spojit Logitech F710 na PS4? Pretpostavljam da ne može, no možda je netko uspio na neki način.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ps4 gamepad i pc
vrinho kaže...

 

PS tipka + Options se stisne za gašenje i paljenje konekcije, eto da kad ćeš spajati da znaš. Možda je kombinacija tako samo s InputMapperom ali mislim da je i sa ostalim programima isto.

Ispravak netočnog navoda da ne zaboravim... PS tipka za paljenje a PS tipka + Options za gašenje makar u InputMapperu se da složiti da se automatski ugasi, može se odabrati od 10 sekundi do 10 minuta tako da moja preporuka ide za ovaj program jer u kombinaciji s njim gamepad radi ko san a baterija dosta traje, 2-3 sata Forze i PES-a a ona još na 70%, nisam isključio vibraciju ni Light bar već smanjio svjetlinu taman da se vidi. Čak sam mislio nabaviti 2000 mAh bateriju ali vidim da nema nikakve potrebe, bar ne u bližoj budućnosti.

 

@David

malo sam po googlu pogledao i mislim da ne može.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2019 19:41 (vrinho).
11 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

A dali se moze namijestiti u igrama ili negdje, kadsi in game i igras sa ps4 gamepadom, da pokazuje njegove kontrole " trokut, kocku, kvadrat i x " A ne od xboxa B,A,Y,X

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Ne, pošto se moraju instalirati ti driveri da radi na PC-u onda ga mora prepoznati ko Xboxov, tako i stoji pod Devices u Windowsu. Za igre ne znam i ne sjećam se da sam vidio u bilo kojoj da se može to mjenjati.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 0:26 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ps4 gamepad i pc

AC Odyssey u postavkama kontrola nudi izbor između Xbox kontrolera i DS4 kojeg prepoznaje preko DS4 Windows programa i onda vidiš "trokut, kocku, kvadrat i X".

13 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Tražio sam neke bolje gripove za palac i vidim da ima za prodati u kompletu set gripova, navlaka i naljepnica za lightbar koju nisam ni skužio da je isto u paketu kad sam kupovao.

OK stvarčice za 40-ak kuna, preporuka pa evo LINK od prodavača ako koga zanima.

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

I da... Nista od sticka jos uvijek :/...

 

Zadnji datum je bio 25.  I juce se javim, dali ce stici do datuma, da mi lik napise , da je doslo do problema i da je kod njih, i da cekaju moj  odgovor dali se slazem, dali zelim da posalju opet uz 100 isprika..... 2 mijeseca cekanja pff

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ps4 gamepad i pc

Sranje.... Zbog sličnih situacija sam prekrižio ebay i prebacio se na Ali prije godinu dana. Oko 40 pošiljaka dosad i paketi dolaze za cca dva tjedna, jedina iznimka je ko za inat bio baš ovaj Bluetooth kojeg sam čekao duplo više. Ova navlaka i gripovi za gamepad npr. mi stigli za 12 dana.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 10:11 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ps4 gamepad i pc
vrinho kaže...

Sranje.... Zbog sličnih situacija sam prekrižio ebay i prebacio se na Ali prije godinu dana. Oko 40 pošiljaka dosad i paketi dolaze za cca dva tjedna, jedina iznimka je ko za inat bio baš ovaj Bluetooth kojeg sam čekao duplo više. Ova navlaka i gripovi za gamepad npr. mi stigli za 12 dana.

 Pa eto narucio sam taj stick i jos 2 stvari koje su trebale stici iza sticka dosta, na kraju su dosle za 10 -tak dana, .... Stavit cu povrat novca pa cu dalje narucit

Finger Up :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice