Puknut nosač hladnjaka za AM3+

poruka: 12
|
čitano: 2.598
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Pomoc molim!!

 Pozdrav ljudi imam jedan problem i puno bi cjenija pomoc evo ovako imam ovu maticnu plocu 970 Extreme3 R2.0 i pukli su mi sa jedne strane ovi plasticni drzaci koji drze procesor na mjestu prilozio sam sliku tako da mozete vidit,moze li mi netko preporuciti di se mogu uzet novi ovi drzaci jer ja nigdi nisan uspija nac,ili ako netko ima za prodat mozda bija bi van puno zahvalan...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoc molim!!

Oni drže samo hladnjak, ne procesor. Teško ćeš to naći za kupiti, ali svaki imalo normalan serviser će ti to bez problema skinuti dati s otpisane matične (plati kavu čoviku), a ako navedeš lokaciju, velika šansa je i da će ti neki forumaš u blizini imati.

 

Alternativa je kupnja after market hladnjaka koji ide na vlastiti nosač.

 

Također, s obrzirom da si novi forumaš, pripazi na pravila foruma - naslov teme bi trebao biti u skladu sa samom temom, a osim po pravilima, to ti povećava šansu da će ti netko pomoći. Prijedlog: Puknut nosač hladnjaka za AM3+

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoc molim!!

Hvala ti a trazija san bas na dosta mista nigdi nema,ja sam iz okolice splita,znam da drze hladnjak ali sve skupa pritisce procesor na postolje od maticne ploce i imam problema sa radom kompjutera jer se vjerovatno odvaja i comp mi bloka i moram ga gasiti na tipku svaki put

12 godina
offline
Puknut nosač hladnjaka za AM3+

Ja sam narucio preko amazona.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Puknut nosač hladnjaka za AM3+

Nazalost radi ove situacije sa Coronom ne isporucuju vise u hrvatsku pa nisam u mogucnosti kupiti sa amazona,a trebalo bi puno i cekat kad bi i moga narucit a tija bi koristit svoj pc hhh

4 godine
neaktivan
offline
Puknut nosač hladnjaka za AM3+

Ima li netko to u blizini Splita da bi htio prodati slobodno se javite puno bi bija zahvalan

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Puknut nosač hladnjaka za AM3+

LINK

 

Neka ti pošalje poštom, dođe za dan - dva.

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Puknut nosač hladnjaka za AM3+
Hvala vidija sam to al nisam siguran da bi odgovara taj posto ima sastrane te a meni nema mjesta u pc u sa strane radi memorije i coolera
16 godina
offline
Re: Puknut nosač hladnjaka za AM3+

Pa samo ih odrežeš na format onih koje imaš, ako nekim slučajem smetaju.

14 godina
neaktivan
offline
Puknut nosač hladnjaka za AM3+

Ne vidim jel' problem rješen, no ja imam traženi nosač koji godinama skuplja prašinu :P 

s obzirom da imam ASRock 970 Extreme4 ali nosač hladnjaka je isti.. Ja sam odmah ugradio drugi cooler pa mi je originalni nosač ostao za uspomenu..

Moglo bi se sve dogovoriti :)

 

Lijepi pozdrav..

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 23:10 (Jethro).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Puknut nosač hladnjaka za AM3+

Pozdrav forumaši, 

ima li tko navedeni dio jer ista stvar se i meni desila, pukle te platike. Mislio sam da ću problem riješiti kupovinom novog hladnjaka, kupio Masterliquid ML120L V2 RGB jer sam vidio da dođu nosači novi, međutim nisu došli i sad ne mogu namontirazi navedeni cooler. 

 

Btw kako taj dio da uopće googlam da ga tražim na Amazonu/eBayu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Puknut nosač hladnjaka za AM3+

AM3+ cooler bracket for xxx(model mbo)

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.5.2021 15:44 (grgaRi).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice