Stanje mirovanja - problem win 10

poruka: 3
|
čitano: 1.353
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Hibernate

 Kada ugasim komp na stanje mirovanja tj hibernate ventilator procesora jos vrti i nakon sto se monitor ugasi, u cem je problem ?  Na drugom kompu kada stavim na hibernate normalno sve ugasi.

Btw na tom drugom kompu gdje normalno ugasi desava se da se sam upali kada npr ustekam kalorifer, kao da reagira na neki pad napona u mrezi ili sl. - moze li se to popraviti ?  Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hibernate

Po meni ti je bolje bez hibernate/sleep mode-a, ali pogledaj pod Upravljačka ploča > Sustav i sigurnost > Mogućnost upravljanja energijom, pa si namjesti tamo tzv. postavku plana što ti najviše odgovara.

Evo možeš se raspitati i u ovoj aktivnoj temi ako dosad već nisi to uspio riješiti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 13:39 (Night-Spider).
9 godina
offline
Re: Hibernate
skip kaže...

 Kada ugasim komp na stanje mirovanja tj hibernate ventilator procesora jos vrti i nakon sto se monitor ugasi, u cem je problem ?  Na drugom kompu kada stavim na hibernate normalno sve ugasi.

Btw na tom drugom kompu gdje normalno ugasi desava se da se sam upali kada npr ustekam kalorifer, kao da reagira na neki pad napona u mrezi ili sl. - moze li se to popraviti ?  Hvala

 Ako imaš H61 chipset, tu nema pomoći, barem ja nisam našao rješenje..mijenjao sam HDD/SSD i power postavke i isto je bilo s win 10, na win7 je normalno bilo.. svi chipseti iznad ok, ali ispod navedenog ništa.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice