Zagrijavanje graficke

poruka: 5
|
čitano: 967
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Zagrijavanje graficke

Poz, imam asus rx570 4gb, znaci temperature su najnormalnije (20-30) ali cim udem u pubg doslovno u pola minute temperatura skoci sa 30 na 60 i penje se prema 80. Ventovi normalno rade, u cemu bi mogao bit problem? 

Zyzz
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Zagrijavanje graficke
Nema problema, temperature su u skladu s hladnjakom na gpu, mozes dobiti jos nesto vise temp. od ostalih ako imas losiji airflow u kucistu pa to onda zna dobro zakuhati.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Zagrijavanje graficke

Znaci 70-80 u gejmu bi trebalo bit normalno? 

Zyzz
15 godina
offline
Re: Zagrijavanje graficke
Zyzza86 kaže...

Znaci 70-80 u gejmu bi trebalo bit normalno? 

 Zavisi koji model i kakvo je hlađenje, kao i kakav ti je protok zraka u kućištu. Do 75 C je hajmo reći prihvatljiva temperatura, a preko se ipak radi o jačem zagrijavanju, mada ih možeš nešto smanjiti tako što ćeš očistiti karticu od prašine i promijeniti termalnu pastu. 

Ako nemaš, ubaci barem jedan ventilator s prednje strane kućišta da upuhuje zrak i sa stražnje jedan ventilator da ispuhuje topli zrak ili otvori stranicu kućišta kao privremeno rješenje (može ti smanjiti temp par stepeni).  

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
9 godina
neaktivan
offline
Zagrijavanje graficke

Kakav problem? Ako nemaš problema u igri to je dobro.

Kao sto stjepanj kaze airflow,možda ocistiti grafu. 

Grafička se mora zagrijati dok radi.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice