ASUS Ai Suite odbija poslušnost

poruka: 5
|
čitano: 3.248
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
ASUS Ai Suite odbija poslušnost

MOLIM POMOĆ!!!

Pregledao sam svakakve forume. I nezavisne i zavisne i...ma sve. Zna li iko zašto mi Ai Suite odjednom neće da se pokrene. Zapravo, u Process Exploreru se pojavi (kad ga pokrenem) ali prozorče nikako da iskoči :( Updateova sam i Ai Suite i BIOS i sve što se može updateovati ali avaj, no joy. Ne treba mi za OC nego onaj alatić, Ai Nap mi je baš koristan jer smanjuje potrošnju struje na minimum i tako kad preko noći ostavim torrent ili nešto na PC-u ne brinem (baš toliko) o računu za struju.

Očajan sam!...buuuuu


Mobo: ASUS P5K-E WiFi Edition (P35)
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz
RAM: 2 x 1024MB @ 800MHz
Hard Drive: 320 GB Total
Video Card: NVIDIA GeForce 8600 GT 256 GDDR3
Monitor: SyncMaster 920N 1280x1024
Operating System: Windows XP Professional Service Pack 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: ASUS Ai Suite odbija poslušnost
boyan.sharic kaže...

MOLIM POMOĆ!!!

Pregledao sam svakakve forume. I nezavisne i zavisne i...ma sve. Zna li iko zašto mi Ai Suite odjednom neće da se pokrene. Zapravo, u Process Exploreru se pojavi (kad ga pokrenem) ali prozorče nikako da iskoči :( Updateova sam i Ai Suite i BIOS i sve što se može updateovati ali avaj, no joy. Ne treba mi za OC nego onaj alatić, Ai Nap mi je baš koristan jer smanjuje potrošnju struje na minimum i tako kad preko noći ostavim torrent ili nešto na PC-u ne brinem (baš toliko) o računu za struju.

Očajan sam!...buuuuu


 Imao sam P4P800SE, P4P800-E Deluxe, sada imam A8NSLI i na svim pločama me taj alat z..bava. Jednostavno nije radio, pa sam trenutno ostavio tu stvar, vidi je li ti ga možda Windows Firewall blokira?

Intel E4400 @ 3204(359*9) & 1.36V w/ TT BigTyphoon || Gigabyte P35-DS3 rev 1.0 F12 || 2*1GB KingMAX 800@890 MHz CL4 & 2.1V || PowerColor X800XL 430-1000 MHz || Hitachi T7K250 @ 7200RPM || LG GSA-H10A || Codegen 480X || CustomCase + 120 mm TT || Logitech Mouse & X-210 sound || Philips 200WS @ DVI ||
16 godina
neaktivan
offline
RE: ASUS Ai Suite odbija poslušnost

Hvala na na brzom odgovoru. Ma radio je ko pišća :) dok nisam instalirao AVG Anti-Spyware (bar mislim da zbog njega prestao raditi). Ali install - reinstall i sve druge akrobacije koje sam pokušao u proteklih dva dana nisu urodile plodom. I baš, BAŠ hoću to da riješim a da ne formatiram HDD. Baš ću pogedati Windows Firewall (btw, to je jedini firewall koji imam na PC-u)

 

Thnx

 

PS Ne nije do Windows Firewalla...ali ipak hvala

 

Mobo: ASUS P5K-E WiFi Edition (P35)
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz
RAM: 2 x 1024MB @ 800MHz
Hard Drive: 320 GB Total
Video Card: NVIDIA GeForce 8600 GT 256 GDDR3
Monitor: SyncMaster 920N 1280x1024
Operating System: Windows XP Professional Service Pack 2
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2008 17:18 (boyan.sharic).
16 godina
odjavljen
offline
RE: ASUS Ai Suite odbija poslušnost
boyan.sharic kaže...

Hvala na na brzom odgovoru. Ma radio je ko pišća :) dok nisam instalirao AVG Anti-Spyware (bar mislim da zbog njega prestao raditi). Ali install - reinstall i sve druge akrobacije koje sam pokušao u proteklih dva dana nisu urodile plodom. I baš, BAŠ hoću to da riješim a da ne formatiram HDD. Baš ću pogedati Windows Firewall (btw, to je jedini firewall koji imam na PC-u)

 

Thnx

 

PS Ne nije do Windows Firewalla...ali ipak hvala

 

 Ajde probaj je li uninstal AV ili AS riješava stvar jer, možda blokira na niže dijelove sistema.

Intel E4400 @ 3204(359*9) & 1.36V w/ TT BigTyphoon || Gigabyte P35-DS3 rev 1.0 F12 || 2*1GB KingMAX 800@890 MHz CL4 & 2.1V || PowerColor X800XL 430-1000 MHz || Hitachi T7K250 @ 7200RPM || LG GSA-H10A || Codegen 480X || CustomCase + 120 mm TT || Logitech Mouse & X-210 sound || Philips 200WS @ DVI ||
16 godina
moderator
offline
RE: ASUS Ai Suite odbija poslušnost
Baja 001 kaže...
Ajde probaj je li uninstal AV ili AS riješava stvar jer, možda blokira na niže dijelove sistema.
Ako to ne uspije, instaliraj Windowse na frisko, na drugu particiju pa vidi jel pod njima radi. Ako radi, probleme je softverske prirode (mozda neki driver, mozda update Windowsa prouzrocio probleme), a ako ne radi, znaci da se nesto dogodilo s maticnom plocom.

Off-topic: jel mozes iskljucit SpeedStep? Jesi probao/provjerio? Imam P5K maticnu (dakle, nije ista ko tvoja, ali je ipak ASUS s P35 cipsetom u pitanju) i na njoj iskljucim SpeedStep u BIOS-u, ali to nema veze - SpeedStep i dalje ostane ukljucen - pokrenem CPU-Z i Core Speed mi je najniza koja moze biti (faktor je 6x umjesto 9x). Zanima me jel je i na tvojoj BIOS tako zeznut.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice