Cyborg R.A.T. 5 programiranje

poruka: 3
|
čitano: 2.474
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 5 programiranje

Pa kaze: danas sam kupio doticnog stakora i sve k dok ga nisam instaliro i pokuso programirat jer kad otvorim tu stranicu sve sto vidim je nista! verzija programa je 7.0.0.26 windowsi su xp 32bit, probo sam par puta reinstalirat program i skinit software i drivere s njihove stranice al se bas i nedaju d/l-at(i frend probo al i dalje nista), sve ovo sam napravio na laptopu, ista stvar. onda sam oso do cimerove sobe i probo instalirat tamo jer on ima 7micu, sad ide ono najbolje: uspio sam instalirat program bez ikakvih problema, otvorio stranicu s programiranjem i ugledo da ima nesto osim praznila na njoj i tako sam poco prckat al to nije dugo potrajalo jer kad sam probo nesto sriktat na thumbscrollu  sve boje na laptopu su se izmjesale (zasteko valjd) iskljucio sam misa i resetiro laptop al nista se nije promjenilo, nakon toga sam u tisini ugasio laptop usto se i zatvorio vrata zasobom (cimi se jos nije vratio XD ) sad sam mal guglo i vidio da ima jos ljudi s ovim problemom al nisam nigdje ugledo rjesenje, tako da ako znate u cem je problem help plox!!!

 

e da i soz ak sam nest krivo napravio/napiso (osim gramatike), nov sam pa se i nesnalazim bas najbolje!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 5 programiranje

cimerov laptop je nesto u banani s monitorom tako da sve normalno radi na w7... kako stvari stoje preostaje mi samo da ih i ja stavim na svoj radiator!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyborg R.A.T. 5 programiranje

ne znam iskreno sam dosta dugo pomatrao taj mis poslao poruku ljudima na forum da ih pitam koji je mis naj bolji, i kojega bih bilo dobro kupiti do 500kn recimo,

od logitech, razer,cyborg gledao sam i neke od cooler master dvije vrste koji su isto dobri,u link,ali isto tako su rekli kad sam ih pitao sto je bolje razer ili logitech

rekli su mi logitech,inace koristim razer imperator,ali mi na kraju ovaj cyborg 5 zapao za oko kako nisam dobio nikakvo rijesenje na forumu kao i ti vidim,

otisao sam do agroritma i kupio taj cyborg 5 koji mi se svidjeo zbog toga dizajna,samo sam ga spojio na komp nista nisam morao instalirati sve radi za pet

i nemam nikavih problema super radi ali ga malo moram skuzit kako se rade te neobicne stvari s njim,tako da bih ti rado pomogao ali ne mogu jer ne znam

sto bih trebao raditi mozda nisi ni trebao driver,probaj sve izbrisat to sto si instalirao,ustekaj mis gdjemu je mjesto i probaj samo ugasiti racunalo pa ponovo upali ja sam

kod sebe tako napravio i nemam nikakvih problema zasad sve je za 5.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice