DVD regije problem

poruka: 6
|
čitano: 1.829
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
DVD regije problem

Kupio sam preko Amazona Terminator 2 Extreme edition. Na drugom disku dolazi High Definition verzija koja se može pokrenuti samo na PC-u, preko InterActual playera. Kada kliknem na Play, spoji se na net kako bi skinuo potrebne codece. No tada prepozna regiju i izađe, i tako svaki puta.

 

Kako bih mogao "promijeniti" tu regiju?

 

 

 

I'm writing my will,
on a three dollar bill
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2008 19:44 (Vulgaris).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: DVD regije problem
Vulgaris kaže...

 

 Kako bih mogao "promijeniti" tu regiju?

 

 Prominite platformu: linux + libdvdcss (za dekripciju CSS-a) + DVD tools for Linux + neki player (VLC media player / MPlayer / neki xine-based, npr. Totem (GNOME) ili Kaffeine (KDE) ).
16 godina
neaktivan
offline
DVD regije problem

A jel ima šanse u Windowsima XP?


I'm writing my will,
on a three dollar bill
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: DVD regije problem

Najbolje ti je 'otključati' to prepoznavanje regije programom 'AnyDVD' (najnovija verzija - ja imam 6.3.1.2 trenutačno i radi savršeno Belji se).


Intel Core2 Duo E8400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, nForce650iUltra
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD regije problem
Dado_ZG78 kaže...

Najbolje ti je 'otključati' to prepoznavanje regije programom 'AnyDVD' (najnovija verzija - ja imam 6.3.1.2 trenutačno i radi savršeno Belji se).


 
Je, inače radi bez problema. Ali ovdje se radi o .wmv fileu koji zahtijeva InterActual player kako bi uopće mogao raditi, a kada odem na "Play", nikako ne radi jer nisam u SAD-u/ne pripadam regiji 1. Isto tako, ako pokušam otvoriti u Windows Media Playeru, počne otvarati file i zatim ga odbije pokrenuti.

I'm writing my will,
on a three dollar bill
16 godina
neaktivan
offline
RE: DVD regije problem
Ne čini mi se da je razlog tome DVD regija.Ako si kupio preko Amazona, onda bi na tom istom DVD-u trebao imati i setup za InterActual Player.Nemoj klikati na play nego otvori MyComputer i desnim klikom na DVDrom klikni explore pa potraži setup za InterActual Player (naravno kad je DVD u DVDromu).Ako si to već napravio, a ipak ne možeš pokrenuti Terminatora, onda je neki drugi problem u pitanju, stavi neku sličicu ili dodatno opiši prozore koji ti se otvaraju.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice