Generic NoN-PnP Windows 10 problem

poruka: 2
|
čitano: 879
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Generic NoN-PnP Windows 10 problem

Pozdrav svima,kako naslov kaze imam problem sa prepoznavanje monitora u Windowsu 10,monitor je AOC 931SWL sa vga prikljuckom spojen na adapter za dvi (stariji monitor),i windows ga ne prepoznaje niti daje preporuceno rezoluciju kada odete u win. display settings nikakav update niti update drivera graficke nije pomoglo,4-5 sati kemijanja nista,sta mi je raditi ? 
Ima li ikakva solucija,osim onoga "kupi novi monitor",imam problema sa igrama jer ne prepoznaju nativnu rezoluciju pa se pojavljuju black bars sa strana i gore i dole koje ne mogu rijesiti.
Netko neku soluciju mozda?
Hvala velika.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Generic NoN-PnP Windows 10 problem
nolifer12345 kaže...

Pozdrav svima,kako naslov kaze imam problem sa prepoznavanje monitora u Windowsu 10,monitor je AOC 931SWL sa vga prikljuckom spojen na adapter za dvi (stariji monitor),i windows ga ne prepoznaje niti daje preporuceno rezoluciju kada odete u win. display settings nikakav update niti update drivera graficke nije pomoglo,4-5 sati kemijanja nista,sta mi je raditi ? 
Ima li ikakva solucija,osim onoga "kupi novi monitor",imam problema sa igrama jer ne prepoznaju nativnu rezoluciju pa se pojavljuju black bars sa strana i gore i dole koje ne mogu rijesiti.
Netko neku soluciju mozda?
Hvala velika.

 taj monitor ima (uz ostalu tehnozaostavštinu) samo vga tako da zaboravi "adaptere" (oni u sebi nemaju elektroniku; samo prespajaju žice) i automatsko prepoznavanje. za prepoznavanje nazivne razlučivosti (koja nije baš neka) morao bi imati barem dvi > dvi (kartica > monitor) ili bolje. kemijanje = štanga. windows nema veze s time. dakle, ili trpi ovako kako jest ili ono što je u tebe "osim" (= kupi nov monitor). jebga. sori. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 20:44 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice