Kako da iskljucim odrzavanje sistema ?. (Win 8.1)

poruka: 3
|
čitano: 767
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Kako da iskljucim odrzavanje sistema ?. (Win 8.1)

Pozdrav,

 

Da li neko zna je li se moze iskljuciti odrzavanje sistema (ona mala zastavica u donjem desnom kutu) ?. Ja sam odem na odrzavanje, i kliknem da promenim postavke odrzavanja i nema opcije za iskljucivanje, pa ako moze neko da kaze je li se moze iskljuciti i gde trebam ici ?. (Administration Tools ?.)

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 15:11 (Slaven23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako da iskljucim odrzavanje sistema ?. (Win 8
Slaven23 kaže...

Pozdrav,

 

Da li neko zna je li se moze iskljuciti odrzavanje sistema (ona mala zastavica u donjem desnom kutu) ?. Ja sam odem na odrzavanje, i kliknem da promenim postavke odrzavanja i nema opcije za iskljucivanje, pa ako moze neko da kaze je li se moze iskljuciti i gde trebam ici ?. (Administration Tools ?.)

 ako je to ovo, onda tu imaš sve upute sa slikama (ako ne znaš jezik i nemaš koga da ti prevede). opleti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
offline
Re: Kako da iskljucim odrzavanje sistema ?. (Win 8
Ajar kaže...
Slaven23 kaže...

Pozdrav,

 

Da li neko zna je li se moze iskljuciti odrzavanje sistema (ona mala zastavica u donjem desnom kutu) ?. Ja sam odem na odrzavanje, i kliknem da promenim postavke odrzavanja i nema opcije za iskljucivanje, pa ako moze neko da kaze je li se moze iskljuciti i gde trebam ici ?. (Administration Tools ?.)

 ako je to ovo, onda tu imaš sve upute sa slikama (ako ne znaš jezik i nemaš koga da ti prevede). opleti. 

 Hvala ti puno ! ;)

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice