Kako pokrenuti downlodanu igricu? zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 7.762
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pokretanje downlodane igrice

Pronašao sam i downlodao nekoliko igrica sa Torentz Search Engina,ali nakon downlodanja ne znam kako tu igricu pokrenuti da radi...Molim upute kako pokrenuti igricu.Hvala unaprijed!

Kruno Kozlović
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pokretanje downlodane igrice

Igra dodje zpana u vise desetaka "paketa". Pokrenes bilo koji (moras imat win rar npr.) i extractas bilo gdje. Najcesce je to iso file, tj. image file CDa. Taj image files mountas uz pomoc Daemon toolsa (skines si lite verziju). I onda ti je kao da si stavio CD u komp. I normalno instaliras igru. Isto tako najcesce ti paketi s torrenata dolaze sa .nfo fileom. Taj file otvori u notepadu, najcesce su tamo upute za instalaciju.

14 godina
neaktivan
offline
Kako pokrenuti downlodanu igricu?

ako je igra u obliku iso imidza trebat ce ti program daemon tool  ili jos bolje poewr iso.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 12:25 (australac).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pokretanje downlodane igrice

Sve ti je covijek lijepo objasnio... Nego sta nije zabranjeno pricati o downloadanim igrama na forumu?

xfire> bmw144 Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pokretanje downlodane igrice

Samo ako su ilegalne, mozda je ovo neka besplatna eh tko ce znat Belji seNevinašce

15 godina
neaktivan
offline
Kako pokrenuti downlodanu igricu?

O piratskim temama ne raspravljamo na ovom forumu.

LOCK!

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice