Kako vratiti obrisane slike na tabletu?

poruka: 16
|
čitano: 9.689
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Kako vratiti obrisane slike na tabletu?????

Radi se o tabletu Samsung Galaksi Tab 2.....na koji nacin se mogu vratiti slike koje su obrisane sa njega......Hitno mi je potrebna pomoc!!!!!!! 

 

Problem koji mi se pojavljeje kad spojim tablet sa kompom je da ga komp uopce neprepoznaje, tj uopce mu nece instalirati sve drivere....

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 17:04 (medoplavi).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kako vratiti obrisane slike na tabletu?????

ekipa zar nitko nema neki savjet kako uopce taj tablet povezati sa komppom plizzzzzzz

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako vratiti obrisane slike na tabletu?????

Ako su slike izbrisane s tableta, onda ih nema. Nema tu vraćanja i nećeš ih vidjeti ako spojiš tablet na komp. Postoje programi koji mogu manji ili veći dio vratiti ali se plaćaju ali ni oni neće imati svrhe u slučaju da su novi podaci pisani preko memorije

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike na tabletu?????
dax-lax kaže...

Ako su slike izbrisane s tableta, onda ih nema. Nema tu vraćanja i nećeš ih vidjeti ako spojiš tablet na komp. Postoje programi koji mogu manji ili veći dio vratiti ali se plaćaju ali ni oni neće imati svrhe u slučaju da su novi podaci pisani preko memorije

Tnx pokusala bi svejedno ali veci mi je problem jer komp odjednom nezeli instalirati drivere za tablet i uopce ga neprepoznaje kako to da rijesim

13 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike na tabletu?????

Probaj u device manageru sve usb kontrolere deinstalirati pa refreshati da ti ponovo sve instalira. Nakon toga ukopčaj tablet u pc. Pretpostavljam da ti sad ne želi ništa prepoznati preko usb portova

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike na tabletu?????
medoplavi kaže...

Tnx pokusala bi svejedno ali veci mi je problem jer komp odjednom nezeli instalirati drivere za tablet i uopce ga neprepoznaje kako to da rijesim

probaj s ovim programom

http://www.recovermyfiles.com/

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
11 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike na tabletu?????
dax-lax kaže...

Probaj u device manageru sve usb kontrolere deinstalirati pa refreshati da ti ponovo sve instalira. Nakon toga ukopčaj tablet u pc. Pretpostavljam da ti sad ne želi ništa prepoznati preko usb portova

pokusala......deinstalirala sve sto je imalo oznaku upozorenja i opet isto......ukopcam tablet i nepronalazi mi drivere na internetu,

11 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike na tabletu?????
cod4gamer kaže...
medoplavi kaže...

Tnx pokusala bi svejedno ali veci mi je problem jer komp odjednom nezeli instalirati drivere za tablet i uopce ga neprepoznaje kako to da rijesim

probaj s ovim programom

http://www.recovermyfiles.com/

tnx budem dok uspijem uopce "natjerati" komp da prepozna tablet.....

13 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike na tabletu?????
medoplavi kaže...
dax-lax kaže...

Probaj u device manageru sve usb kontrolere deinstalirati pa refreshati da ti ponovo sve instalira. Nakon toga ukopčaj tablet u pc. Pretpostavljam da ti sad ne želi ništa prepoznati preko usb portova

pokusala......deinstalirala sve sto je imalo oznaku upozorenja i opet isto......ukopcam tablet i nepronalazi mi drivere na internetu,

Da li ti prepoznaje kada ukopčaš neki usb stick ili tako nešto? Ne treba biti ikona upozorenja jer i sam imam zadnjih dana problema s usb kontrolerima. Ako ti i druge stvari ne prepoznaje uđi ponovo u device manager i stisni strelicu kod universal serial bus controllera da ti se otvore svi kontroleri pod njim i onda svaki od njih deinstaliraj ali baš svaki. Možda ih ima cca 10-ak. Nakon što ih sve deinstaliraš, refrashaj device manager da ponovo ih sam instalira. Nevjerojatno ali zadnjih dana na dosta računala imam problem da ne mogu prepoznati uređaje. Probaj pa javi

11 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike na tabletu?????
dax-lax kaže...
medoplavi kaže...
dax-lax kaže...

Probaj u device manageru sve usb kontrolere deinstalirati pa refreshati da ti ponovo sve instalira. Nakon toga ukopčaj tablet u pc. Pretpostavljam da ti sad ne želi ništa prepoznati preko usb portova

pokusala......deinstalirala sve sto je imalo oznaku upozorenja i opet isto......ukopcam tablet i nepronalazi mi drivere na internetu,

Da li ti prepoznaje kada ukopčaš neki usb stick ili tako nešto? Ne treba biti ikona upozorenja jer i sam imam zadnjih dana problema s usb kontrolerima. Ako ti i druge stvari ne prepoznaje uđi ponovo u device manager i stisni strelicu kod universal serial bus controllera da ti se otvore svi kontroleri pod njim i onda svaki od njih deinstaliraj ali baš svaki. Možda ih ima cca 10-ak. Nakon što ih sve deinstaliraš, refrashaj device manager da ponovo ih sam instalira. Nevjerojatno ali zadnjih dana na dosta računala imam problem da ne mogu prepoznati uređaje. Probaj pa javi

OK tnx probam sutre sad sam na poslu nadam se da budem uspjela....nekuzim jer prvi put kad sam ukljucila tablet (nije moj pokusavam pomoc frendici) normalno ga je prepoznao i skinuo sve drivere i par sati poslije ga neprepoznaje...nadam se da cu uspjet to rijesiti sutra....

10 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike na tabletu?

pozz imam slićan problem. slućajno sam obrisao cieli jedan album sa slikama...googlao sam tražio po youtube-u dosta ljudi kaže da ima riješenja pomoću par programa al ja sam radio sve kao na turtorialima i nisam uspio ništa.

dal netko zna kako to napravit i vratit slike. mobitel je SAMSUNG GALAXY GRAND PRIME.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako vratiti obrisane slike na tabletu?

Wondershare Dr.Phone - super program za vraćanje izbrisanih slika, videa, datoteka - ali samo sa sd kartice! Da bi vratio iz interne memorije uređaj nažalost mora biti rootan:/

I always tell the truth, even when I lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kako vratiti obrisane slike na tabletu?

Ugl ne radi se o tabletu ali je ovo najblizija tema mom pitanju

 

Mom frendu je policija uzela mobitel, prije toga on ga je formatirao, i oni su naakon sto su sve pregledali vratili mu mobitel i dvd sa svim slikama i videima i porukama sto su bili na mobitelu.

 

Kako je to moguće ako je napravio hard reset u recovery modu, i poslije jos u glavnim postavkama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike na tabletu?

Zato jer se datoteke kad stisnes ''brisi'' ne brisu u potpunosti sa uredjaja, nego ostaju na njemu izvjesni period dok se preko njih ne kopiraju druge datoteke.Bio je negdje program koji se koristi za 100% brisanje datoteka.

13 godina
offline
Kako vratiti obrisane slike na tabletu?

Kada se i radi Format tj Hard Reset, svi podaci ostaju na uređaju dok se isti ne pregaze drugim fileovima. Za kompletno brisanje svih podataka sa diska, sugeriram Active@ Kill Disk.

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike na tabletu?
Bazen21 kaže...

Kada se i radi Format tj Hard Reset, svi podaci ostaju na uređaju dok se isti ne pregaze drugim fileovima. Za kompletno brisanje svih podataka sa diska, sugeriram Active@ Kill Disk.

 Da to je taj program

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice