Playstation 3 problem

poruka: 53
|
čitano: 59.482
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
kad stavim igricu u konzolu ako nece ocitati vrati se u glavni izbornik....error je pisao kada sam pokusavao spojiti se na PS store...jucer sam htio sa konzole skinuti slike i filmove slike je skinuo ali filmove jednostavno izbaci kao da nije prepoznao usb cak ga nekada ucita nekada ne...hvala
8 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem

error se pojavljuje kod spajanja na internet...ja sam probao neide na PS store nece jedino sto sam sad skuzio je da kad ubodem usb da ga nekada ocita neki puta ne...recimo stavim original igricu u konzolu jednostavno vrati u glavni izbornik neku normalno pokrene....mozda vratiti tvornicke postavke...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
B52skunk kaže...

error se pojavljuje kod spajanja na internet...ja sam probao neide na PS store nece jedino sto sam sad skuzio je da kad ubodem usb da ga nekada ocita neki puta ne...recimo stavim original igricu u konzolu jednostavno vrati u glavni izbornik neku normalno pokrene....mozda vratiti tvornicke postavke...

 Pokušaj. Ali koji error, ima ih više. Daj napiši tekst greške.

Windows 8 + DVDROM
9 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
B52skunk kaže...
error 80710A06 kada pokusavam na internet

 Normalno. You've been signet out of PlayStation Network. Ti očito imaš CFW modifikaciju. Ne možeš na internet nažalost. Sony prepozna mod, nije on iz 19th Century...

Windows 8 + DVDROM
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem

 sad ga vracam na tvornicke postavke i mislio sam novi update...mozda nesta uspijem da hoce pokrenuti originale ako nista drugo...javit cu sta se desilo...hvala sto si strpljiv 

...danas sam playstation dao jednom znancu lik ga je za 3h popravio...sad cita originale ide na internet jedini problem je spajanje na playstation store...opet izbacuje error odmah sam iskljucio tako da nisam skuzio koji je erroe

error80710104 taj mi sada izbacuje.... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2016 10:44 (B52skunk).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
B52skunk kaže...

 sad ga vracam na tvornicke postavke i mislio sam novi update...mozda nesta uspijem da hoce pokrenuti originale ako nista drugo...javit cu sta se desilo...hvala sto si strpljiv 

...danas sam playstation dao jednom znancu lik ga je za 3h popravio...sad cita originale ide na internet jedini problem je spajanje na playstation store...opet izbacuje error odmah sam iskljucio tako da nisam skuzio koji je erroe

error80710104 taj mi sada izbacuje.... 

 CFW. A prikazuje li se "Console Banned", "Account banned or suspended" ILI nešto slično? Napravi drugi account pa se probaj spojiti. Javi mi kako je prošlo.

Windows 8 + DVDROM
8 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
ne samo taj error crna podloga..pokrece originale otvara mi internet stranice sve sljaka dok se ne pokusam registrirati odmah error 80710104...samo kada hocu registraciju ili log na ps store
10 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
B52skunk kaže...
ne samo taj error crna podloga..pokrece originale otvara mi internet stranice sve sljaka dok se ne pokusam registrirati odmah error 80710104...samo kada hocu registraciju ili log na ps store

 i ja imam isti problem. vjerojatno problem sa DNS-om, probaj ovo: dns1 8.8.8.8, a dns2 8.8.4.4     

Iron Maiden
8 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
hvala sad cu probati ...javim kako sam prosao
8 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Pozdrav :)

Trebala bih pomoć ako netko zna.

Ps3 mi se gasi sam od sebe ( nekad nakon min-dvije, nekad izdrži pol sata,)

Vozila sam ga na servis, vele da je sve ok, da radi, a ne radi i dalje se gasi sam.

promjenjen je kabel i isto se gasi i NE pregrijava se. 

Jednostavno crkne

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem

 

napravi backup i vrati ga na tvornicke postavke pa javi.

kad se to pocelo dogadati? dal se smrzava sam od sebe? o kojoj konzoli se radi? (fat, slim, super slim). ventilator je bucan ili tih?

Iron Maiden
8 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
Ovako kupio sam nedavno od jednog decka nb@2k14 za ps3... posto se ne kuzim u te sheme bas ja sam njemu poslao neke dvije igre on meni nba dao ali da skinem s playstation storea.. dao mi mail i lozinku kako da skinem.. i sve mi super radilo nekih mjesec dana i odjednom mi u nba krenula zamrzavat slika.. Samo u toj igrici ni u jednoj vise.. Zna neko sta da radim?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
Mozel pomoc kad upalim ps3 i pocnem nesto raditi slika u jednom momentu stane i ja moram restartovati ps.
Sta je problem?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Molio bih za pomoć ili savijet.Imam Ps3 slim model 160 GB. star je 4 do 5 god.i nemogu ga upaliti prko joystika i nemogu igrati bežično. Da bi igrao joystick mora biti spojen preko kabla. Kada kabel odspojim blickaju 4 lampice na joysticku što znači da se nemože spojiti bežično na ps3 i joystick se ugasi. Imam 2 joysticka jedan koji stalno koristim i jedan novi. Probao sam sa oba joysticka i ni na jednom nemogu igrati bežično. Probao sam joysticke resetirati tako da sa iglom pritisnem sitan gumb koji se nalazi na joysticku i ništa i dalje nemogu bežično igrati niti ga upaliti.Samo mogu igrati preko kabla. Ako netko ima nekakvo iskustvo ili savijet molio bi za pomoć.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
Pise da mi je file system korumpiran kada palim konzolu I nakon sto se restartuje nakon par minuta se ugasi.
Sta trebam uraditi da se ne bi gasio
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Playstation 3 problem

Ne znam hoce li ovo iko vidjeti ali eto da i ja nesto napisem.
Imam problem sa ps3 neke igrice mi koci a neke ne,u pocetku sam mislio da je do igrica da nisu izgrebane ili slicno ali kasnije sam skinuo sebi demo fifu 17 i ona zastaje isto,ne znam do cega bi moglo biti, ako mozete pomozite.
hvala unaprijed

mikipiki
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
Pozz ljudi... Trebam pomoc. Sinoc sam igrao Gta 5 online na ps3 i odjednom mi zasteka igrica, posto je vec bilo kasno ja ugasim ps i odem u krevet. Jutros da igram udjem u igricu da pokrenem online (prvo mi trazi da se ulogujem na PSN, pa tek onda ulazim u online) ali kada sam to stisnuo ispisalo mi je ovo : "Signed out of PSN. You most be signed into PSN to play Gta online and access online features." Sto znaci da moram biti ulogovan na PSN, to znam ali Na PS meniju mi kaze da sam ulogovan na PSN pa mi nije jasno. Ako neko zna u cemu je problem neka mi pomogne. Hvala unapred :)
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
Kupio sam polovni ps3 i kad se zelim prijaviti na internet radi igranja on line kaze da mi je neispravna lozinka racuna koji inace koristim

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
Ps3 uopće mi nece ucitat biti jednu igricu
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
Ps3 uopće mi nece ucitat biti jednu igricu
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem
Pozdrav,imam problem sa PS3
Kada ga upalim normala:
Crvena mala lampica pritisnem na nju pokaze se zelena lampica i neprode 2-3 sekunde čuje se neki zvuk pokaže se nakratko žuta lampica i onda mi samo trepa crvena ....
Ako netko zna u čemu je problem
Molio bi da mi pomogne ...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Playstation 3 problem

Ps3 user Nemam više PS3, ali pretpostavljam da dolazi do pregrijavanja konzole trebalo bi termalnu pastu zamjeniti međutim nisam siguran trebao bi ju u servis odnijeti.

Moraš omogućiti privatne poruke jer sam ja dobio PM od tebe , ali ti ne mogu odgovoriti. A ne vidim ni tvoj mail pa ti zbog toga ovdje odgovaram.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 16:40 (hummer0).
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Playstation 3 problem

hummer0 Hvala na savjetu. Srdačan pozdrav!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice