Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

poruka: 39
|
čitano: 8.960
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

Pozdrav svima,

 

imam jedan problem koji nikako ne mogu riješiti.

Naime,imam instaliran AntiMalwareBytes koji ne mogu izbrisati,odnosno nemam ga na ''control panel'' pod programima,a kada pokušam ući ili izbrisati folder u kojem je instaliran dobijem poruku da nemam dopuštenje od Administratora unatoč tome što sam se prijavio kao admin.

Probao sam ga izbrisati s Regedita,skinuo sam program koji briše programe koji se ne mogu inače izbrisati,otišao sam u Safe mode,i prijavio sam se kao Admin,ali nikako se neće izbrisati.

Stavio sam vam slike od errora,pa ako se itko razumije molim pomoć.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

Jesi li pokušao s ovim?

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

imam jedan problem koji nikako ne mogu riješiti.

Naime,imam instaliran AntiMalwareBytes koji ne mogu izbrisati,odnosno nemam ga na ''control panel'' pod programima,a kada pokušam ući ili izbrisati folder u kojem je instaliran dobijem poruku da nemam dopuštenje od Administratora unatoč tome što sam se prijavio kao admin.

Probao sam ga izbrisati s Regedita,skinuo sam program koji briše programe koji se ne mogu inače izbrisati,otišao sam u Safe mode,i prijavio sam se kao Admin,ali nikako se neće izbrisati.

Stavio sam vam slike od errora,pa ako se itko razumije molim pomoć.

 

 a zašto bi ga uopće izbrisao? korisna je to stvarčica. možeš deinstalirati (Revo u advanced načinu briše i "zaostatke" odn. sve tragove), osim ako nisi već ručno maknuo dio datoteka. a propos prijave kao admin, poslušaj Mary Sue. admin prijava u win nema veze ni sa čime suvislim. za ovakve stvari moraš postupiti kako ti ona savjetuje. ako baš niš ne pomogne, pokušaj prvo s ovim.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
protjeran
offline
Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

Podigni Live linux- https://www.linuxliveusb.com/ , i briši kaj te je volja.:)

 
3 0 hvala 2
11 godina
offline
Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

Hvala svima na pomoći,ali nažalost nisam uspio.

Probao sam ovo što mi je Mary Sue dala,i ručno i preko ''hakova'',probao sam skinuti Lock Hunter,i ostalo što ste mi preporučili,ali ništa...

Pošto mi na Control Panelu piše da je izbrisan,odnosno da ga nema,probao sam ga izbrisati na Regeditu,ali tamo mi javlja ovu poruku (slika dolje).

Ajar,znam da je to dobar program,i definitivno ga namjeravam instalirati,ali problem je to što je prestao raditi,pa sam ga pokušao reinstalirati što je i dovelo do ovog problema.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

Unlocker je malo stariji program, ali mogao bi ti koristiti u ovome slučaju. Ništa te ne stoji probati.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
11 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Mary Sue kaže...

Unlocker je malo stariji program, ali mogao bi ti koristiti u ovome slučaju. Ništa te ne stoji probati.

 Hvala,probao sam,ali nažalost ništa.

15 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Jurassic Park kaže...

Hvala svima na pomoći,ali nažalost nisam uspio.

Probao sam ovo što mi je Mary Sue dala,i ručno i preko ''hakova'',probao sam skinuti Lock Hunter,i ostalo što ste mi preporučili,ali ništa...

Pošto mi na Control Panelu piše da je izbrisan,odnosno da ga nema,probao sam ga izbrisati na Regeditu,ali tamo mi javlja ovu poruku (slika dolje).

Ajar,znam da je to dobar program,i definitivno ga namjeravam instalirati,ali problem je to što je prestao raditi,pa sam ga pokušao reinstalirati što je i dovelo do ovog problema.

 

 

 ok. aj prvo s CCleanerom očisti stroj (i registry!). ponekad ti javi pogrešku brisanja jer se nema što obrisati unatoč tomu što se prikazuje kao da postoji (bug u win). nakon toga samo ponovo instaliraj Malwarebytes. ne bi smjelo biti problema. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

Probaj sa ovim programom, koristim ga i zadovoljan sam.

 

https://geekuninstaller.com/

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

Ajde probaj prvo sa službenim alatom za čišćenje zaostataka, od Malwarebytesa samog. 

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Ajar kaže...
Jurassic Park kaže...

Hvala svima na pomoći,ali nažalost nisam uspio.

Probao sam ovo što mi je Mary Sue dala,i ručno i preko ''hakova'',probao sam skinuti Lock Hunter,i ostalo što ste mi preporučili,ali ništa...

Pošto mi na Control Panelu piše da je izbrisan,odnosno da ga nema,probao sam ga izbrisati na Regeditu,ali tamo mi javlja ovu poruku (slika dolje).

Ajar,znam da je to dobar program,i definitivno ga namjeravam instalirati,ali problem je to što je prestao raditi,pa sam ga pokušao reinstalirati što je i dovelo do ovog problema.

 

 

 ok. aj prvo s CCleanerom očisti stroj (i registry!). ponekad ti javi pogrešku brisanja jer se nema što obrisati unatoč tomu što se prikazuje kao da postoji (bug u win). nakon toga samo ponovo instaliraj Malwarebytes. ne bi smjelo biti problema. 

 Jesam,i PC i registry sa CCleanerom.

Međutim,ništa.

boxer kaže...

Probaj sa ovim programom, koristim ga i zadovoljan sam.

 

https://geekuninstaller.com/

 Probao sam,ali se nije izbrisalo...

WackyZG kaže...

Ajde probaj prvo sa službenim alatom za čišćenje zaostataka, od Malwarebytesa samog. 

 Probao sam i nije se izbrisalo,ali evo link od log-a nakon što sam pokrenuo taj alat:

http://s000.tinyupload.com/?file_id=00066588190243721434

7 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Jurassic Park kaže...

 Probao sam i nije se izbrisalo,ali evo link od log-a nakon što sam pokrenuo taj alat:

http://s000.tinyupload.com/?file_id=00066588190243721434

 instaliraj ponovno malwarebytes, pa ga aninstaliraj po PSu iz kontrol panela... iako ne vidim razlog zašto bi ga uninstallirao, u settinsima mu isključiš aktivne skenere i držiš ga samo za povremeni ručni sken, inače ti antivirusi su zajebani za ručno skidanje, obično malware voli onemogućavati antiviruse pa se ovi služe raznoraznim trikovima kako bi ih malware što teže mogao onemogućiti, pogotovo ukoliko je driver ili selfprotection mehanizam ostao aktivan...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 16:08 (Louis Pluto).
11 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Louis Pluto kaže...
Jurassic Park kaže...

 Probao sam i nije se izbrisalo,ali evo link od log-a nakon što sam pokrenuo taj alat:

http://s000.tinyupload.com/?file_id=00066588190243721434

 instaliraj ponovno malwarebytes, pa ga aninstaliraj po PSu iz kontrol panela... iako ne vidim razlog zašto bi ga uninstallirao, u settinzima mu isključiš aktivne skenere i držiš ga samo za povremeni ručni sken

 Problem je što je prestao raditi,i zato sam ga htio izbrisati i ponovo instalirati.

12 godina
offline
Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

stavi linux mint na usb, podigni i sto kaze drug gore brisi sta god hoces, ne pita linux jel to windows ili nije i smijes li ili ne

http://www.modsrigs.com/detail.aspx?BuildID=34436
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Jurassic Park kaže...

 Problem je što je prestao raditi,i zato sam ga htio izbrisati i ponovo instalirati.

Ko ti brani da ga ponovo instaliras bez prethodnog brisanja?

11 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
mirkoj kaže...

stavi linux mint na usb, podigni i sto kaze drug gore brisi sta god hoces, ne pita linux jel to windows ili nije i smijes li ili ne

 Upravo probavam,javim rezultate.

ansha kaže...
Jurassic Park kaže...

 Problem je što je prestao raditi,i zato sam ga htio izbrisati i ponovo instalirati.

Ko ti brani da ga ponovo instaliras bez prethodnog brisanja?

 Kad ga ponovo instaliram dobijem error.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 17:21 (Jurassic Park).
13 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Ajar kaže...
Jurassic Park kaže...

Hvala svima na pomoći,ali nažalost nisam uspio.

Probao sam ovo što mi je Mary Sue dala,i ručno i preko ''hakova'',probao sam skinuti Lock Hunter,i ostalo što ste mi preporučili,ali ništa...

Pošto mi na Control Panelu piše da je izbrisan,odnosno da ga nema,probao sam ga izbrisati na Regeditu,ali tamo mi javlja ovu poruku (slika dolje).

Ajar,znam da je to dobar program,i definitivno ga namjeravam instalirati,ali problem je to što je prestao raditi,pa sam ga pokušao reinstalirati što je i dovelo do ovog problema.

 ok. aj prvo s CCleanerom očisti stroj (i registry!). ponekad ti javi pogrešku brisanja jer se nema što obrisati unatoč tomu što se prikazuje kao da postoji (bug u win). nakon toga samo ponovo instaliraj Malwarebytes. ne bi smjelo biti problema. 

CCleaner? Sad ćeš ti vidjeti svoje kad ihush primjeti ovu temu. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 17:42 (Marko :D).
15 godina
offline
Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

ima jedna blesava fora za ovakve tvrdoglave probleme i ponekad upali. downloadaj novi setup za MB ali ga ne pokreći još. pretraži PC na sve tragove problematične bivše instalacije i SVAKI preimenuj u nešto tipa "Problem_1" ili "Zajebiovo_2" ili bla, s nekim brojem (desna tipka miša > Rename > "are you sure? > yes). ovo u registryju pusti za sad s milim bogom. s HD-a (odn. download lokacije) pokreni instalaciju novog MB-a ali ručno mu zadaj drugu mapu (možeš negdje na C: načiniti prvo mapu npr. "MB_novi" i u nju instalirati) - samo NE default lokaciju. sad bi MB morao normalno raditi a nakon restarta bi se trebale moći izbrisati sve one preimenovane problematične datoteke. probaj. nemreš niš zajebat. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 17:43 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

Najbolje ti je bootati Linux i preko njega obrisati što trebaš. Jesi probao obrisati mapu preko CMD-a?

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 17:50 (Marko :D).
 
3 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Ajar kaže...

ima jedna blesava fora za ovakve tvrdoglave probleme i ponekad upali. downloadaj novi setup za MB ali ga ne pokreći još. pretraži PC na sve tragove problematične bivše instalacije i SVAKI preimenuj u nešto tipa "Problem_1" ili "Zajebiovo_2" ili bla, s nekim brojem (desna tipka miša > Rename > "are you sure? > yes). ovo u registryju pusti za sad s milim bogom. s HD-a (odn. download lokacije) pokreni instalaciju novog MB-a ali ručno mu zadaj drugu mapu (možeš negdje na C: načiniti prvo mapu npr. "MB_novi" i u nju instalirati) - samo NE default lokaciju. sad bi MB morao normalno raditi a nakon restarta bi se trebale moći izbrisati sve one preimenovane problematične datoteke. probaj. nemreš niš zajebat. 

 Probao sam i to među prvim stvarima,ali nije upalilo.

Marko :D kaže...

Najbolje ti je bootati Linux i preko njega obrisati što trebaš. Jesi probao obrisati mapu preko CMD-a?

 Misliš kao dual boot,ili preko VirtualBoxa?

Nisam probao obrisati mapu preko CMD-a.

Sad već ulazim u nepoznate vode,i nisam siguran kako da bootam u Linux.

Ako napravim dual boot,kako ću onda u Linux OS-u imati stvari instalirane u Windowsima?

A preko VirtualBoxa sam probao i javlja mi neke errore.

 

9 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Ma samo bootas Linux ne moras ga instalirati. Imaš opciju isprobavanja.
11 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Gogy7 kaže...
Ma samo bootas Linux ne moras ga instalirati. Imaš opciju isprobavanja.

 Hvala na savjetu,ali nekim čudom mi je proradilo,odnosno nisam izbrisao onaj folder sa MB,ali sam ga uspio instalirati i radi bez errora što je čudno jer sam to i prije napravio pa nije radilo.

 

Eto,hvala svima na savjetima i pomoći,ukoliko se ponovi greška,probat ću bootati u Linux.

13 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

Linux ne moraš instalirati. Samo napraviš bootabilni DVD/USB i bootaš ga, te odabereš opciju isprobavanja. Tada ti je dostupan upravitelj datoteka, web preglednik i još podosta aplikacija.

15 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Marko :D kaže...
Ajar kaže...
Jurassic Park kaže...

Hvala svima na pomoći,ali nažalost nisam uspio.

Probao sam ovo što mi je Mary Sue dala,i ručno i preko ''hakova'',probao sam skinuti Lock Hunter,i ostalo što ste mi preporučili,ali ništa...

Pošto mi na Control Panelu piše da je izbrisan,odnosno da ga nema,probao sam ga izbrisati na Regeditu,ali tamo mi javlja ovu poruku (slika dolje).

Ajar,znam da je to dobar program,i definitivno ga namjeravam instalirati,ali problem je to što je prestao raditi,pa sam ga pokušao reinstalirati što je i dovelo do ovog problema.

 ok. aj prvo s CCleanerom očisti stroj (i registry!). ponekad ti javi pogrešku brisanja jer se nema što obrisati unatoč tomu što se prikazuje kao da postoji (bug u win). nakon toga samo ponovo instaliraj Malwarebytes. ne bi smjelo biti problema. 

CCleaner? Sad ćeš ti vidjeti svoje kad ihush primjeti ovu temu. 

 -varaš se.. :)

btw, pokušaj nešto korisnog savjetovati, pomagati, ovakvi postovi to nisu. :) Javljam se kad me tema zanima, kad mogu pomoći, pitati ili ispraviti. Ne kad nemam ništa od navedenog.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

Da sam ja to napisao, vjeruj mi, tema bi te odmah počela zanimati. 

I bez brige, svoj savjet sam ovdje već ostavio; nemoj samo projuriti, pročitaj koju poruku tu i tamo. 

15 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
Marko :D kaže...

Da sam ja to napisao, vjeruj mi, tema bi te odmah počela zanimati. 

I bez brige, svoj savjet sam ovdje već ostavio; nemoj samo projuriti, pročitaj koju poruku tu i tamo. 

-ne, kranje si nezanimljiv. Da nema notifikacije ne bi ni pogled bacio.

-hmm.. ajd malo pogledaj postove, kronologiju.. i što ti je prvi post? drugi live, s kojim juze rne zna što dalje itd. Čitati što?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

ovo je malo zapetljano i ne bu baš od neke pomoći ali bar kao dijagnostika. prekopao sam internet, iskajuć iskustva nesretnika s jednakim problemom. kad instaliraš MB, automatski ti se uključuje trial za punu verziju (sa zaštitom u stvarnom vremenu) i to zapetlja sve. nažalost, moraš to u postavkama odmah sam poisključivati (odmah nakon instalacije), jer se inače zbiva upravo ono što opisuješ: instalira samozaštitu i onu u stvarnom vremenu pa se ne da ukloniti, prasac. ako si već izbrisao dio datoteka "stare instalacije", jebga, nema pomoći (jer i dalje radi "samozaštita"). sad sam i ja zbunjen. jesi li MB-u pokušao u control panel > administrative tools > services pokušao isključiti sve MB-ove servise koji se sami pokreću (odn. ctrl+alt+del za task manager)? ako ni to ne pomogne, preostaje ti samo najmanja šteta: system restore na dan prije instaliranja MB-a (tu bi moglo nestati i sve što si instalirao u međudobu, jebga). i to je bolje od reinstaliranja windowasa. 

 

dodatak: ak ti se da zajebavati s time, bašMB ima besplatan alat za brisanje tvrdoglavih datoteka. možda se to odnosi i na njegove vlastite. ne znam koliko je djelotvoran (nisam pokušao). obećava brda i doline. hm ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 7:09 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?
ihush kaže...

-ne, kranje si nezanimljiv. Da nema notifikacije ne bi ni pogled bacio.

-hmm.. ajd malo pogledaj postove, kronologiju.. i što ti je prvi post? drugi live, s kojim juze rne zna što dalje itd. Čitati što?

Dobro, Linux je netko predložio prije mene; ja sam to samo potvrdio kao opciju koja sigurno radi. No, ne vidim da je netko predložio metodu prisilnog brisanja preko CMD-a.

7 godina
offline
Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

bitno da je meni robogo udario minus, zašto robogo? što ne valja?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Postoji li IKAKAV način da obrišem ovo!?

Kad se desi da nemogu obrisati nešto sa diska vjerovatno je prilikom dizanja OS ubačen u radnu memoriju ili je oštećena datoteka.

- Najprije probam isključiti iz procesa preko task menagera pa tada izbrisati.

- Ako je do oštećenja provrtim "Chek disk" pa izbrišem.

- A ako ni to nije pomoglo dignem Linux ( ponekad može i sa winXP na drugom disku) pa obrišem.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice