Povlacenje mailova sa servera Outlook 365

poruka: 12
|
čitano: 3.504
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Povlacenje mailova sa servera Outlook 365

Imam Outlook 365 i kad sam ga instalirao na novi laptop dodao sam 2 accounta koja koristim. Jedan je Yahoo, drugi s privatnog servera (mail od firme). Oba su mi povukla samo mailove od zadnjih 2 tjedna. Idealno bi mi bilo kad bi mogao povuc sve mailove sa servera (koristim IMAP oduvijek tako da vidim da je sve jos na serveru). Ne mogu nac ni na netu ni kopanjem po Outlooku koja postavka to ogranicava... Zna li netko?

 

Hvala!

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Povlacenje mailova sa servera Outlook 365
Antonic kaže...

Imam Outlook 365 i kad sam ga instalirao na novi laptop dodao sam 2 accounta koja koristim. Jedan je Yahoo, drugi s privatnog servera (mail od firme). Oba su mi povukla samo mailove od zadnjih 2 tjedna. Idealno bi mi bilo kad bi mogao povuc sve mailove sa servera (koristim IMAP oduvijek tako da vidim da je sve jos na serveru). Ne mogu nac ni na netu ni kopanjem po Outlooku koja postavka to ogranicava... Zna li netko?

 

Hvala!

 File-account settings-account name and sync settings i tu na sredini imas mali klizac make mail offline for ili kako vec pise....

13 godina
online
Re: Povlacenje mailova sa servera Outlook 365

To vec je na "all". Proba sam minjat al nista se ne dogada...

 

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
5 godina
offline
Re: Povlacenje mailova sa servera Outlook 365
Antonic kaže...

To vec je na "all". Proba sam minjat al nista se ne dogada...

 

 Ja sad probao sa gmailom i radi....

Mozda treba nesto na serveru podesiti.....

13 godina
online
Re: Povlacenje mailova sa servera Outlook 365
Moguće. Evo tražim... Thx
Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Povlacenje mailova sa servera Outlook 365
Antonic kaže...
Moguće. Evo tražim... Thx

 -restartaj win.. ili sačekaš, ponekad je to dovoljno (ako su postavke ok..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
online
Povlacenje mailova sa servera Outlook 365

Kopa sam malo i jednostavno ne mogu nac. Slicna mi je situacija na privatnom mailu i na Yahoo. Zato mislim da Outlook iz nekog razloga ne kupi sve sta bi treba... Na privatnom mailu vidim sve mailove. Na Yahoo ih vidim koliko i u Outlooku iako sam ih ranije vidija sve... kad idem trazit mailove od ranije za koje znam da postoje web aplikacija ih uredno nadje..

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Povlacenje mailova sa servera Outlook 365

Ako se na Yahoo u web sucelju ne prikazuju svi mailovi, onda su obrisani ili arhivirani.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Povlacenje mailova sa servera Outlook 365

Nije bas tako... nesto mi ne stima, ali ne znan sta. Npr: kad idem na inbox od Yahoo-a vidim ogranicen broj mailova. Kad filtriram na unread vidim i one koji nisu u inboxu.

 

Edit: poruke u "Sent" folderu su sve uredno tu...

 

 

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 14:17 (Antonic).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Povlacenje mailova sa servera Outlook 365

Ja bih budući da mi se gmail napunio nekih 70 ili više posto trebao razmisliti da mailove prenesem u Outlook 2016 ili Windows mail. Koristim Windows 11.

 

Koliko dugo traje preuzimanje 15 gigabajta poruka s gmaila u Outlook 2016 ili Windows Mail? Nedavno sam naletio na podatak da se dnevno s gmaila može skinuti samo 2,5GB poruka. Ali vidim da neki ljudi 15 giga mailova skinu za nekoliko sati. Pa ne znam što da mislim, što da radim? Ja ne radim u korporativnom okruženju pa mi outlook možda ne treba. Ali radi toga što imam jako puno starih emailova koje bi volio sačuvati i razvrstati u direktorije možda mi je bolje koristiti Outlook 2016

 

Što mi preporučate?

Neka sva sreća ovoga svijeta stećena pravednim sredstvima dođe k meni. Neka svi grijesi odu od mene - Atharva Veda 10.1.10
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2022 14:54 (Piskavac).
5 godina
offline
Re: Povlacenje mailova sa servera Outlook 365
Piskavac kaže...

Ja bih budući da mi se gmail napunio nekih 70 ili više posto trebao razmisliti da mailove prenesem u Outlook 2016 ili Outlook Xpress. Za moje potrebe mislim da bi mi bio dobar Xpress.  Pa me zanima koliko dugo traje preuzimanje 15 gigabajta poruka? Kolika je prosječna brzina downloadanja mailova sa gmail-a u kilobajtima ili megabajtima?

 Outlook je tesko smece od programa. Nekoliko puta pokusao koristiti ali nula bodova..... Radje dokupi prostor na gmail i miran. Kako ces rijesiti backup na outlooku?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Povlacenje mailova sa servera Outlook 365

Nemam novaca za plačanje dodatnog prostora na gmailu. 

Neka sva sreća ovoga svijeta stećena pravednim sredstvima dođe k meni. Neka svi grijesi odu od mene - Atharva Veda 10.1.10
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice