Problem sa igricom GTA San Andreas

poruka: 95
|
čitano: 46.014
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Imam jedan jako čudan problem, naime, pokrenem igicu i krenem igrati. Sve ljepo radi, ali nakon nekog vremena igica počne ubrzavati i sve se odvija ubrzano. Zna li netko u čemo je problem ovdje? Neodlučan

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
karlo_sedam kaže...

Imam jedan jako čudan problem, naime, pokrenem igicu i krenem igrati. Sve ljepo radi, ali nakon nekog vremena igica počne ubrzavati i sve se odvija ubrzano. Zna li netko u čemo je problem ovdje? Neodlučan

  da ti je od pocetka ubrzano to bi bilo od jedne sifre a ovako je vjerojatno zbog niskog fps-a, jeli ti ide glatko dok je ubrzano ili   slika po slika??????

15 godina
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
karlo_sedam kaže...

Imam jedan jako čudan problem, naime, pokrenem igicu i krenem igrati. Sve ljepo radi, ali nakon nekog vremena igica počne ubrzavati i sve se odvija ubrzano. Zna li netko u čemo je problem ovdje? Neodlučan

Jel orginal igrica?

Ako nije onda se zna šta je krivo, ona riječ sa C***K (najvjerovatnije), sumnjam da može biti od previše fps-a ali za svaki slučaj si uključi vSYNC on će ograničit fps, na 60.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2009 11:40 (Hyperion).
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

da nisi kuco neki cheat?

podrav iz MOSTARA (nije reklama za cigare) :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Jel imas dual core procesor? Ako da, pokreni SA i onda ga minimaliziraj sa ALT+TAB uđi u task manager desnom tipkom na gta_sa.exe i onda postavi na single core..Javi ako nisi uspio..

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
Kruno_21 kaže...

Jel imas dual core procesor? Ako da, pokreni SA i onda ga minimaliziraj sa ALT+TAB uđi u task manager desnom tipkom na gta_sa.exe i onda postavi na single core..Javi ako nisi uspio..

Desni klik na proces -> set affinity -> i ako su obilježene core1 i core2 sa kvačicom, samo makni kvačicu sa core1 recimo, pa će igrica koristiti jednu jezgru ,ali neshvaćam kakve to veze ima sa problemom?

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

de me podsjeti šta je task menager, nemogu se sjetiti nikako, a poznato mi je..

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas

i nije igrica nego igra, vrijeđaš Rockstar Games Smijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

imam ja dvojezgreni procesor, ali nekužim sad kak da to napravim, ak odem u task menađer, nema tamo gta_sa.exe?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
karlo_sedam kaže...

imam ja dvojezgreni procesor, ali nekužim sad kak da to napravim, ak odem u task menađer, nema tamo gta_sa.exe?

A jel ti upaljen GTA u pozadini? Ako nije, normalno da nemaš... Upali GTA i onda uđi u task manager.

I see offline people!
15 godina
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Upališ igru, kada dođeš do menu-a u igri pritisneš kombinaciju ctrl+alt+del, odeš u task manager->procesi-> gtaSA.exe(valjda tako?)-> desni klik-> set affinity ...

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Pa nemam pojma i ja sam gledao malo, ne cini mi se logicnim komponente mogu biti prebrze za igru, al ok..

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Ja vas ne kuzim.Ta igrica vec i koristi 1 jezgru a ne dvije.I to je i meni bilo pa sam stavio novi save game jer ovaj nije radio ( neznam ni ja zasto je save game kriv ali ja sam ga zamjenio i radilo je)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Imam ja problema sa Star Wars Empire at War, ali problem je što znam u čemu je problem (C....).

 

Prvih 5min sve super ide, onda krene slowmotion. U desnom gornjem kutu ATT bi prikazivao opterećenje procesora 5%, opterećenje grafičkog procesora 0.01% LOL. Kao da igrica zabranjuje hardware-u da stvara sličice na monitoru, pa zato dobijem 5fps-a u sec.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
Fake_Alert kaže...

Ja vas ne kuzim.Ta igrica vec i koristi 1 jezgru a ne dvije.I to je i meni bilo pa sam stavio novi save game jer ovaj nije radio ( neznam ni ja zasto je save game kriv ali ja sam ga zamjenio i radilo je)

Staviš affinity da igrica koristi 2 jezgre i koristit će ih. Pogledaj u Task Manager i vidit ćeš da obje jezgre su opterećene jednim dijelom.

 

Tako vele i Crysis koristi 2 jezgre, a meni sve 3 koristi na compu, neshvaćam točno do čega je...

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Upio sam, koristile su se obe jezgre, sad sam naštimao da samo jedna radi, pa ču javiti navečer jel i dalje ubrzava.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Igra radi odlično, hvala na pomoći.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

treba te promjenit ime kompa na ono kad ste ga instalirali

marinac spuda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi GTA Problem

Ovako.

 

Imam GTA:SA i samp (nevažno)...

na gta sa sam slučajno (ok, prčko sam) promijenio rezoluciju (a imam slab laptop)...

 

i kad ulazim u igru izbacuje eror...

 

Sad, kako da ja rezoluciju promjenim izvana?!

 

bit ću jako zahvalan onom tko odgovori!!!!!!

Molio bih vas da odete na ovu str. tamo možete osvojiti nagrade, a i ukoliko dođete pomažete i meni :D hvala! http://www.e-castig.com/index.php?r=ujAg
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Novi GTA Problem
Vkm996 kaže...

Ovako.

 

Imam GTA:SA i samp (nevažno)...

na gta sa sam slučajno (ok, prčko sam) promijenio rezoluciju (a imam slab laptop)...

 

i kad ulazim u igru izbacuje eror...

 

Sad, kako da ja rezoluciju promjenim izvana?!

 

bit ću jako zahvalan onom tko odgovori!!!!!!

Slika dole..mozda uspije.

Self Scientific Love Allah Feat Krondon Chase Infinite DJ Khalil Rap West HipHop The Self Science
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2010 0:30 (Fake_Alert).
14 godina
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

neradi     PlačPlačPlač

Molio bih vas da odete na ovu str. tamo možete osvojiti nagrade, a i ukoliko dođete pomažete i meni :D hvala! http://www.e-castig.com/index.php?r=ujAg
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
Vkm996 kaže...

neradi     PlačPlačPlač

  spremi si negdje save game i reinstaliraj igru.

14 godina
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

nemam ja save game, ja igram online.

 

Ja mislim da je to najpametnije :) TnQ

Molio bih vas da odete na ovu str. tamo možete osvojiti nagrade, a i ukoliko dođete pomažete i meni :D hvala! http://www.e-castig.com/index.php?r=ujAg
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
Vkm996 kaže...

nemam ja save game, ja igram online.

 

Ja mislim da je to najpametnije :) TnQ

To care :D

Drift in soul
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
Genoxxx kaže...
Vkm996 kaže...

nemam ja save game, ja igram online.

 

Ja mislim da je to najpametnije :) TnQ

To care :D

"To care :D" nije uopće vezano uz temu,ja mislim da si stavio loš cr**k

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
14 godina
offline
Problem sa igricom GTA San Andreas

Rješio sam problem.

 

Kako?

 

Ovako: reinstaliro :D

Molio bih vas da odete na ovu str. tamo možete osvojiti nagrade, a i ukoliko dođete pomažete i meni :D hvala! http://www.e-castig.com/index.php?r=ujAg
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
Vkm996 kaže...

Rješio sam problem.

 

Kako?

 

Ovako: reinstaliro :D

bitno da radi, sada pazi na rezoluciju..inače, svojedobno sam prešao gta sa uzduž i porijeko, i to mi je definitivno jedna od najdražih igara, dok nije izašao gta 4 Izlanuo se

14 godina
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas
robisierra92 kaže...
Vkm996 kaže...

Rješio sam problem.

 

Kako?

 

Ovako: reinstaliro :D

bitno da radi, sada pazi na rezoluciju..inače, svojedobno sam prešao gta sa uzduž i porijeko, i to mi je definitivno jedna od najdražih igara, dok nije izašao gta 4 Izlanuo se

jel igras online?

Molio bih vas da odete na ovu str. tamo možete osvojiti nagrade, a i ukoliko dođete pomažete i meni :D hvala! http://www.e-castig.com/index.php?r=ujAg
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas

ne, ne, san andreas sam ukolnio prije nekih dvije godine..sada igram gta 4, tu i tamo kad stignem, ali samo single player..

14 godina
offline
RE: Problem sa igricom GTA San Andreas

f

Molio bih vas da odete na ovu str. tamo možete osvojiti nagrade, a i ukoliko dođete pomažete i meni :D hvala! http://www.e-castig.com/index.php?r=ujAg
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2015 21:45 (Vkm996).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice