Problem s operom

poruka: 22
|
čitano: 5.531
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Problem s operom

Imam problem s operrom kad nešto pretražujem stalno mi izbaci ovo , npr idem u google napišem facebook  on mi izbaci ovo:

Moved Temporarily
The document has moved here.

i onda ja moram kliknati na here da bi me usmjerio na google rezultate pretraživanja facebook xP i tako mi javlja za svaku stranicu dal zna ko kako to isključiti '???

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Problem s operom

Obriši sve Cookie i Temporary Internet Files sa CCleanerom.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
offline
RE: Problem s operom

jesam i nepomaže,,,

13 godina
offline
RE: Problem s operom

To ti se nakon nekog vremena korištenja Opere počelo pojavljivati ili odmah nakon što si je instalirao?

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 19:04 (deadman).
14 godina
offline
RE: Problem s operom

Pa operu imam več duže vrjeme samo mi nešto u posljednjih mjesec dana nije htjela raditi ni opera ni chrome tako da sam ja prešo na firefox to i internet ex mi je jedino radilo i evo sad sam išo da vidim to da složim napokon tu operu da skužim zašt neče raditi , i idem u postavke i vidim da su mi neki proxy-ji uključeni , idem ja to isključim i vidi opera opet radi samo mi javlja onu grešku Iznenađen a sad zbog čeg je ta greška nevjerujem da sam nešto zaribo u postavkama jer imam operu na hr jeziku ,,,

14 godina
neaktivan
offline
Problem s operom

Pokušaj vratiti Operu na default tako što obrišeš datoteku sa opera u datoteci opera (C:\Users\Tvoj akaunt\AppData\Roaming\Opera)

 

Samo pazi, ako imaš nešto važno napravi si backup podataka...

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 19:40 (vgetik).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Problem s operom

Izbornik -> Postavke -> Napredno -> Mreža -> stavi kvačicu na Omogući automatsko preusmjeravanje i klikni na U redu.

 

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 19:09 (deadman).
14 godina
offline
RE: Problem s operom

evo išo ja kako si ti reko C:\Users\dario\Application Data i tamo uopče nema mape opera ni ništa slično Iznenađen samo je jedna mapa i to je ona mapa od drugog programa (adobe audition 1.5) drugo ništa nema Iznenađen

14 godina
offline
RE: Problem s operom
deadman kaže...

Izbornik -> Postavke -> Napredno -> Mreža -> stavi kvačicu na Omogući automatsko preusmjeravanje i klikni na U redu.

 

eee hvala ti druže ovo radi Smijeh vjerojatno kad sam želio rješiti problem s operom sam maknuo kvačicu pa nije radilo , tnx  hvala i tebi vgetik da si se potrudil pomoči mi Izlanuo se

14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s operom
crni pauk kaže...

evo išo ja kako si ti reko C:\Users\dario\Application Data i tamo uopče nema mape opera ni ništa slično Iznenađen samo je jedna mapa i to je ona mapa od drugog programa (adobe audition 1.5) drugo ništa nema Iznenađen

Pa niti nebi trebao vidjeti zato što su skrivene datoteke, a da ih vidiš otiđeš pod folder options i staviš show hidden files.

 

Vidim da si riješio problem, ali ako ti zatreba da postaviš na defult operu.

14 godina
offline
RE: Problem s operom

a di je ta opcija u windowsu 7 pošto imam 7 i još se nisam baš full snašo u njoj  Belji se idem unutra propertise al nema tamo opcije

13 godina
offline
RE: Problem s operom

Start -> Computer -> Organize -> Folder and search options -> kartica View -> Show hidden files, folders and drives.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
neaktivan
offline
Problem s operom

Start - Control Panel - Folder Options - View i tu označiš show   hidden files

 

Edit: a jesam spor...

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 19:50 (vgetik).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s operom

hehe jesam dečki napravio sam to al i dalje nema nikakvih dokumenata odn novih mapa  Iznenađenšto se tu događa :O

13 godina
offline
RE: Problem s operom

Jesi kliknuo na OK? Neodlučan

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
offline
RE: Problem s operom

jesam Iznenađen pogledo sam dal je prihvačeno i piše da je je  (kvačica je pored show hidden icons)

13 godina
offline
RE: Problem s operom

Iznenađen Pa trebali bi se pojaviti skriveni folderi, odi malo na C disk, trebao bi ti se pojaviti barem ProgramData folder.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
offline
RE: Problem s operom

program data mi se pojavio al ovaj u useru mi se nije

14 godina
offline
RE: Problem s operom

ček evo ga pojavio se Smijeh   omg kaj je sad to bilo sad ga vidim sad ga nevidim Smijeh  C:\Users\dario\AppData\Local\Opera\Opera evo to je moja putanja i javlja mi  10 foldera i jedan .txt dokument koji trebam izbrisati? da bi želio staviti na deuflat?

13 godina
offline
RE: Problem s operom

Nemoj sada ništa brisati kada si riješio problem.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 20:11 (deadman).
14 godina
offline
RE: Problem s operom

ok :)

 

tema se može lockati xD

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 20:18 (crni pauk).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s operom
crni pauk kaže...

ček evo ga pojavio se Smijeh    omg kaj je sad to bilo sad ga vidim sad ga nevidim Smijeh  C:\Users\dario\AppData\Local\Opera\Opera evo to je moja putanja i javlja mi  10 foldera i jedan .txt dokument koji trebam izbrisati? da bi želio staviti na deuflat?

Kao što gore navedeno nemoj ništa brisat, ali ako ti ubuduće zatreba nemoj ići u local nego roaming  i jednostavno obrišeš cijeli taj fajl unutar opere(mislim na datoteku Opera unutar Opere) i tako vraćaš sve na default (kao da ga nikad nisi ni imao)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice