Problem sa steamom

poruka: 3
|
čitano: 833
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Problem sa steamom

Znaci ljudi prebacio sam game files od GTA 5 na komp

Znaci teoretski imam igru ali steam naravno nezna da je igra tu i da to sazna pa da mogu igrat potrebno je da stisnem install

pa ce onda on sam to pronac da imam igru pa nece skidat ponovo...

Problem je sto ja imam slobodno 30gb, a GTA je 83gb znaci nemogu pokrenit to da on instalira, ali to meni ni ne treba nego samo da nekako potvrdim da je igra tu.

Hvalaa

jk
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Problem sa steamom

ako je igra bila instalirana prije sa steama pa si npr radio  format...i napravio si si backup igre da ju ne moras ponovo skidat zbog recimo internet brzine...prebaci igru na neki drugi hard il nesto...pokreni skidanje te igre barem da se skine 1% i  formira se directory igre itd.. izađi iz steama i onda samo kopiras u taj folder koji se kreirao taj backup  ponovo pokreni steam stisni dalje download i nakon nekog vremena bi trebalo prepoznat i izbacit da je instalirano 100%  i to bi trebalo biti to. 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
5 godina
offline
Re: Problem sa steamom
Rjesio sam
Znaci treba ugasit steam i sa tog prvog kompa kopirat manifest file koji steamu govori da je igra instalirana, i sve je proradilo normalnoo
Sori ako sam bzvz napravio spam al stvarno sam se prepo da cu ponovo skidat 83 gb
jk
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 0:49 (jaxy1108).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice