Realtek alc892 kako osposobiti dupli stereo?

poruka: 6
|
čitano: 1.868
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Realtek alc892 kako osposobiti dupli stereo?

Pozdrav, na novoj msi z370a-pro nikako nemogu osposobiti da mi u isto vrijeme svira na slusalicama(front) i na zvucnicima(rear), na prosloj ploci(msi x99 gaming5) je to funkcioniralo bez problema, sad cim ustekam drugi prvi se gasi? Koliko vidim realtek alc892 podrzava duplex stereo na dva izlaza(ak to znaci ovo gore da svira na 2 izlaza)???nazalost nikakav softver nisam nasao da imam nekakvu extra kontrolu nad zvucnom pa da to mozda mogu upaliti???lp 

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Realtek alc892 kako osposobiti dupli stereo?

kaj nitko?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Realtek alc892 kako osposobiti dupli stereo?

to je stvar/opcija drivera.. (app koja nudi opcije kao automatsko paljenje-gašenje kad se koristi front audio i sl. + opcija neovisnih streamova).

- probaj stari-novi driver (ali automatika obično povuče noviji.. + opcija može biti 'skrivena' u appsu za podešavanje, čačkaj po svemu što možeš kliknuti možda se pojavi opcija..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
odjavljen
offline
Realtek alc892 kako osposobiti dupli stereo?

Mislim da će tebi biti jednostavnje promjeniti matičnu, nego se zezati s tim problemom 

...................................... funny facts
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Realtek alc892 kako osposobiti dupli stereo?
Stjepanj kaže...

Pozdrav, na novoj msi z370a-pro nikako nemogu osposobiti da mi u isto vrijeme svira na slusalicama(front) i na zvucnicima(rear), na prosloj ploci(msi x99 gaming5) je to funkcioniralo bez problema, sad cim ustekam drugi prvi se gasi? Koliko vidim realtek alc892 podrzava duplex stereo na dva izlaza(ak to znaci ovo gore da svira na 2 izlaza)???nazalost nikakav softver nisam nasao da imam nekakvu extra kontrolu nad zvucnom pa da to mozda mogu upaliti???lp 

Očito nemaš Realtekov softver instaliran, trebao bi ga dobiti s driverima, ako imaš default windows drivere pregazi ih onima sa stranice matične. Pogledaj ovaj video, od minute 1:05 - stavi ovu drugu opciju da ti simultano pusta zvuk.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2017 9:18 (Paolo Maldini).
12 godina
protjeran
offline
Re: Realtek alc892 kako osposobiti dupli stereo?
Rijeseno, ponovno instalirao drivere(iz treceg pokusaja) i dobio sam control panel gdje mogu mijenjati setingse, neki konflikt je bio s windowsima nisu dopustali pokretanje istog.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice