tablice na a4 papiru.

poruka: 4
|
čitano: 785
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
tablice na a4 papiru.
Ovako u excelu počnem raditi jednu malenu tablicu sa nekoliko reda okomito i barem 10 redova vodoravno. I to zajednićki imenujem sa današnjim datumom.

Kopiram tablicu i napravim barem 15 istih i gledam print preview i tablica jedva stane i teško ju je prilagoditi a4 papiru.

Pa sam došao do zakljućka da excel nije pravi alat da mi treba neka druga alternativa koja dopušta da mogu stisnuti više tablica na jedan a4 papir.

Imate li kakvu preporuku?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: tablice na a4 papiru.
Napomena, tablica je popunjena, sluzi samo za križati sa olovkom. Bio bi to sitniji font da više tablica stane.
Tablica je više kao izvještaj sa brojevima da mogu pratit rezutate iako to mogu na kompu ili mobu ali papir mi je praktićniji.
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: tablice na a4 papiru.

Excel ti nije alat za izradu tablica nego tablični kalkulator.

Inače, u excelu imaš opcije za printanje i slaganje tablica na papir, samo malo proguglaj.

10 godina
online
Re: tablice na a4 papiru.
T700 kaže...
Ovako u excelu počnem raditi jednu malenu tablicu sa nekoliko reda okomito i barem 10 redova vodoravno. I to zajednićki imenujem sa današnjim datumom.

Kopiram tablicu i napravim barem 15 istih i gledam print preview i tablica jedva stane i teško ju je prilagoditi a4 papiru.

Pa sam došao do zakljućka da excel nije pravi alat da mi treba neka druga alternativa koja dopušta da mogu stisnuti više tablica na jedan a4 papir.

Imate li kakvu preporuku?

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice