Video se zamrzava i čudan problem sa chromom

poruka: 9
|
čitano: 2.852
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Video se zamrzava i čudan problem sa chromom

Društvo imam čudan problem več nekoliko dana,svaki video koji pokrenem online znači you tube, filmovizijase zamrzne odn pojave se zelene crte

i počinje pištiti naglo mi se poveča popunjenost procesora sa 90 posto i sve zašteka .

E sad prvo sam pomislio da je virus skenirao sve sa avast 5 i nije našao ništ, probao sam skinuti malwerbytes i spy ali kad

želim instalirati program javlja  mi this setup file are corrupted e sad dali je to zbog windowsa 8 ili , prvo mi se to počelo događati na

chromu pa sam probao sa mozzilom i opet ista stvar.

Također kad pritisnem neku stranicu na chromu mi se otvori novi tab i piše :


https://apihulatoonet-a.akamaihd.net/gsrs?is=amp13lmhr&bp=BAS&g=c34ddd2e-b297-45c4-a66f-6b8958fd4919

 

Dali je moguče da je do flasha ? ili je ipak zalutali virus?

nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Video se zamrzava i čudan problem sa chromom

Skeniraj sa Malwarebytes Anti-Malware Free, skini ga sa Softpedie. Zašto ne koristiš najnoviju verziju avasta?

 

U vezi zelenih crta u videu desni klik -> Settings -> Makni kvačicu sa "Enable hardware acceleration"

Isključivanje hardverske akceleracije Isključivanje hardverske akceleracije
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.5.2014 22:44 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Video se zamrzava i čudan problem sa chromom
Marko :D kaže...

Skeniraj sa Malwarebytes Anti-Malware Free, skini ga sa Softpedie. Zašto ne koristiš najnoviju verziju avasta?

 

U vezi zelenih crta u videu desni klik -> Settings -> Makni kvačicu sa "Enable hardware acceleration"

Pardon imam novi avast krivo sam napisao , skinuo sam malwarebytes ali kad ga otvorim piše mi this setup file are corrupted i nemogu ga instalirati :S

Probao sam sa enable hardware acceleration maknuo strelicu još prije i ništa, video mogu gledati do npr pola filma / videa i onda mi se odjedamput pojave.

Dali je to možda flash shebani? Koristim ovaj novi i čuo sam da se dosta ljudi žalilo na njega

nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
13 godina
offline
Video se zamrzava i čudan problem sa chromom

Probaj sa Comodo Dragonom jer ti je on baziran na Chromiumu. Ako ne možeš skinuti MBAM, skini Emsisoft Emergency Kit, updateaj ga i započni dubinsko skeniranje. Kada te nakon pokretanja pita da li želiš da detektira PUP stisni na Da.

 

Ja bih ti to vrlo rado sredio preko TeamViewera da se ne mučiš ali ja ti to mogu tek u petak. Ako ti je jako hitno napravi sada sam.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.5.2014 22:57 (Marko :D).
 
0 0 hvala 1
14 godina
online
Re: Video se zamrzava i čudan problem sa chromom
crni pauk kaže...
Marko :D kaže...

Skeniraj sa Malwarebytes Anti-Malware Free, skini ga sa Softpedie. Zašto ne koristiš najnoviju verziju avasta?

 

U vezi zelenih crta u videu desni klik -> Settings -> Makni kvačicu sa "Enable hardware acceleration"

Pardon imam novi avast krivo sam napisao , skinuo sam malwarebytes ali kad ga otvorim piše mi this setup file are corrupted i nemogu ga instalirati :S

Probao sam sa enable hardware acceleration maknuo strelicu još prije i ništa, video mogu gledati do npr pola filma / videa i onda mi se odjedamput pojave.

Dali je to možda flash shebani? Koristim ovaj novi i čuo sam da se dosta ljudi žalilo na njega

Skeniraj ovime i to ovim redom

HitmanPro

AdwCleaner

RogueKiller

Malwarebytes Anti-Malware

sfc /scannow (provjera sys datoteka)

Ako ne možeš skinuti u svome zadanome browseru pokušaj s nekim drugim. Ako zapneš mogu se spojiti preko Teamviewera pa pogledati.

14 godina
offline
Re: Video se zamrzava i čudan problem sa chromom

Probao sam instalrirati eek ali mi opet na pola instalacije javlja isti error tako i sa dragonom :S

Probat ču sad u safe modu

nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
14 godina
offline
Re: Video se zamrzava i čudan problem sa chromom
softwaremaniac kaže...
crni pauk kaže...
Marko :D kaže...

Skeniraj sa Malwarebytes Anti-Malware Free, skini ga sa Softpedie. Zašto ne koristiš najnoviju verziju avasta?

 

U vezi zelenih crta u videu desni klik -> Settings -> Makni kvačicu sa "Enable hardware acceleration"

Pardon imam novi avast krivo sam napisao , skinuo sam malwarebytes ali kad ga otvorim piše mi this setup file are corrupted i nemogu ga instalirati :S

Probao sam sa enable hardware acceleration maknuo strelicu još prije i ništa, video mogu gledati do npr pola filma / videa i onda mi se odjedamput pojave.

Dali je to možda flash shebani? Koristim ovaj novi i čuo sam da se dosta ljudi žalilo na njega

Skeniraj ovime i to ovim redom

HitmanPro

AdwCleaner

RogueKiller

Malwarebytes Anti-Malware

sfc /scannow (provjera sys datoteka)

Ako ne možeš skinuti u svome zadanome browseru pokušaj s nekim drugim. Ako zapneš mogu se spojiti preko Teamviewera pa pogledati.

Evo sad skeniram s hitmanom jedino se on uspio pokrenuti {#}

nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
16 godina
moderator
online
Re: Video se zamrzava i čudan problem sa chromom
crni pauk kaže...
Evo sad skeniram s hitmanom jedino se on uspio pokrenuti {#}

U ovom trenutku nemoguće je reći je li problem softverske ili hardverske prirode. Oštećeni/nečitljivi podacu mogu biti posljedica djelovanja virusa/crva ili neke druge vrste zloćudnog softvera (neki od njih znaju prepoznati antivirusne programe pa ne dopuštaju instalaciju antivirusnog programa, pa čak ni odlazak na web-stranicu proizvođača antivirusnog programa!), ali isto tako problema s RAM-om (zelene crte na videu mogu ukazivati na problem s grafičkom karticom, možebitno i pregrijavanje) ili diskom ili diskovnim kontrolerom. Ili jednostavno pregrijavanje kompjutera.

 

Nakon skeniranja antivirusnim programom prvo provjeri temperature komponenti, onda pomoću Memtest86+ provjeri stanje memorije te pomoću HD Tunea pogledaj SMART/Health podatke, a bilo bi dobro da obaviš i pregled cijele površine diska. Ako ne utvrdiš hardverski problem, vrati se opet na softver - instaliraj Kaspersky ili tako nešto pa njime provjeri računalo. Ako ne možeš instalirati, napravi backup podataka i potom napravi popravak instalacije Windowsa s instalacijskog DVD-a.

13 godina
offline
Video se zamrzava i čudan problem sa chromom

Tebi je sigurno nešto opako ušlo u sistem jer ne mozeš pokrenuti/instalirati ni jedan program. Uđi u Safe Mode with Networking i tamo probaj skenirati sa EEK. Ako i dalje ne uspijevaš, javi se na forum da ti forumaši mogu pomoći preko TeamViewera.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.5.2014 23:20 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice