Windows 7 zvuk

poruka: 19
|
čitano: 6.727
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Windows 7 zvuk

evo jedan problem koji mi se dešava kad oču pustiti neku pjesmu ona normalno svira u winampu i sve je u redu tamo pod postavkama windowsa 7 sve je to ok samo što se ne čuje kod mene na zvučnicima probao sam update i piše da je sve novo instalirano što se događa,,, ne sammo u winampu več ne radi i u svim playerima ni u igrama nigdje,,,,,, p.s nije problem u zvučnicima sppojio sam druge i treče i opet ne radi poludio bum zbog tog zvuka zbog zvuka sam i instaliro 7 jer ima automatsski update a sad i ona zeza :@ pomagajte pliz :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 zvuk

Jesi siguran da je sve dobro podešeno?

Trenutno imam kao na slici ali nedavno sam malo ekperimentirao sa SRS-om i bilo je belaja

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 7 zvuk
archer02 kaže...

Jesi siguran da je sve dobro podešeno?

Trenutno imam kao na slici ali nedavno sam malo ekperimentirao sa SRS-om i bilo je belaja

 

 

 

 

 

 

http://i1033.photobucket.com/albums/a416/djdaracdario/bleee.jpg  ovako je kod mene

 

14 godina
offline
Windows 7 zvuk

za zadnje audio izlaze na mbo ili zvučnoj koristiš speakers...

za prednje izlaze na kućištu koristiš one sa slušalicama...

Namigiva

win 7 su malo precizniji po tom pitanju od xp-a koji su sve to pogonili u isto vrijeme i tu je problem većini što ne izvrše dobar odabir izlaza iako je sve drugo u redu.

Sve je prolazno, samo se ja mijenjam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 7 zvuk

jel  neko onda zna što se događa  :P

14 godina
offline
RE: Windows 7 zvuk
scaramush kaže...

za zadnje audio izlaze na mbo ili zvučnoj koristiš speakers...

za prednje izlaze na kućištu koristiš one sa slušalicama...

Namigiva

win 7 su malo precizniji po tom pitanju od xp-a koji su sve to pogonili u isto vrijeme i tu je problem većini što ne izvrše dobar odabir izlaza iako je sve drugo u redu.

sad  moram  iza zaštekatii zvučnike a naprjed na 1 ulaz slušalice iili kako sry nekužim :P hehe

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 zvuk
crni pauk kaže...
archer02 kaže...

Jesi siguran da je sve dobro podešeno?

Trenutno imam kao na slici ali nedavno sam malo ekperimentirao sa SRS-om i bilo je belaja

 

 

 

 

 

 

http://i1033.photobucket.com/albums/a416/djdaracdario/bleee.jpg  ovako je kod mene

 

E upravo sam o tome govorio. SRS mi ubio sve i ne bi ga više podesio da se ubiješ.

Izbrisao sam ga i zatim mu dodatno ručno uklonio foldere koje je ostavio i sve u registry-u.

Izbrisao drivere od zvučne i počistio registry onako osnovno sa CCleaner-om i zatim ponovo instalirao drivere.

Sad sve radi kako treba i više mi ne pada na pamet eksperimentirati sa SRS-om

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
14 godina
offline
Windows 7 zvuk

isprobaj samo imati zvučnike uključene iza i postaviti njih za defolt.

slušalice isključi i napravi restart windowsa ( za slučaj da neki program za live chet koristi i poziva te slušalice po defoltu ).

Sve je prolazno, samo se ja mijenjam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 7 zvuk
archer02 kaže...
crni pauk kaže...
archer02 kaže...

Jesi siguran da je sve dobro podešeno?

Trenutno imam kao na slici ali nedavno sam malo ekperimentirao sa SRS-om i bilo je belaja

 

 

 

 

 

 

http://i1033.photobucket.com/albums/a416/djdaracdario/bleee.jpg  ovako je kod mene

 

E upravo sam o tome govorio. SRS mi ubio sve i ne bi ga više podesio da se ubiješ.

Izbrisao sam ga i zatim mu dodatno ručno uklonio foldere koje je ostavio i sve u registry-u.

Izbrisao drivere od zvučne i počistio registry onako osnovno sa CCleaner-om i zatim ponovo instalirao drivere.

Sad sve radi kako treba i više mi ne pada na pamet eksperimentirati sa SRS-om

znači da ja sad izbrišem (koristim your uinstaler ,oon briše i registre, ii da natrag inssttaliram p.s izbrisao si samo srs ili i drivere ostale od zvuka ja mislim da drivere od zvuka nema u your uinstteleru di si je onda našo ,,,, sry početnik sam nevolim baš podešavati windowse pa ni neznam tako,,, :P

14 godina
offline
RE: Windows 7 zvuk
scaramush kaže...

isprobaj samo imati zvučnike uključene iza i postaviti njih za defolt.

slušalice isključi i napravi restart windowsa ( za slučaj da neki program za live chet koristi i poziva te slušalice po defoltu ).

windowse sam restarto prije 2 tjedna sad opet a jaoo meni :( 

14 godina
offline
Windows 7 zvuk

restart čovječe...

gasi, pali komp - restart windowsa Namigiva

samo to ni'š drugo nakon što slušalice isključiš

Sve je prolazno, samo se ja mijenjam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 7 zvuk
scaramush kaže...

restart čovječe...

gasi, pali komp - restart windowsa Namigiva

samo to ni'š drugo nakon što slušalice isključiš

Aahhhaaaa ja mislio brisati hehehehe budem probo nešt moram smisliti heheheh 

14 godina
offline
RE: Windows 7 zvuk
scaramush kaže...

restart čovječe...

gasi, pali komp - restart windowsa Namigiva

samo to ni'š drugo nakon što slušalice isključiš

http://i1033.photobucket.com/albums/a416/djdaracdario/blllleeee222.jpg evo tako i restarto i neradi opet :P

14 godina
offline
Windows 7 zvuk

ok, maknulo se ono za slušalice...

daj pogledaj speaker properties jel ovako ko kod mene

Sve je prolazno, samo se ja mijenjam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 7 zvuk
scaramush kaže...

ok, maknulo se ono za slušalice...

daj pogledaj speaker properties jel ovako ko kod mene

dda tako je,,,

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 zvuk
crni pauk kaže...

znači da ja sad izbrišem (koristim your uinstaler ,oon briše i registre, ii da natrag inssttaliram p.s izbrisao si samo srs ili i drivere ostale od zvuka ja mislim da drivere od zvuka nema u your uinstteleru di si je onda našo ,,,, sry početnik sam nevolim baš podešavati windowse pa ni neznam tako,,, :P

Deinstalirao sam SRS.

Izbrisao sve što je iza deinstalacije ostalo od njega ili barem sve što sam uspio naći.

Drivere od zvučne sam imao u add/remove jer naknadno instaliram najnovije sa stranice proizvođača.

Ti si valjda imao one što dolaze sa instalacijom windowsa pa ih ne vidiš,

ali možeš se poslužiti kroz device manager pa na na Sound video and game controllers odabrati zvučnu i deinstalirati.

Nakon što restartaš komp windowsi će sami ponovo instalirati potreban driver

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
14 godina
offline
Windows 7 zvuk

sada lijepo poslušaj što ti archer02  kaže...

imaš SRS zadane drivere umjesto high definition audio devicesza zvučnike tu je ostao problem, sorry nisam odmah skužio Belji se

Sve je prolazno, samo se ja mijenjam...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Windows 7 zvuk

ma to carevi sve je za 5 sad radi sve xD tnx 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 zvuk
crni pauk kaže...
archer02 kaže...

Jesi siguran da je sve dobro podešeno?

Trenutno imam kao na slici ali nedavno sam malo ekperimentirao sa SRS-om i bilo je belaja

 

 

 

 

 

 

http://i1033.photobucket.com/albums/a416/djdaracdario/bleee.jpg  ovako je kod mene

 

 meni opće nije prikazan speakers, samo digital audio HDMI i S/PDFI

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice